Real Madryt - Girona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Girona
1 : 2

Courtois - Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Ceballos (74' Mariano) - Lucas Vázquez (58' Vinicius), Benzema, Asensio (67' Bale)
Bono - Pedro Porro (46' Lozano), Ramalho, Alcalá, Juanpe, Raúl García - Pere Pons (46' A.Garcia), Douglas Luiz, Granell - Portu (82' Fernandez), Stuani

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Niedzielny maraton związany z hiszpańską Ekstraklasy, rozpoczął się od wielkiej sensacji. Faworyzowany Real Madryt nie potrafił dzisiaj udokumentować wielkiej przewagi na boisku.
Dwa zabójcze ciosy zadane przez Gironę dały jej bardzo ważne i prestiżowe trzy punkty. Duża zasługa w tym bramkarza Bono.

Koniec.

90+5'
Thibaut Courtois wygrał powietrzną rywalizację przy rzucie rożnym. Belgijski bramkarz posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki.

90+4'
Zatrzymany rajd Viniciusa. Korner.

90+3'
Ostatnie sekundy dzisiejszych zawodów.

90+2'
Już w niemal desperacki sposób gospodarze szukają gola wyrównującego. Bono najlepiej zachował się na przedpolu, przy centrze z rzutu rożnego. Dobre warunki fizyczne pomogły w skutecznej interwencji.

90+1'
Rozpoczął się czas doliczony. Arbiter główny dorzucił dodatkowe 4 minuty.

90'
czerwona kartka Sergio Ramos otrzymał czerwoną kartkę. Niefortunne zagranie nakładką mogło zrobić wielką krzywdę zdrowotną blisko ustawionemu rywalowi.

89'
Padł w polu karnym gości jeden z graczy Realu. Arbiter pokazał, że nic nie było.

88'
żółta kartka Żółta kartka pojawiła się na koncie Casemiro.

86'
Sergio Ramos znajdował się najbliżej bramki, w chwili dośrodkowania od rzutu wolnego.

85'
Bono fantastycznie skrócił kąt Bale'owi, który został obsłużony kapitalnym zagraniem od kolegi. Dobre wyjście z bramki uniemożliwiło Walijczykowi zdobycie upragnionego gola.

84'
Real stawia na szybkość w operowaniu futbolówką.

82'
Cristian Portu odebrał brawa i gwizdy... Valery Fernandez dostał okazję na przedstawienie swoich umiejętności piłkarskich.

81'
Zanosi się na trzecią korektę w składzie Girony.

79'
Vinicius kropnął z pierwszej piłki, zza pola karnego. Efektownie podkręcona futbolówka poleciała daleko od prawego słupka bramki Bono.

78'
Mariano uchwycony na bardzo ewidentnym ofsajdzie.

77'
Piłkarze Realu Madryt wyszli z bardzo wysokim pressingiem. Czas nie pracuje na ich korzyść.

75'
Goooooool! Girona prowadzi na kwadrans przed końcem tego meczu! Dobitka Portu głową okazała się zabójcza dla Courtoisa.

74'
Mariano zameldował się na placu gry.

71'
Goście nie chcą podziału punktów w Madrycie. Aleix Garcia obił prawy słupek bramki gospodarzy. Real Madryt po straconym golu mocno się pogubił na boisku.

70'
Nieudolną próbę przelobowania bramkarza Realu Madryt zaprezentował publiczności Granell. Zbyt mocno kopnięta futbolówka z konkretnej odległości.

68'
Sergio Ramos upadł w szesnastce Girony. Hiszpan domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia główny w całej sytuacji nie dostrzegł złamania przepisów.

67'
Marco Asensio znajduje się już na ławce rezerwowych. Gareth Bale ma wnieść nową jakość w działania Realu Madryt.

65'
Gooooooool! Christian Stuani kapitalnie wykonał jedenastkę! Płaski, techniczny strzał powędrował w prawy, dolny róg bramki. Bramkarz poszedł w innym kierunku.

64'
żółta kartka Sergio Ramos zagrał piłkę ręką w swojej szesnastce. Ależ sytuacja.

63'
Przewinienie w polu karnym Realu Madryt. Szczęśliwie dla Courtoisa, ponieważ ten goalkeeper popełnił błąd przy wyjściu do dośrodkowania.

62'
Na intensywnej rozgrzewce widzimy m.in. Gareth'a Bale'a.

59'
Aleix Garcia zmarnował wyborną szansę na doprowadzenie do remisu! Pomocnik nie potrafił z bliskiej odległości trafić w światło bramki. Trzeba wspomnieć, że bramkarz Realu leżał, po heroicznej interwencji.

58'
Vinicius dał zmianę za Lucasa Vazqueza.

56'
Vinicius już gotowy do wejścia na płytę murawy. Ciekawe, kto zejdzie z boiska?

54'
Thibaut Courtois nie dał się przelobować, poprzez zagranie piłki głową. Stuani, jednak, poprawił dane statystyczne swojego zespołu w tym meczu ligowym.

52'
W składzie "Królewskich" nie zrealizowano do tej pory żadnych zmian.

51'
Dominuje Real, i to już ewidentnie. Niezłą sytuację strzelecką z dosyć bliskiej odległości od bramki Girony zmarnował Karim Benzema. Francuz niezdarnie nakrył futbolówkę głową.

49'
Real pracuje na kolejne gole. Groźny strzał z linii pola karnego zaliczył Karim Benzema. Uderzenie napastnika zostało w ostatniej chwili zbite przez blisko ustawionych przeciwników.

