Jagiellonia Białystok - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 0

Sandomierski - Guilherme, Mitrović, Runje, Arsenić - Poletanović (66' Adamec), Romanchuk, Pospisil, Kostal (76' Wójcicki), Novikovas - Klimala (46' Scepović)
Dahne - Stefańczyk, Łasicki, Uryga, Sielewski - Furman, Garcia, Łukowski (62' Mazaras), Merebashvili (38' Varela), Zawada (70' Kuświk) - Ricardinho

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Jagiellonia Białystok rzutem na taśmę wywalczyła komplet punktów na swoim terytorium. Prawie wszystkie znaki mówiły o podziale oczek.

90+5'
Gooooooool! Jakub Wójcicki uciszył kibiców z Płocka! Świetna, szybka dobitka zagrania od rzutu wolnego. Płaska próba poleciała w prawy, dolny róg bramki.

90+4'
Cezary Stefańczyk pociągał rywala za koszulkę. Uczynił to blisko swej szesnastki.

90+3'
żółta kartka Martin Adamec z żółtą kartką. Bardzo nieprzemyślana i niebezpieczna nakładka.

90+2'
Zablokowany wślizg Martina Pospisila. Pomocnik Jagiellonii solidnie kropnął zza pola karnego, jednakże genialną interwencję wślizgiem pokazał Garcia.

90'
Doliczony czas: 3 minuty.

87'
Przewinienie w ofensywie na Alanie Urydze. Wszystko miało miejsce w jego polu karnym, w czasie walki o górne podanie.

85'
żółta kartka Żółty kartonik dla Grzegorza Kuświka. Nerwy zaczynają dominować graczami.

83'
żółta kartka Bez pardonu nogi rywala zaatakował Zoran Arsenić. Ten piłkarz również zaliczy absencję w następnej serii gier.

82'
żółta kartka Bez Dominika Furmana Wisła będzie musiała sobie radzić w następnej kolejce ligowej. Pomocnik za ostro wszedł wślizgiem.

80'
Stefan Scepović znaleziony na pozycji spalonej. Trzeba przyznać, że sędziowie liniowi wykonują swoją pracę na ocenę bardzo dobra.

79'
Thomas Dahne wybornie na przedpolu wypiąstkował futbolówkę. Ta poleciała z prawego narożnika boiska.

77'
Grzegorz Kuświk upomniany przez sędziego asystenta. Był ewidentny ofsajd.

76'
Jakub Wójcicki za Martina Kostala. Ostatnia korekta autorstwa Ireneusza Mamrota.

75'
Grzegorz Sandomierski wyśmienicie na refleks zatrzymał potężny i kąśliwy strzał w wykonaniu Grzegorza Kuświka. Piłka niebezpiecznie dla bramkarza opadała na dół.

73'
Wisła Płock dominuje w grze po przerwie.

70'
Oskar Zawada nie może już kontynuować dzisiejszego występu ligowego. Grzegorz Kuświk w jego miejsce.

68'
Grzegorz Kuświk dostaje wskazówki taktyczne.

66'
Martin Adamec za Marko Poletanovicia. Na taką decyzję postawili trenerzy Jagiellonii Białystok.

64'
Była soczysta piłka dla Stefana Scepovicia! Serb pozostał bez pokrycia na dziesiątym metrze od bramki rywala. Silny strzał z bliska pofrunął na wyższe rejony trybun.

62'
Justinas Marazas zameldował się na płycie murawy. Jakub Łukowski powędrował na ławkę rezerwowych.

60'
żółta kartka Żółtą kartkę za ostre wejściem nakładką obejrzał Taras Romanchuk. Dominik Furman mógł odnieść jakąś kontuzję.

59'
Niepotrzebne przepychanki na placu boiska.

57'
Dominik Furman złapał się za głowę. Defensywny pomocnik przyjezdnych zaprezentował ładne, techniczne uderzenie od rzutu wolnego. Piłka minęła prawy słupek bramki bardzo nieznacznie.

56'
Oskar Zawada został przewrócony w bardzo bliskiej odległości od linii pola karnego.

54'
Oskar Zawada zaprzepaścił niemal idealną okazję bramkową! Młody pomocnik Wisły nieudolnie z najbliższej odległości od bramki trafił w piłkę głową. Ta zamiast powędrować do bramki, to poleciała na trybunę.

52'
Defensywa popularnych "Nafciarzy" poradziła sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

50'
Dominik Furman zanotował niezłą centrę z prawego narożnika boiska. Jego koledzy z klubu wysoko skakali do futbolówki, ale najwyżej do niej doszedł Mitrović.

