Śląsk Wrocław - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pawełek - Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu - Hateley, Danielewicz (59' Droppa) - F. Paixao, Mila, Pich (66' Ostrowski) - Machaj (83' Dankowski).
Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Henriquez - Trałka, Linetty - Kownacki, Jevtić (71' Lovrencsics), Pawłowski (85' Formella)- Hamalainen (77' Sadajew).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dziś o godzinie 18:00 relacjonujemy jeszcze mecz Legia Warszawa - Ruch Chorzów.

90+3'
Koniec meczu. Śląsk zremisował z Lechem 1:1. Poznaniacy mieli dużo więcej wymarzonych sytuacji, ale brakowało im skuteczności, co zemściło się w drugiej połowie.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Kownacki zagrał do Lovrencsicsa, ale ten uderzył z trudnej pozycji obok bramki.

87'
A na trybunach kibice Śląska prezentują oprawę z użyciem środków pirotechnicznych.

87'
Żółta kartka dla Henriqueza.

85'
Formella zastąpił Pawłowskiego.

85'
Żółta kartka dla Dudu.

83'
Zablokowany strzał Lovrencsicsa.

83'
Dankowski zmienił Machaja.

79'
Paixao bardzo niecelnie uderzał głową.

78'
Kędziora ukarany żółtą kartką.

77'
Sadajew zastąpił Hamalainena.

77'
Na trybunach zasiadło 22 687 kibiców.

76'
Bardzo niecelny strzał Kędziory z dystansu.

75'
Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale ani Kownacki, ani Hamalainen nie zdołali skierować piłki do bramki.

72'
Pawłowski sam na sam z Pawełkiem i znów górą bramkarz Śląska.

72'
Mila z dystansu nad poprzeczką.

72'
Ależ huknął Ostrowski z dystnsu! Piłka po rękach Gostomskiego trafiła w poprzeczkę! Cudowny strzał.

71'
Lovrencsics zmienił Jevticia.

70'
Gool. Machaj doprowadza do remisu. Arajuuri wybijał piłkę spod nóg Paixao, piłka trafiła do Machaja, który zaskoczył Gostomskiego. 1:1.

68'
Jeden z obrońców zablokował dobry strzał Pawłowskiego zza pola karnego.

66'
Ostrowski zmienił Picha.

65'
Bardzo niecelny strzał Droppy z dystansu.

63'
Niecelny strzał Arajuuriego z dystansu.

61'
Powinno być 2:0. Hamalainen ładnie rozegrał piłkę z Kownackim, ale niewykorzystał sytuacji sam na sam z Pawełkiem.

59'
Droppa zastąpił Danielewicza.

59'
Bardzo niecelny strzał Pawłowskiego.

59'
Pawłowski zagrał do Henriqueza, ten uderzył z lewej strony pola karnego i dobrze interweniował Pawełek.

59'
Kownacki dośrodkował w pole karne i Pawełek dobrze wyszedł i uprzedził Hamalainena.

57'
Celeban sfaulował wychodzącego na dobrą pozycję Kownackiego. Sędzia tylko upomniał go słownie.

52'
Jak na razie w drugiej połowie brakuje sytuacji strzeleckich.

49'
Pawełek złapał piłkę po dośrodkowaniu Jevticia.

47'
Nieudane dośrodkowanie Mili i od bramki zacznie Gostomski.

46'

*'
Pierwsza połowa meczu Śląsk - Lech była dużo ciekawsza niż derby Manchesteru. Liczymy, że po przerwie tempo meczu nie spadnie.

*'

45+2'

45+1'
Ależ uderzył Kownacki zza pola karnego i świetnie piłkę nad poprzeczką przerzucił Pawełek.

45'
Sędzia doliczył minutę.

43'
Żółta kartka dla Pawełka.

43'
Przepychanki między zawodnikami obu drużyn po faulu Kędziory.

42'
Kolejne dobre dośrodkowanie Dudu, ale Pich nie zdołał głową skierować piłki do bramki.

