Legia Warszawa - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Kuciak - Bartczak, Lewczuk, Rzeźniczak, Pinto, Szwoch, Vrdoljak, Kalinkowski('62 Jodlowiec), Ryczkowski('82 Duda), Sa, Piech('46 Saganowski.)
Kamiński – Konczkowski, Szyndrowski, Stawarczyk, Dziwniel – Babiarz, Surma – Zieńczuk, Starzyński('46 Efir), Chovanec('72 Gigolaev) – Visnakovs('55 Kuświk)

Sa (37.)
Ryczkowski (69.)
Kuświk (77.)

Sa (89.) żółta kartka
Babiarz (30.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Ruch Chorzów

93'
Sędzia kończy spotkanie.Legia pokonuje Ruch 2-1 i po dzisiejszym meczu jest liderem!Ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

91'
Sa przed polem karnym wykonuje rzut wolny z ostrego kąta, decyduje się na strzał po którym piłka ląduje na bocznej siatce.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
Sa otrzymuje żółtą kartkę.

88'
Szwoch świetnie dogrywa piłke po ziemi w pole karne z prawego skrzydła , do piłki dobiegł Duda i piętką stara się pokonać Kamińskiego jednak ten czujne broni.

87'
Saganowski prowadzi akcję , w polu karnym stara się przełożyć piłkę na drugą nogę przy czym upada domagając się karnego jednak gramy dalej.

86'
Zieńczuk na połowie Legii fauluje Rzeźniczaka.

84'
Na spalonym zawodnik Ruchu Kuświk po podaniu Babiarza.

82'
Schodzi Ryczkowski za niego wchodzi Duda.

80'
Ostatnie 10 minut tego spotkania,przekonamy się czy Ruch jest w stanie zremisować.

79'
Jodłowiec z lewego skrzydła wbiega w pole karne i zabrakło mu boiska gdyż ląduje z piłką poza nim.

77'
Zieńczuk z środka pola gra długą piłkę pod pole karne,Rzeźniczak nie przecina podania przez co Kuświk jest sam na sam z Kuciakiem,pewnym strzałem zdobywa bramkę na 2-1

77'
GOOOOOL 2-1 Kuświk

75'
W końcu strzał gości, Babiarz otrzymał podanie i zdecydował się na strzał z 16 metrów,piłka przelatuje tuż obok lewego słupka.

73'
Ruch Chorzów gra bez pomysłu,grając bez sensu długimi podaniami na połowę Legii gdzie jest jeden zawodnik niebieskich.

72'
Zmiana w Ruchu wchodzi Gigolaev za Chovaneca.

69'
Saganowski wdarł się w pole karne gdzie wystawił piłkę Ryczkowskiemu który z najbliżej odległości pakuje piłkę do bramki.

69'
GOOL 2-0 Ryczkowski

67'
22 Minuty drugiej połowy za nami jednak próżno oczekiwać jakiś sytuacji.

66'
Chovanec dośrodkowuje z lewego skrzydła wprost na trybuny.

64'

62'
Wchodzi Jodłowiec za Kalinkowskiego.

61'
Saganowski stara się uciec obrońcą ale zostaje przystopowany.

60'
Rzut wolny wykonuje Surma , jego dośrodkowanie jest zbyt słabe i wybijają piłkę Legioniści.

58'
Dziwniel znokautowany przez Lewczuka który z najbliższej odległości trafia mu piłką w twarz.

57'
Zieńczuk stara się miękkim dośrodkowaniem do Efira jednak jego dośrodkowanie wychodzi za linię końcową.

55'
Kuświk wbiega na boisko za Visnakovsa.

54'
Bartczak przy wyprowadzaniu piłki z obrony jest faulowany przez Chovaneca.

53'
Brak składnych akcji z jednej jak i drugiej strony.

50'
Szwoch strzela technicznie z wolnego jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.

49'
Rzut wolny dla Legii po faulu na Saganowskim z 23 metrów od bramki.

48'
Orlando Sa przedziera się przez pole karne , przewraca się ale nie ma mowy o rzucie karnym.

46'
Zaczynamy drugą połowę.

45'
Saganowski zastępuje Piecha.A u gości pojawia się Efir za Starzyńskiego.

45'

45'
Sędzie kończy pierwszą połowę.

44'
Babiarz z 18 metrów gra na pole karne do Zieńczuka który stara się zagrać piłkę ale obrońca go zablokował,zdołał potem oddać strzał ale był zbyt lekki.

41'
Waldek Fornalik nie może być zadowolony z gry swojej drużyny.

39'
Aktywny dziś Orlando Sa , tym razem na lewym skrzydle stara się dośrodkować jednak jego zagranie mija wszystkich zawodników.