49'
Arbiter liniowy wskazał ofsajd. Najbardziej wysunięty za obrońców Wisły Płock był Stefan Scepović.

47'
Zmianę zrealizował trener Ireneusz Mamrot. Stefan Scepović na boisku zastąpił Patryka Klimalę.

46'
Wystartowała II połowa dzisiejszego spotkania!

Sędzia Tomasz Kwiatkowski zakończył I część gry.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona widowiska w Białymstoku.

43'
Dobre wyjście do piłki od rzutu wolnego zaprezentował Grzegorz Sandomierski. Brawa za pewność i ryzyko.

41'
Blok defensywny Jagiellonii bardzo dobrze się uzupełnia.

38'
Kontuzjowany Giorgi Merebashvili opuścił boisko. Awizowany wcześniej Nico Varela zameldował się na placu gry.

37'
Nico Varela jest szykowany do wejścia na plac gry.

35'
Gruziński skrzydłowy Wisły mocno utyka. Jest spore prawdopodobieństwo, że za chwilę dojdzie do całkiem wymuszonej zmiany.

33'
Medycy dalej pomagają Merebashviliemu.

32'
Materiały pirotechniczne zostały użyte przez kibiców. Dosyć mglisto.

31'
Fizjoterapeuci Wisły Płock pojawili się na murawie. Merebashvili nabawił się urazu.

29'
Bardzo krótka radość kibiców Jagiellonii z prowadzenia. Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Martina Pospisila. Snajper był najbliżej bramki, w chwili dobijania strzału.

28'
Cezary Stefańczyk zaangażował się w działania ofensywne. Boczny obrońca miał pretensje do sędziego, że ten nie odgwizdał przewinienia na wysokości szesnastki Jagiellonii.

26'
Angel Garcia po mistrzowsku ograł Arvydasa Novikovasa, który otrzymał przepiękne, crossowe podanie. Napastnik próbował jak najszybciej przybliżyć się pod bramkę rywala, ale wyżej wspomniany obrońca kapitalnie go zblokował ciałem.

25'
Wciąż czekamy na klarowne okazje bramkowe po obu stronach.

23'
Nieudane dośrodkowanie z lewej flanki boiska w wykonaniu Cabezali. Piłkę prosto z własnej szesnastki oddalił Mitrović.

21'
Marko Poletanović oddał sygnalizowany strzał z dużej odległości. Thomas Dahne bardzo pewnie zatrzymał zagranie w samo centrum bramki.

20'
Optyczną przewagę na płycie murawy mają wicemistrzowie Polski z poprzedniego sezonu ligowego.

18'
Guilherme koszmarnie wybił rzut wolny. Defensor "Jagi" posłał futbolówkę wprost na głowę jednego z przeciwników.

17'
Będzie kolejny stały fragment gry dla ekipy gospodarzy. Novikovas został zahaczony o nogi.

16'
Pragniemy przypomnieć, że w rundzie jesiennej, w bezpośredniej konfrontacji, padł wynik 1:1.

14'
Przewinienie taktyczne na Tarasie Romanchuku.

13'
Środek pola opanowany przez podopiecznych Ireneusza Mamrota.

11'
Arsenić przeciągnął wrzutkę z lewej flanki boiska. Nikt z jego kolegów nie zdołał sfinalizować akcji ofensywnej.

9'
Thomas Dahne zaprezentował wyborną obronę! Niemiec wyciągnął bardzo groźny strzał głową Arsenicia. Nowy piłkarz gospodarzy był kompletnie bez krycia.

8'
Będzie rzut wolny dla Jagiellonii Białystok. Na wysokości szesnastki przeciwnika.

7'
Ewidentny wślizg na nogę Zlatana Arsenicia popełnił jeden z graczy Wisły Płock.

6'
Patryk Klimala został wychwycony na minimalnym ofsajdzie.

4'
Odnotowaliśmy pierwszą próbę z dystansu w tym meczu ligowym. Solidnie piłkę huknął Arvydas Novikovas. Mocne uderzenie poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

3'
Dominik Furman wstrzelił piłkę od rzutu wolnego. Futbolówka nie minęła jednak zawodników Jagiellonii, którzy znajdowali się w pobliżu pola karnego.

1'
Faul. Merebashvili został delikatnie podcięty w nogę.

*'

*'
Każde spotkanie tej serii gier będzie poprzedzone minutą ciszy. Będzie poświęcona pamięci śp. Jana Olszewskiego, byłego Premiera Polski.

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski został wydelegowany do pełnienia funkcji arbitra głównego.

*'
Ciekawie zapowiadające się widowisko zaplanowano na godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji na żywo z meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online