Olympique Lyon - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympique Lyon
FC Barcelona
0 : 0

Lopes - Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy - Ndombele (84' Cheikh), Aouar - Traoré (69' Tousart), Depay, Terrier (75' Cornet) - Dembélé
Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Busquets, Roberto (81' Vidal), Rakitić - Messi, Suárez, Dembélé (67' Coutinho)

Aouar (3.) żółta kartka
Dubois (33.) żółta kartka
Semedo (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Olympique Lyon - FC Barcelona

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na nasze kolejne propozycje.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+2'
Autobus przed swoim polem karnym postawili piłkarze Olympique Lyon. Wiedzą, że aktualny rezultat trzeba traktować, jako spory sukces.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu gry. Sędziowie postanowili przedłużyć dzisiejszą batalię o trzy minuty.

90'
Piłka trafiła w mur. Nie powiódł się rzut wolny hiszpańskiej drużynie.

89'
Lionel Messi zabawił się z obrońcami gospodarzy. Jeden z ostatnich graczy Lyonu przed swoim polem karnym musiał go przewrócić niezgodnie z przepisami.

88'
żółta kartka Nelson Semedo bez żadnego skrępowania trzymał rywala za koszulkę. Za takie przewinienie należała się żółta kartka.

87'
Lionel Messi ponownie musiał uznać wyższość bramkarza ekipy przeciwnej. Soczyście kropnięta futbolówka nie przełamała rękawic Anthony'ego Lopesa.

85'
Sergio Busquets bardzo dobrze kropnął z głębi pola karnego Lyonu. Cały blok defensywny zdał egzamin, strzał udało się zneutralizować.

84'
Ostatnia zmiana w składzie Olympique Lyon: Tanguy Ndombele udostępnił miejsce na boisku Pape Cheikhowi.

83'
Wkroczyliśmy w decydującą fazę tego pojedynku. FC Barcelona wygląda na ekipę bardzo zdeterminowaną, aby szalę zwycięstwa przeważyć na swoją stronę.

81'
Wcześniej wspomniana kartka była ostatnim akcentem związanym z Sergio Roberto w tych zawodach. Arturo Vidal pojawił się na płycie murawy.

80'
żółta kartka Żółty kartonik na koncie Sergio Roberto.

78'
Cała drużyna Lyonu jest zaangażowana do bronienia dostępu do swojej bramki.

77'
Z grą na przedpolu nie ma dzisiaj większych problemów Anthony Lopes. Przed chwilą skutecznie wyszedł do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry.

75'
Kolejna roszada personalna w Lyonie. Maxwel Cornet wpuszczony na plac gry, na ostatni kwadrans. Martin Terrier wylądował na ławce rezerwowych.

74'
Denayer bardzo przytomnie rzucił się "szczupakiem", by przeciąć kąśliwą wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

72'
Skurcze dopadły zawodnika Olympique Lyon. Nie będzie potrzeby angażowania sztabu medycznego.

71'
To powinno się zakończyć golem dla "Dumy Katalonii"! Luis Suarez nie miał wielkich przeszkód ze strony rywali, aby umieścić piłkę w bramce! Jednak tego nie uczynił, ponieważ w kluczowej fazie akcji zabrakło większej precyzji. Piłka poleciała tuż przy prawym słupku bramki.

69'
Zmianę przeprowadzili trenerzy klubu gospodarzy. Lucas Tousart zastąpił Bertranda Traore.

68'
Anthony Lopes dobrze wyszedł do Leo Messiego, który próbował już z niemal linii końcowej boiska go przelobować. Należy Argentyńczyka nagrodzić brawami za ogromną determinację.

67'
Philippe Coutinho wszedł na boisko w miejsce Ousmane'a Dembele. Jesteśmy ciekawi, co zaprezentuje gwiazda reprezentacji Brazylii.

65'
Z ostrego kąta silnego uderzenia spróbował Lionel Messi. Argentyński napastnik przegrał jednak z Anthony'm Lopesem, który umiejętnie zbił futbolówkę daleko od rywali.

64'
Obejrzeliśmy bardzo łatwy do zatrzymania przez gospodarzy korner.

63'
Anthony Lopes pokazał, na czym polega kunszt bramkarski! W genialny sposób zatrzymał niemal niemożliwy do wybronienia strzał Luisa Suareza, z naprawdę najbliższej odległości. Instynktowna interwencja nogami uchroniła gospodarzy przed stratą bramki.

