Atletico Madryt - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Juventus Turyn
2 : 0

Oblak - Juanfran, Giménez, Godín, Filipe - Saúl, Koke (66' Correa), Rodri, Thomas (61' Lemar) - Griezmann, Diego Costa (58' Morata)
Szczęsny - De Sciglio, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Bentancur, Pjanić, Matuidi (84' Cancelo) - Dybala (80' Bernardeschi), Mandzukić, Ronaldo

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Juventus Turyn

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Atletico Madryt pojedzie do Turynu w bardzo dobrych humorach. Udało się dzisiaj wypracować solidną zaliczkę. Juventus miał sporo okazji bramkowych, ale w każdej sytuacji brakowało odpowiedniej dokładności.
Dobry występ zanotował dzisiaj Wojciech Szczęsny. W kilku akcjach pokazał swój wielki kunszt bramkarski.

Koniec tego meczu!

90+3'
Cristiano Ronaldo miał na swojej głowie piłkę, która powinna znaleźć się w bramce Atletico. Portugalski zawodnik idealnie urwał się obrońcom hiszpańskiej ekipy, lecz jego strzał powędrował wysoko nad bramką.

90+1'
Thomas Lemar zakończył kompletnie nieudanym strzałem kontrę gospodarzy. Można było szukać innych rozwiązań pod polem karnym włoskiej drużyny.

90'
Sędzia główny dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Jan Oblak fenomenalnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Cristiano Ronaldo idealnie wyłożył futbolówkę Federico Bernardeschiemu!

87'
żółta kartka Zdecydowana reakcja sędziego głównego. Antoine Griezmann wykonał soczysty wślizg w nogi rywala.

86'
Obrona Atletico zdała egzamin. Jeden z obrońców najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego.

84'
Blaise Matuidi już jest na ławce rezerwowych. Joao Cancelo otrzymał szansę.

83'
Goooooooool! Kolejny stały fragment gry dał Atletico trafienie! Diego Godin dobił piłkę, którą przed siebie wślizgiem wybił Mario Mandzukić, myląc Wojciecha Szczęsnego. Defensor gospodarzy posłał futbolówkę do pustej bramki.

81'
Alex Sandro celowo popchnął swojego przeciwnika. Sędzia musiał odgwizdać przewinienie.

80'
Zmiana. Federico Bernardeschi zastąpił Paulo Dybala.

78'
Goooooooool! Tym razem już bez żadnych uchybień. Wielkie zamieszanie w polu karnym Juventusu najlepiej wykorzystał Jimenez, który popisał się wybornym strzałem z najbliższej odległości.

77'
Antoine Griezmann nie tak sobie wyobrażał wykonanie rzutu wolnego. Jego dośrodkowanie zostało skutecznie zneutralizowane przez obronę.

74'

72'
Włoska ekipa chce na nowo dominować w tym spotkaniu.

71'
Arbiter główny, po wnikliwej analizie, anulował gola. Alvaro Morata faulował rywala, który walczył z nim o futbolówkę z lewego skrzydła boiska.

69'
Sędzia Zwayer chce zobaczyć analizę VAR.

68'
Gooooooool! Wielka radość w szeregach gospodarzy! Precyzyjnym uderzeniem piłki głową bramkę zdobył Alvaro Morata! Bramkarz nie miał wielkich szans na skuteczną interwencję przy tak dobrym strzale.

66'
Wcześniej awizowana korekta personalna. Angel Correa za Koke.

65'
Za moment dojdzie do trzeciej, czyli ostatniej zmiany w składzie klubu z Madrytu.

63'
Jan Oblak udanie wypiąstkował piłkę, która została wybita z rzutu rożnego. Walczyło o nią kilku zawodników Juventusu Turyn.

61'
Thomas Lemar dał zmianę za Thomasa. Pragniemy przypomnieć, że ten gracz miał już na swoim koncie żółty kartonik.

60'
Drugą zmianę zaproponuje za chwilę sztab szkoleniowy Atletico Madryt.

58'
Napastnik Alvaro Morata zastąpił Diego Costę. Bardzo ciekawa roszada.

57'
Przy linii bocznej już do wejścia na boisko gotowy jest jeden z zawodników Atletico Madryt.

55'
Pomocnika Juventusu Turyn, Alex Sandro, nie ujrzymy w rewanżowym pojedynku.

54'
żółta kartka Kolejna kartka w tych zawodach. Alex Sandro bez pardonu zaatakował rywala w starciu o górną piłkę.

52'
Wojciech Szczęsny po raz kolejny zaprezentował się ze znakomitej strony! Polski goalkeeper doskonale odbił na poprzeczkę efektowną próbę lobu! Antoine Griezmann nie mógł uwierzyć w niepowodzenie swojego zagrania.

51'
Miralem Pjanić przestrzelił z okolic 30-40 metrów od bramki Jana Oblaka. Ten spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem. A strzał można jedynie odnotować w kontekście statystyki.

50'
Diego Costa miał okazję strzelecką, o której można tylko pomarzyć. Napastnik dostał znakomite podanie na wolne pole! Costa w starciu ze Szczęsnym posłał piłkę obok prawego słupka bramki.

48'
Mocno nieudolny strzał z dystansu zaprezentował Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor Juventusu ulokował futbolówkę na trybunach.

46'
II odsłona tego meczu!

Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy.

45+2'
żółta kartka Thomas wyraźnie przesadził. Bezpardonowe wejście wślizgiem na nogę rywala musiało się spotkać z żółtą kartką.