48'
żółta kartka Świeżo wprowadzony Lozano nieprzepisowo zagrał ciałem. Faul taktyczny został wyceniony na żółtą kartkę.

47'
Bono zachował wielką klasę! Świetnie końcówkami palców przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę bramki. Solidnie z głębi pola karnego huknął Marcelo.

46'
Wystartowała II część gry!

Arbiter główny podziękował Wszystkim za I odsłonę tego pojedynku.

45+1'
Przy analizie nieuznanego gola dla Realu Madryt potrzeba była interwencja sędziów systemu VAR.

45'
Pierwsza część gry tego meczu została wydłużona o trzy minuty.

43'
Real Madryt zdobył gola. Jednak, Marcelo był na pozycji spalonej, w chwili otrzymania kluczowego podania. Sędzia nie mógł w żaden sposób uznać bramki Brazylijczyka.

42'
Karim Benzema próbował podwyższyć stan meczu. Francuski snajper chciał to zrobić, poprzez strzał z ogromną siłą. Uderzenie w sam środek bramki pewnie zatrzymał Bono.

40'
Alex Granell soczyście uderzył z okolic 25 metra. Piłka przeleciała nieznacznie obok prawego słupka bramki Thibauta Courtoisa.

39'
Marcelo znalazł sobie trochę przestrzeni przed polem karnym Girony, i mocno huknął w kierunku bramki. Piłka przeleciała jednak jej światło, lądując ostatecznie na trybunach.

37'
Girona przez chwilę grać będzie w osłabieniu. Pere Pons znajduje się za linią boczną boiska.

36'
Pere Pons niefortunnie nadział się na interwencję Varane'a.

35'
Urazu nabawił się Pere Pons. Potrzeba będzie pomoc ze strony medyków klubu gości.

33'
Karim Benzema pracował łokciem w starciu powietrznym. Arbiter przyznał rzut wolny ekipie przyjezdnych.

32'
60% posiadania piłki przy graczach madryckiego Realu. 40% - Girona.

30'
Karim Benzema był bardzo blisko tego, aby dosięgnąć do podania z prawego skrzydła boiska. Ciut spóźniony z próbą finalizacji akcji był francuski napastnik.

29'
Przy ewentualnym zwycięstwie, Real Madryt strąca lokalnego rywala na 3. pozycję w ligowej stawce.

27'
Wysoki pressing pod polem karnym Girony tworzą popularni "Królewscy".

25'
Goooooool! 1:0! Precyzyjny strzał głową w lewy, dolny róg bramki zaprezentował Casemiro. Pomocnik idealnie wyszedł w powietrze do znakomitej i precyzyjnej centry.

24'
Zamiast jedenastki, to obejrzeliśmy powtórzony rzut rożny. Dobrym piąstkowaniem futbolówki popisał się Bono.

23'
Toni Kroos przewrócił się w polu karnym rywala. Kibice chcą rzutu karnego dla Realu Madryt.

21'
Piłkarze z Madrytu zdynamizowali swoje poczynania na połowie przeciwnika.

20'
Marco Asensio postanowił spróbować swoich sił, poprzez indywidualną akcję. Ta akcja zakończyła się celny, ale bardzo sygnalizowanym uderzeniem. Bono nie miał prawa do kapitulacji przy słabym strzale.

18'
Cristian Stuani świetnie uderzył zza pola karnego, po bardzo dobrze rozprowadzonej kontrze! Soczyste huknięcie w lewy sektor bramki znakomicie na bok sparował Thibaut Courtois.

17'
Piłkarze Realu Madryt zaczynają coraz poważniej dominować na placu gry.

15'
Lucas Vazquez przepięknie minął rywala, poprzez efektowną podcinkę! Pomocnik wyszedł na genialną okazję bramkową, jednak doskonale kąt strzelającemu skrócił Bono. Genialna robinsonada.

14'
Sergio Ramos został odepchnięty pod polem karnym "Królewskich". Gospodarze rozpoczną nową akcję od stałego fragmentu gry.

12'
Marco Asensio zacentrował z lewego skrzydła w kierunku Karima Benzemy. Francuz przegrał rywalizację o pozycję z dwoma stoperami przyjezdnych.

11'
Toni Kross posłał niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego. Na piłkę nadbiegał m.in. Sergio Ramos, ale świetną interwencją głową błysnął defensor Girony.

9'
Gospodarze szukają luki w ustawieniu obrony dzisiejszego rywala.

8'
Girona próbuje groźnie kontratakować. Pomocnicy Realu popełniają błędy w środkowej strefie boiska.

6'
Dla Karima Benzemy jest to 300. mecz dla Realu Madryt w hiszpańskiej lidze.

5'
Piłkę ręką dotknął Lucas Vazquez. Sędzia główny dostrzegł ten incydent.

3'
Przy dzisiejszych zawodach pracuje system VAR.

1'
Pierwszy ofsajd w tym starciu. Stuani troszeczkę za szybko wystartował do prostopadłego zagrania.

*'
Początek meczu już za Nami!

*'
Cuadra Fernández będzie rozjemcą głównym nadchodzącego starcia w stolicy Hiszpanii.

*'
Dzisiejszy pojedynek zostanie rozegrany w ramach 24. kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy.

*'
Spotkanie na Santiago Bernabeu rozpocznie się o godz. 12:00

*'
Zapraszamy Wszystkich na relację na żywo z meczu: Real Madryt - Girona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Girona, to zapraszamy do śledzenia meczu online