61'
Ter Stegen klasowo zatrzymał dośrodkowaniem ze sporą siłą od Mendy'ego. Ten w wyśmienitym stylu przedarł się na lewej flance boiska, ośmieszając jednego z obrońców.

60'
Boczne sektory obrony Olympique Lyon działają bez zarzutu. Kompletnie bez inicjatywy ofensywnej są Semedo oraz Alba.

58'
Memphis Depay przeciągnął swój rzut wolny. Koszmarnie posłana centra ze stałego fragmentu gry. Jego koledzy z klubu wrócili na swoje pozycje.

56'
Mendy fantastycznie zareagował w obronie. Boczny defensor wygrał pojedynek o pozycję z napastnikiem - Suarezem. Urugwajczyk nie miał wiele do powiedzenia w szesnastce gospodarzy.

54'
Francuska drużyna bardzo dobrze przesuwa się w bloku defensywnym. Rośnie frustracja na twarzach piłkarzy aktualnych mistrzów Hiszpanii.

52'
Gwizdy na stadionie. Brzydkie przewinienie taktyczne na graczu gospodarzy popełnił jeden z pomocników FC Barcelona.

51'
Ter Stegen musiał solidnie się wyciągnąć! Memphis Depay zanotował świetny strzał bez przyjęcia z pola karnego gości. Futbolówka przeleciała blisko lewego słupka bramki.

49'
Sergio Busquets przejął bezpańską piłkę bardzo daleko od bramki przeciwnika, i od razu huknął. Dobrze ustawiona para stoperów udanie zablokowała strzał.

48'
Obie strony preferują szybką wymianę podań.

47'
Warto wspomnieć, że obie drużyny przystąpiły do II odsłony w niezmienionych składach.

46'
Gospodarze rozpoczęli II połowę meczu!

Pan Cüneyt Çakir zakończył I część gry. Tuż przed przerwą Busquets ładnie przymierzył zza pola karnego. Groźny strzał po rykoszecie poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

45+1'
Gospodarze czynią wszystko, aby utrzymać ten rezultat do przerwy.

44'
Pierwsza odsłona widowiska w Lyonie potrwa o jedną minutę dłużej.

43'
Za moment sędzia techniczny powinien wyjawić na swojej tablicy wymiar dodatkowego czasu gry.

41'
Mamy wrażenie, że FC Barcelona trochę zbyt efektownie chce otworzyć wynik tego meczu. Oczywiście, ona z tego słynie, ale w wielu sytuacjach decyzje o koronkowym rozegraniu piłki, były kluczowym punktem w niepowodzeniu.

40'
Ousmane Dembele powinien podziękować Lionelowi Messiemu za śliczne, prostopadłe podanie. Francuski napastnik posłał strzał z zewnętrznej części stopy. Próba powędrowała do statystyki celnych uderzeń. Anthony Lopes bez problemów zatrzymał zagranie w sam środek bramki.

38'
Anthony Lopes został sfaulowany w swojej strefie bramkarskiej. Przypominamy, że jest ona w szczególny sposób chroniona przez sędziów. Ousmane Dembele odebrał słowną uwagę od arbitra głównego.

37'
48% - 52%. Wyrównana statystyka w kwestii posiadania piłki przez obie strony. Gospodarze odrobili straty w tej materii.

36'
Ivan Rakitić przyuważył wysuniętego przed linię bramkarza Olympique Lyon. Chorwat błyskawicznie spróbował go przelobować, lecz do pełni szczęścia zabrakło większej siły. Goalkeeper bardzo ładnie wyłapał futbolówkę.

34'
Rzut wolny dla Barcelony dał jej strzał, lecz mocno niecelny. Clement Lenglet bardzo efektownie wygrał powietrzną rywalizację z kilkoma przeciwnikowi, ale futbolówka w żaden sposób nie chciała zakotwiczyć w pobliżu światła bramki.

33'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna po stronie francuskiej. Leo Dubois bardzo okrutnie nadepnął na stopę Luisa Suareza.

32'

30'
Gerard Pique wiele zaryzykował, atakując piłkę wślizgiem w swoim polu karnym, jednakże jego interwencja była wręcz podręcznikowa. Moussa Dembele nie miał możliwości zabrać się z futbolówką.