39'
Mecz stoi na bardzo wysokim poziomie.

36'
Jevtić uderzył po ziemi z pola karnego i Pawełek z trudem odbił piłkę.

35'
Paixao znów powinien wpisać się na listę strzelców. Sędzia nie odgwizdał spalonego, dzięki czemu na kilka metrach znalazł się bez krycia, uderzył głową, ale świetnie interweniował Gostomski!

34'
Pawłowski mocno dośrodkował w pole karne. Nikt jednak nie doszedł do piłki.

32'
Jevtić mocno uderzył zza pola karnego i Pawełek z trudem odbił piłkę do boku.

32'
Pich dośrodkował prosto w ręce Gostomskiego.

31'
Gra się nieco uspokoiła.

27'
Szansa dla Śląska. Gostomski źle wyszedł z bramki, do piłki dopadł Pich i tym razem bramkarz Lecha dobrze interweniował nogami.

26'
Żółta kartka dla Trałki. Oznacza to, że nie zagra z Podbeskidziem.

24'
Kolejny raz lechici dobrze rozegrali piłkę pod polem karnym Śląska. Henriquez po ziemi szukał Kownackiego, ale Pawełek znów przeciął to podanie.

22'
Ależ akcja Lecha. Jevtić zagrał do Kędziory, ten do Kownackiego, który ośmiu metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

21'
Kownacki zagrywał po ziemi do Hamalainena, ale Pawełek przejął piłkę.

19'
Jevtić znów urwał się obrońcom, mógł grać do Linettego lub Hamalainena, ale zdecydował się na strzał, który minął jednak bramkę.

18'
Powinien być remis! Z lewej strony znakomicie zagrał Dudu, Paixao urwał się Henriquezowi, ale z kilku metrów posłał piłkę obok bramki. To musiał być gol!

17'
Jevtić za mocno zagrywał Henriquezowi, który szedł na obieg i od bramki grę wznowi Pawełek.

16'
Tak padła bramka dla Lecha:

15'
Mila dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale nikt nie doszedł do piłki.

13'
Płaskie dośrodkowanie Pawłowskiego z rzutu rożnego, Kędziora urwał się Danielewiczowi, ale z prawej nogi posłał piłkę nad poprzeczką.

13'
Hołota powstrzymał wpolu karnym Kownackiego. Będzie rzut rożny dla Lecha.

11'
Dużo walki w środku pola.

8'
Jevtuić podał do Pawłowskiego, ten uderzył z pola karnego, ale prosto w Pawełka.

7'
Paixao padł w polu karnym, ale sędzia słusznie nie odgwizdał rzutu karnego.

6'
Lech utrzymuje się przy piłce.

2'
Goool! Lech prowadzi! Pawłowski podał do Jevticia przed pole karne, ten minął dwóch obrońców uderzył z pola karnego po ziemi i Pawełek skapitulował!.

1'
Machaj po rozpoczęciu zdecydował się na strzał z połowy boiska, ale piłkę bez problemów złapał Gostomski.

1'
Początek spotkania. Rozpoczął Śląsk.

0'
Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.

0'
Śląsk u siebie nie przegrał od 14 meczów. Lech nie wygrał na wyjeździe od 4 spotkań.

0'
Flavio Paixao został wybrany piłkarzem października i odebrał właśnie pamiątkową statuetkę.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkaniu.

0'

0'
Ustawienie Śląśka i Lecha:

0'
Kibiców Lecha zachęcamy do polubienia.

0'
Rezerwowi piłkarze Lecha: Jasmin Burić, Jan Bednarek, Barry Douglas, Hubert Wołąkiewicz, Gergo Lovrencsics, Dariusz Formella, Zaur Sadajew.

0'
Rezerwowi piłkarze Śląska: Wojciech Pawłowski, Krzysztof Ostrowski, Rafał Grodzicki, Mariusz Pawelec, Lukas Droppa, Juan Calahorro, Kamil Dankowski.

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online