Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

3 : 1

Załuska - Stec (85' Bartkowski), Walukiewicz, Malec, Nunes - Drygas, Podstawski - Kozulj, Majewski (80' Kowalczyk), Guarrotxena (88' Żyro) - Buksa.
Chudy - Arnarson, Wiśniewski, Bochniewicz, Koj - Matras - Wolsztyński (HT' Baidoo), Żurkowski (76' Mystakidis), Gvilia, Jimenez - Angulo.

*'

90'
Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

88'
Ostatnia korekta w wyjściowym składzie Pogoni: Guarrotxena zszedł, wszedł Żyro.

85'
Zmiana numer dwa w szeregach szczecinian: Bartkowski na boisku, opuścił je Stec.

83'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna - tym razem dla Mystakidisa.

83'
Celny, lecz zbyt słaby strzał głową Matrasa wylądował w rękawicach Załuski.

82'
żółta kartka Stec z żółtym kartonikiem na koncie za ostry faul na Mystakidisie.

80'
Roszada w Pogoni Szczecin: Majewskiego zastąpił Kowalczyk.

78'
Nieprecyzyjna centra Mystakidisa - Grek szukał zagraniem Angulo.

76'
Druga zmiana w Górniku Zabrze: Mystakidis w miejsce Żurkowskiego.

75'
6322 widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Szczecinie.

72'
Bardzo dobre dogranie Nunesa, żaden z jego kolegów nie zdołał jednak doskoczyć do tego dośrodkowania.

71'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym obejrzał Bochniewicz.

70'
Górnicy nie sprawiają wrażenie zespołu, któremu udałoby się odrobić dwubramkową stratę.

68'
Walukiewicz łatwo odebrał futbolówkę szarżującemu Jimenezowi.

66'
żółta kartka Napomnienie w postaci "żółtka" zobaczył Baidoo.

65'
Guarrotxena złapany na ofsajdzie.

63'
Ryzykowna interwencja Załuski tuż przy linii pola karnego była skuteczna i zatrzymała atak Górnika.

60'
Chudy pewnie złapał piłkę dośrodkowaną przez Drygasa.

58'
Szansę na uderzenie zza pola karnego miał Podstawski - pomocnik przestrzelił jednak dość znacznie.

57'
Szczeciński zespół skutecznie odpiera ofensywne zapędy przeciwnika. Kozuljowi udało się zdobyć rzut wolny na wysokości pola karnego.

55'
Nieczysta główka Jimeneza wyłapana przez bramkarza Pogoni Szczecin.

53'
Przyjezdni szukają okazji do skutecznego odgryzienia się przeciwnikowi.

50'
3:1! Piłkę do siatki wbił Buksa, choć nie wiadomo, czy nie przekroczyła ona linii bramkowej po główce Malca.
Dobra centra Majewskiego, Drygas główkował w poprzeczkę i po dwóch poprawkach wcześniej wspomnianych graczy gospodarze zdobyli gola numer trzy.

49'
Definitywnie nie ma "jedenastki" dla przyjezdnych - sędzia podtrzymał pierwotną decyzję.

48'
Żurkowski upadł w szesnastce po starciu fizycznym z Guarrotxeną. W pierwszej chwili arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. Teraz jednak trwa wideoweryfikacja.

47'
Indywidualny rajd Buksy, napastnik zakończył go niecelnym strzałem.

46'

*'
Pierwsza korekta w składzie gości: Baidoo za Wolsztyńskiego.

*'
Obydwa zespoły powróciły na murawę.

*'

*'
Portowcy zasłużenie prowadzą jedną bramką. Zabrzanie nie rozgrywają jednak słabego meczu i w drugiej połowie mogą jeszcze powalczyć o przynajmniej podział punktów.

Przerwa.

45+3'
Kiks Żurkowskiego przy próbie, jeśli tak to można nazwać, strzału z okolicy linii pola karnego.

45'
Trzy minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

44'
Świetna parada golkipera po sytuacyjnym uderzeniu Jimeneza! Mógł być już remis.

43'
Goście wywalczyli korner.

42'
Dogranie Jimeneza, które miało dojść do Angulo, wylądowało w rękach Załuskii.

41'
Gra została wznowiona.

39'
Zadymienie na boisku spowodowane najprawdopodobniej odpaleniem rac - arbiter zatrzymał grę.