37'
GOOL 1-0 Pewnie Orlando Sa pokonuje bramkarza z rzutu karnego

36'
Szwoch w pulu karnym stara się zejść do środka ale Szyndrowski podstawia mu nogę i mamy rzut karny

35'
Chovanec zagrywa piłkę wzdłuż pola karnego jednak nie dochodzi do niej żaden zawodnik Ruchu.

34'
Bartczak sprytnie zagrywa do Szwocha w polu karnym,jednak ten traci piłkę.

31'
Z rzutu wolnego ponownie Pinto który znów dośrodkowuje na Vrdoljaka jednak ten był teraz w trudniejszej sytuacji niż ostatnio, lecz również strzela głową nad bramką.

30'
Babiarz fauluje na prawym skrzydle Orlando Sa za co otrzymuje żółtą kartkę.

29'
Szwoch słabo dośrodkowuje z rzutu rożnego.

29'
Pinto na połowie rywala nabija Zieńczuk i mamy rzut rożny.

27'
Piech urwał się obrońcy w polu karnym i dostał piłkę po czym z ostrego kąta oddał strzał wprost w Kamińskiego.

25'
Świetna akcja Ruchu,seria krótkich podań po których w świetniej sytuacji jest Visnakovs który z pierwszej piłki oddaje strzał w prawy róg bramki Kuciaka,jednak ten świetnie broni.

23'
Vrdoljak świetnie się przedarł przez środek boiska wygrywając pojedynek z rywalem następnie podał krótko do Sa który w dogodnej sytuacji w polu karnym strzela fatalnie nad poprzeczką.

22'
Zieńczuk na lewym skrzydle centruje na pole karne wprost w ręce Kuciaka.

21'
Starzyński świetnie dośrodkowuje na pole karne,po którym Visnakovs strzela głową , tym razem nad poprzeczką.

20'
Faulowany Babiarz na lewej stronie boiska , 20 metrów od bramki.

17'
Zieńczuk otrzymał podanie w polu karnym Legii ale pomaga sobie ręką.

15'
Ryczkowski zakręcił na lewym skrzydle Konczkowskim , po czym dośrodkował do Piecha który nieczysto trafił w piłkę.

13'
Walka w środku pola,obie ekipy nie stwarzają zagrożenia.

10'
Pinto znów stara się zagrać długą piłkę z pominięciem pomocy do napastnika ale jego podanie jest niecelne.

8'
Pinto prostopadle zagrywa górą na głowę Vrdoljak który nie pilnowany oddaje strzał głową i piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczka.

7'
Babiarz podstawia nogę Sa i ten upada,rzut wolny dla Legii z 32 metrów od bramki.

6'
Vrdoljak chce wyprowadzić kontrę ale nie starcza mu boiska na lewym skrzydle i wypada z piłką za linię boczną.

5'
Długa piłka od Pinto na wolne pole do Piecha który jest na spalonym.

3'
Pinto dośrodkowuje z rzutu wolnego lecz obrońcy oddalają zagrożenie.

3'
Na 25 metrze faulowany jest były zawodnik Arki Gdynia - Mateusz Szwoch.

2'
Długie podanie przyjmuje Visnakovs ale jest na spalonym.

2'
Pierwszy faul na Starzyńskim w środkowej strefie boiska.

1'
Zaczynamy!

0'
Nie wystąpi jednak Malinowski,zagra za niego Szyndrowski

0'
Sędzia: Mariusz Złotek.

0'
Formacje obu ekip:

0'
Ruch gra fatalnie w tym sezonie,zajmuje przed ostatnie miejsce z dorobkiem 8 pkt i z stratą 6 pkt do 15 Korony.

0'
Legia obecnie zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 26 pkt lecz jeśli dziś pokona Ruch wskoczy na pierwsze miejsce wyprzedzając Śląsk o 2 pkt.

0'
Ruch na wyjazdach rozegrał do tej pory 8 spotkań.Wygrał z Piastem 1:0, zremisował z Wisłą 2:2, Lechią 3:3, Pogonią 1:1 i Zawiszą 1:1.3 razy przegrali z :Śląskiem 0:2, Podbeskidziem 0:3 i Cracovią 0:1.

0'
Legia przed własną publicznością rozegrała w tym sezonie 7 spotkań.Cztery z nich wygrała - z Łęczną 5:0, z Koroną 2:0, ze Śląskiem 4:3 i Lechią 1:0.Dwa spotkanie zakończyły się remisami - z Górnikiem 1:1 i Lechem 2:2.Raz przegrali z Bełchatowem 0:1

0'
Ławka rezerwowych gości: Prus,Gigołajew,Kowalski,Tanczyk,Efir,Kuświk.

0'
Rezerwowi Legii:Jałocha, Wieteska, Jodłowiec, Moneta, Saganowski, Duda

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Ruch Chorzów. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online