29'
Leo Messi zablokowany, po swojej próbie bez przyjęcia, z okolic trzynastego metra. Trzeba nagrodzić gości za ładną akcję na jeden kontakt. Kilka podań umożliwiło jej stworzyć coś groźnego.

28'
Do głosu próbuje dojść drużyna z Ligue 1. Ma ona świadomość, że oddanie pełnego pola wyżej notowanemu rywalowi, może się skończyć tragicznie.

26'
Wykonanie stałego fragmentu gry przez gospodarzy okazało się wielce nieudolne. Futbolówka nie dotarła do żadnego gracza w trykocie Olympique Lyon.

25'
Przed momentem, Roberto celowo odepchnął swojego rywala. Nieroztropne zachowanie, ponieważ zostało zrealizowane bardzo blisko swojej szesnastki.

24'
Gerard Pique skutecznie przeciął głową wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

21'
Moussa Dembele został delikatnie odepchnięty przez Luisa Suareza. Przez krótką chwilę piłkarz zwijał się z bólu.

19'
Lopes zdał egzamin, który mu przygotował Dembele. Środkowy napastnik Barcelony posłał potężne uderzenie w światło bramki. Sytuację dla Lyonu uratował kapitalnie ustawiony goalkeeper.

18'
Rośnie dominacja drużyny gości. Lionel Messi coraz szybciej i efektowniej operuje futbolówką w pobliżu pola karnego przeciwnika.

15'
Piłkarze katalońskiego klubu nie boją się podejmować ambitnych prób z trudnych decyzji. Przykładem naszej tezy może być niedawny strzał Ivana Rakiticia, który powędrował daleko od zamierzonego przez niego celu.

14'
Niepowodzeniem zakończyła się akcja ofensywna Leo Messiego. Argentyński gwiazdor zanotował solidny dystans z futbolówką, by potem blisko szesnastki uderzyć w kierunku bramki. Dobrze ustawiony defensor Lyonu skutecznie zneutralizował całe zagrożenie.

12'
Sporo crossowych piłek leci w kierunku napastników przyjezdnych.

11'
Lionel Messi wrzucił piłkę na pole karne rywala. Do futbolówki doszedł Dembele, ale snajper "Dumy Katalonii" w niewłaściwy sposób ją uderzył.

8'
Kolejny raz z dystansu zagrozili bramce Barcelony gospodarze! Terrier przepięknie huknął z ogromną siłą w kierunku bramki! Niemiecki bramkarz końcówkami palców zbił mocno lecącą futbolówkę na poprzeczkę.

7'
Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu obu drużyn. Stawiają one na ofensywne akcenty.

5'
Marc Andre Ter Stegen klasowo sparował niebezpieczne dla niego uderzenie z dystansu. Houssem Aouar miał okazję do zrehabilitowania się za poprzednio popełniony faul na Messim.

4'
Lionel Messi podjął próbę wymierzenia sprawiedliwości po faulu na nim. Argentyńczyk przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczkę.

3'
żółta kartka Bardzo szybko pojawiła się żółta kartka. Houssem Aouar zdecydowanie ciągnął za koszulkę Messiego. Wszystko miało miejsce tuż pod polem karnym francuskiego klubu.

2'
Ousmane Dembele spróbował swoich sił po raz pierwszy w tym meczu. Jego strzał, po ładnym zagraniu od klubowego kolegi, powędrował daleko od światła bramki.

*'
Pierwsze dotknięcie piłki już za Nami!

*'
Trwa przywitanie się piłkarzy obu ekip.

*'
Przed chwilą odegrano oficjalny hymn Champions League.

*'
Obsada rezerwowa "Dumy Katalonii": Pena, Alena, Coutinho, Murillo, Malcom, Umtiti, Vidal.

*'
Ławka rezerwowych Olympique Lyon: Gorgelin, Cheikh, Cornet, Marcal, Solet, Tete, Tousant.

*'
Cüneyt Çakir będzie osobą, na której barkach będzie ciążyć odpowiedzialność za wydawanie sprawiedliwych werdyktów.

*'
Obie drużyny zmierzą się dzisiaj w ramach pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów.

'

Liga Mistrzów na żywo: Olympique Lyon - FC Barcelona

Mecz Olympique Lyon - FC Barcelona na żywo w internecie od godziny 21:00,

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olympique Lyon - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online