38'
Słabe przyjęcie Majewskiego - futbolówka uciekła mu poza plac gry.

37'
Przewinienie Buksy w ofensywie na Wiśniewskim.

35'
Piękny technicznie strzał Podstawskiego zza pola karnego poszybował metr nad poprzeczką.

34'
Guarrotxena posłał fatalnej jakości uderzenie z pola karnego przeciwnika. Hiszpan poślizgnął się przy kopnięciu piłki.

33'
Proste błędy popełniają zabrzanie w atakach pozycyjnych.

31'
Matras z daleka, Załuska świetnie sparował tę próbę do boku.

29'
Podopieczni trenera Runjaicia zaczynają panować nad wydarzeniami boiskowymi.

27'
2:1! Kozulj strzałem z dystansu pokonał Chudego!
Bośniak huknął z około dwudziestu metrów, bramkarz nie zdołał w odpowiedni sposób zareagować i piłka wpadła do siatki.

25'
Po piorunującym początku, teraz tempo meczu nieco spadło.

23'
Kolejny spory kocioł w polu karnym, po którym ostatecznie górnicy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

22'
Gospodarze wznowią grę od narożnika boiska.

21'
Szybka odpowiedź klubu ze stolicy województwa zachodniopomorskiego wyraźnie dodała im skrzydeł.

19'

18'
1:1! Majewski zaskoczył bramkarza z rzutu wolnego!
Były pomocnik Lecha Poznań bezpośrednio uderzył ze stojącej piłki, czego nie spodziewał się Słowak - przez co nie zdołał wybić futbolówki przed linią bramkową.

17'
żółta kartka Doskonała parada Chudego po bombie z pola karnego Kozulja! Moment później Wolsztyński ostro wyciął Nunesa. Rzut wolny dla Pogoni Szczecin i żółty kartonik dla winowajcy.

14'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie.

13'
Załuska ratuje gospodarzy od straty drugiego gola! Golkiper zatrzymał uderzenie Angulo, który uciekł defensorom. Kolejny rzut rożny.

12'
0:1! Pewne wykorzystany rzut karny przez Angulo!

11'
żółta kartka Rzut karny dla przyjezdnych!
Widoczne przewinienie Walukiewicza we własnym polu karnym! Stoper za ten faul obejrzał żółtą kartkę.

10'
Korner dla gości.

9'
Pogoń zastopowała atak rywala, szczecińska drużyna próbuje odpowiedzieć.

7'
Chudy bardzo pewnie zatrzymał celny strzał głową, jaki w jego kierunku posłał Drygas.

6'
Przewaga gospodarzy jest wyraźna.

4'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Jimeneza z lewej flanki. Rozpocznie od rzutu bramkowego Załuska.

2'
Duże zamieszenie, jednak ostatecznie futbolówka została wyekspediowana poza obręb szesnastki.

1'
Majewski znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale został przyblokowany. Rzut rożny dla szczecinian.

1'
Zaczynamy!

*'
Gracze meldują na placu gry.

*'
Arbitrem pojedynku będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

*'
Pozostała siódemka zawodników, którzy uzupełnią osiemnastkę meczową: Loska, Suarez, Zapolnik, Baidoo, Matuszek, Gryszkiewicz, Mystakidis.

*'
Skład górników został zaprezentowany.

*'
Rezerwowi: Bursztyn, Bartkowski, Fojut, Delew, Kowalczyk, Żyro, Benedyczak.

*'
Trener miejscowych, Kosta Runjaić, desygnował do gry wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Aktualny układ ligowej tabeli:

*'
Wiele lepsze humory dopisują zabrzanom - w poniedziałek na zakończenie poprzedniej kolejki pokonali krakowską Wisłę 2:0.

*'
Gospodarze nie najlepiej wspominają poprzednią serię gier. Portowcy, pomimo lepszej od rywala dyspozycji, przegrali z Lechią Gdańsk w meczu derbowym 1:2.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o 18:00.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Inauguracja 22 kolejki obecnego sezonu będzie miała miejsce w Szczecinie. Do stolicy województwa zachodniopomorskiego przyjeżdża Górnik Zabrze, który podejmie miejscową Pogoń. Zapraszamy do śledzenia spotkania na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online