Wisła Kraków - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Lis – Palcić, Sadlok, Wasilewski, Pietrzak – Basha, Plewka – Błaszczykowski (80' Burliga), Drzazga, Peszko (72' Klemenz) – Kolar (46' Wojtkowski)

Rezerwowi: Buchalik, Klemenz, Burliga, Grabowski, Wojtkowski, Śliwa, Słomka.
Słowik - Broź, Golla, Celeban, Cholewiak, Radecki, Łabojko (62' Chrapek), Mączyński, Pich (78' Farshad), Musonda, Piech (58' Robak).

Rezerwowi: Wrąbel, Farshad, Dakowski, Chrapek, Gąska, Robak, Pawelec.

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

90+5'
Koniec meczu. Wisła pokonała Śląsk 1:0 po bramce Jakuba Błaszczykowskiego.

90+3'
żółta kartka Burliga ukarany żółtą kartką. On również nie zagra w następnym meczu.

90+1'
Po dośrodkowaniu z prawej strony niecelnie głową uderzał Radecki.

90+1'
Ale zamieszanie w polu karnym Wisły. Trzykrotnie próbowali uderzać zawodnicy Śląska. Za każdym razem blokowali obrońcy.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
10 rzut rożny dla Śląska w tym meczu. NIe było zagrożenia.

88'
Plewka uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował Słowik.

86'
żółta kartka Wojtkowski wyprowadzał szybką i groźną kontrę. Faulem musiał ją przerwać Farshad i obejrzał żółtą kartkę, co oznacza, że nie zagra w następnym meczu.

84'
Śląsk atakuje i stara się doprowadzić do remisu.

83'
Kolejny strzał Musondy. Z dobrej pozycji uderzył jednak bardzo niecelnie.

82'
Musonda oddał dobry strzał z dystansu, ale efektownie interweniował Lis.

80'
Burliga zastąpił Jakuba Błaszczykowskiego.

78'
Farshad zastąpił Picha.

76'
Rzut wolny dla Śląska. Piłka trafiła jednak w... sędziego.

75'
Drzazga dobrze zagrał do Wojtkowskiego, którego strzał obronił bramkarz.

72'
Peszko opuścił boisko, a zastąpił go Klemenz.

67'
Kolejny dobry rajd Peszki zakończony niecelnym podaniem.

67'
Radecki zablokował strzał Musondy.

66'
Dobre zagranie w kierunku Picha, ale Palcić w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę.

63'
Faul Peszki. Piłkarze Śląska domagali się drugiej żółtej kartki, ale sędzia chyba słusznie jej nie pokazał.

62'
Chrapek zastąpił Łabojko.

60'
Robak znalazł się w dogodnej sytuacji, ale z pola karnego uderzył niecelnie.

59'
Niecelny strzał Celebana.

58'
Robak zastąpił Piecha.

54'
Druga połowa jak na razie dość wyrównana. Również sporo gry w środku pola.

50'
Pich uderzył mocno sprzed pola karnego, ale nad poprzeczką.

47'
żółta kartka Broź został ukarany żółtą kartką za faul na Peszce.

46'

46'
Wojtkowski zastąpił Kolara.

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi ze Śląskiem po bramce Błaszczykowskiego.
QUIZ! Sprawdź swoją wiedzę na temat Kuby Błaszczykowskiego

45+4'
Dobre dośrodkowanie Błaszczykowskiego z rzutu rożnego i Słowik z problemami wypiąstkował piłkę.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty. Śląsk w natarciu, ale Wisła dobrze się broni.

43'
Zablokowany strzał sprzed pola karnego Holewiaka.

40'
Goool! 1:0! Błaszczykowski mocnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę!!

40'
Do piłki podchodzi Kuba Błaszczykowski!

39'
Jest rzut karny dla Wisły. Pich faulował zawodnika Wisły.

38'
Okazuje się, że monitor nie działa i sędzia porozumiewa się za pomocą walkie talkie;)

37'
Sędzia dostał sygnał, żeby sam obejrzał sytuację na powtórkach.

36'
Leży w polu karnym Drzazga. Sędzia sprawdzi czy nie było faulu.

35'
Peszko dośrodkował w pole karne. Znów góra obrońcy.

34'
żółta kartka Żółta kartka dla Peszki za brzydki faul.

31'
Groźnie pod bramką Śląska. Drzazga zdołał oddać strzał, ale Słowik skutecznie interweniował.

30'
żółta kartka Mączyński ukarany żółtą kartką.

27'
Dośrodkowanie Błaszczykowskiego wybił głową jeden z obrońców.

26'
żółta kartka Basha ukarany żółtą kartką.

25'
Mecz nie dostarcza zbyt wielu emocji.

21'
Okres gry w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

16'
Wisła ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

13'
Mączyński uderzył z rzutu wolnego i znakomicie interweniował Lis, który wybił piłkę na rzut rożny. Bramkarz Wisły ucierpiał, ponieważ uderzył głową w słupek.

12'
Lepszy okres gry Śląska.

9'
Śląsk krótko rozegrał rzut rożny. Po dośrodkowaniu w pole karne niepewnie interweniował Plewka. Jego "wybicie" piłki głową przeleciało tuż nad poprzeczką.

8'
Musonda dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy Wisły.

5'
Basha uderzył sprzed pola karnego z woleja. Bardzo niecelnie.

5'
Drzazga odebrał piłkę na połowie Śląska, zagrał do Błaszczykowskiego, którego strzał z pola karnego został zablokowany.

4'
Wisła stara się narzucić swój styl gry. Jest aktywniejsza, ale jak na razie bez sytuacji.

1'
"Jakub Błaszczykowski" - skandują kibice Wisły. Zaprezentowali również oprawę powitalną.

1'

'
Zanim rozpocznie się mecz, to czeka nas jeszcze minuta ciszy. Niedawno zmarł legendarny szew Wisły Kraków.

'
PIłkarze już na boisku. Spora frekwencja, gorąca atmosfera na trybunach.

'
Skład Śląska:

'
Skład Wisły:

'

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na żywo

Spotkanie Wisły ze Śląskiem zapowiada się bardzo ciekawie. Po raz pierwszy po powrocie do Lotto Ekstraklasy przed własną publicznością zagra Jakub Błaszczykowski. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online