45'
Dwie minuty "BONUS" od arbitra głównego.

43'
Włoska drużyna bardzo dobrze wychodzi z wysokiego pressingu. Jest to bardzo trudna sztuka przy tak dobrze grającym Atletico Madryt.

41'
Portugalczyk z grymasem na twarzy wrócił do gry. Wcześniej wspomniany uraz nie okazał się tak poważny, jak przewidywano.

40'
Zwija się z bólu Cristiano Ronaldo. To nie może cieszyć kibiców popularnej "Starej Damy".

39'
Głośne dopingi ze strony kibiców. Zbliżamy się wielkimi krokami do końca I części gry.

37'
Obie drużyny oddały po dwa celne uderzenia.

35'
Dośrodkowanie na bliższy słupek próbował głową wykorzystać Diego Godin. Piłka uderzona wspomnianą częścią ciała poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki.

34'
Jan Oblak skutecznie powstrzymał niezłe, sprytne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Paolo Dybali. Argentyńczyk wywołał niezłe poruszenie na trybunach.

32'
Antoine Griezmann, w opinii arbitra liniowego, był na pozycji spalonej. Gra została przerwana.

31'
W ofensywie ewidentnego faulu dopuścił się Cristiano Ronaldo. Portugalska gwiazda wyraźnie przegrała walkę o pozycję z dobrze powracającym obrońcą Atletico Madryt.

30'
Wojciech Szczęsny doskonale sparował nieprzyjemne zagranie idące bezpośrednio od rzutu wolnego. Koke wszystkich zaskoczył.

28'
Aktualizacja. Wcześniej wspomniany faul na Diego Coście został popełniony tuż przed szesnastką. Będzie tylko rzut wolny.

27'
Arbiter główny wskazał na jedenasty metr! Kibice oraz piłkarze Atletico w wielkiej euforii!

25'
Thomas za ostro walczył o piłkę w powietrzu z Cristiano Ronaldo. Sędzia główny przyznał aktualnym mistrzom Włoch rzut wolny.

24'
Mario Mandzukić ucierpiał w powietrznej rywalizacji, po interwencji jednego z przeciwników. Obyło się bez większych urazów.

22'
Mario Mandzukić w niewłaściwy sposób uderzył piłkę głową. Chorwat musiał bardzo się odchylić, aby w ogóle oddać strzał. Futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

21'
Wysoki pressing na połowie rywala usiłują stosować zawodnicy Atletico Madryt.

19'
Coraz bardziej pogubieni na placu gry są obrońcy Juventusu. Atletico bardzo szybko operuje futbolówką na połowie przeciwnika.

18'
Dynamiczne widowisko w stolicy Hiszpanii.

16'
Warto przypomnieć, że Diego Costa nie zagra w rewanżu. Napastnik przekroczył limit kartkowy.

15'
Wojciech Szczęsny dostał świetną okazję do popełnienia znakomitej interwencji. Polak wykorzystał tą szansę, pewnie wyłapał strzał z ogromną siłą. Thomas próbował swoich sił z konkretnego dystansu od bramki.

13'
De Sciglio zabezpieczył strefę, podczas rzutu wolnego dla Atletico. Bardzo udana interwencja głową.

12'
Leonardo Bonucci bardzo wysoko wyszedł do piłki z rzutu rożnego. Stoper Juventusu wygrał walkę powietrzną, jednakże jego strzał głową pofrunął nad poprzeczką.

11'
Zablokowane uderzenie CR7. Goście usiłują przejąć inicjatywę na płycie murawy.

10'
Jan Oblak pokazał, jak się broni strzały Cristiano Ronaldo! Potężna bomba od rzutu wolnego zmierzała centralnie pod poprzeczkę. Bramkarz zespołu gospodarzy końcówkami palców wybił piłkę na korner.

8'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie na boisku żółtą kartkę otrzymał gracz Atletico, Diego Costa.

7'
Cristiano Ronaldo został ewidentnie wzięty w kleszcze przez trzech przeciwników. Juventus zyskał rzut wolny.

6'
Zbyt głęboko piłkę zacentrował Diego Costa. Wojciech Szczęsny przytomnie uprzedził wbiegającego napastnika Atletico Madryt.

5'
Przekroczyła linię końcową boiska futbolówka po wrzutce z rzutu rożnego. Thomas nie popisał się przy tym stałym fragmencie gry zmysłem precyzji.

4'
Diego Costa źle zagrywał do Antoine'a Griezmanna przy kontrze. Była szansa na to, by stworzyć realne zagrożenie pod bramką Wojciecha Szczęsnego.

2'
Nieoczekiwany strzał z linii pola karnego oddał Antoine Griezmann. Francuz upadł w polu karnym rywala, ale sędzia nie zauważył znamion przewinienia.

1'
Zawodnicy "Starej Damy" rozpoczęli.

*'

*'
Przed Nami oficjalny hymn Champions League! Na taką pieśń czekają wszyscy piłkarze oraz kibice.

*'
Rezerwowi piłkarze Atletico Madryt: Adan, Arias, Kalinic, Correa, Lemar, Savix, Morata.

*'
Zawodnicy rezerwowi Juventusu Turyn: Perin, Cancelo, Caceres, Rugani, Spinazzola, Emre Can, Bernardeschi.

*'
Arbitrem głównym nadchodzącego spotkania będzie Pan Felix Zwayer z Niemiec.

'

Mecze na żywo: Atletico . Juventus

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt, a Juventusem Turyn. Początek o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online