Korona Kielce - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Miśkiewicz - Rymaniak, Marquez, Tamm (HT' Pućko), Kovacević, Gardawski - Petrak (66' Arveladze), Gnjatić, Żubrowski - Górski (62' Soriano), Forbes.
Załuska - Bartkowski, Fojut, Malec, Nunes - Podstawski, Drygas - Kozulj (80' Delew), Majewski (85' Żyro), Guarrotxena (HT' Kowalczyk) - Buksa.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Uderzenie Bartkowskiego zza pola karnego nie było najwyższych lotów. Wcześniejsza próba Delewa została zablokowana.

90+4'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym został pokazany Nunesowi.

90+3'
Pogoń nie dopuściła do większego zagrożenia po tym kornerze.

90+2'
Korner dla kielczan.

90'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

89'
Delew leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Bułgar powinien jednak za moment powrócić do gry.

86'
żółta kartka Delew ukarany kartką za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

85'
Ostatnia zmiana w Pogoni Szczecin: Żyro w miejsce Majewskiego.

84'
1:1! Arveladze pokonał Załuskę centrostrzałem z rzutu wolnego! Gruzin dogrywał z lewej flanki ze stojącej piłki, nikt nie przeciął tego zagrania, ale i golkiper nie zdołał odbić tej piłki. Mamy remis!

83'
Majewski wrzucił prosto w rękawice Miśkiewicza.

82'
Rzut rożny dla przyjezdnych.

80'
Druga zmiana w ekipie gości: Delew za Kozulja.

79'
Minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie Rymaniaka po Pućki. Gdyby tylko dogranie kapitana Korony było nieco lżejsze, to być może mielibyśmy już 1:1.

76'
Ogromny kocioł w szesnastce kieleckiej drużyny, ale ostatecznie żaden z piłkarzy Portowców nie zdołał posłać groźnego uderzenia.

75'
Od narożnika boiska wznowi grę Pogoń Szczecin.

74'
żółta kartka Marquez z kartką w kolorze żółtym za faul taktyczny na Buksie.

73'
Mocny strzał Kozulja z dystansu nie zaskoczył Miśkiewicza. Były golkiper Wisły Kraków pewnie złapał futbolówkę.

72'
Faul w starciu powietrznym Drygasa na Rymaniaku.

70'
5583 kibiców ogląda to spotkanie na stadionie w Kielcach.

68'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

67'
Strzał Soriano otarł się o mur i wyszedł na rzut rożny.

66'
Trzecia zmiana w Koronie: Arveladze wszedł za Petraka.

65'
Rzut wolny dla gospodarzy w miejscu, z którego można zaskoczyć Załuskę bezpośrednim uderzeniem.

64'
Szarżujący Buksa został powstrzymany przez wyraźnie od niego szybszego Kovacevicia.

63'
Tragikomiczne dośrodkowanie Rymaniaka. Piłka poleciała na górną trybunę sympatyków Korony.

62'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Soriano w miejsce Górskiego.

58'
Centra Buksy prosto na głowę dobrze ustawionego Marqueza.

56'
Bomba Petraka z dystansu nie odnalazła światła bramki. Wznowi Załuska.

53'
Kolejna dobra interwencja golkipera kielczan - tym razem złapał futbolówkę po celnej główce Buksy.

52'
Miśkiewicz ratuje Koronę od straty drugiego gola! Najpierw Drygas, z powodu podskoczenia piłki na nierówności, nie zdołał skutecznie uderzyć, ale udało mu się już wyłożenie piłki Buksie, który finezyjne uderzenie znakomicie sparował bramkarz.

51'
Gospodarze coraz mocniej naciskają szczecinian. Brakuje jednak konkretnych sytuacji bramkowych.

49'
Nie najgorzej wygląda gra koroniarzy w pierwszych minutach drugiej części zawodów.

47'
Gardawski oddał strzał z okolicy linii pola karnego, ale trafił wprost w rywala.

46'
Strzał głową Drygasa poszybował obok celu, jakim z pewnością była bramka strzeżona przez Miśkiewicza.

46'

*'
To samo nastąpiło w szeregach Korony: Pućko za Tamma.

*'
Doszło do jednej zmiany w ekipie Portowców: Kowalczyk zastąpił Guarrotxenę.

*'
Piłkarze powrócili na murawę Suzuki Areny.

*'
Statystyki:

*'
Goście zasłużenie prowadzą w Kielcach. Gra Korony nie wygląda najlepiej - jeśli nic się nie zmieni w drugiej części meczu, to gracze trenera Lettieriego nie będą mieli większych szans na jakikolwiek dorobek punktowy.

Przerwa.

45+3'
Bramka anulowana! Zdobywca gola był na minimalnym spalonym.

45+2'
Dośrodkowanie Żubrowskiego zostało zgrane przez Rymaniaka, w polu karnym Górski nieudanie uderzył, ale jednocześnie idealnie podał swojemu partnerowi z ataku, który efektowną piętką wbił piłkę do bramki. Będzie jeszcze wideoweryfikacja...

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

43'
żółta kartka Buksa z karą indywidualną na koncie za uderzenie Marqueza przedramieniem.

41'
Główka Kovacevicia dość łatwo zatrzymana przez Załuskę.

39'
żółta kartka "Żółtko" dla winowajcy za to przekroczenie przepisów.

38'
Ucierpiał Rymaniak po wejściu Majewskiego. Prawy obrońca leży na murawie.

37'

34'
Wrzutka Gardawskiego w pole karne wyszło poza pole gry.

33'
Gol nie zostaje uznany! Nieduży spalony zaważył na decyzji sędziego.

32'
Znakomite podanie Guarrotxeny z głębi pola, a Majewski precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Będzie jednak interwencja VARu, gdyż wydaje się, że były pomocnik Lecha Poznań był na niewielkim ofsajdzie.

30'
Drużyna ze stolicy województwa świętokrzyskiego nie ma pomysłu, który umożliwiłby im przeciwstawienie się Portowcom.

28'
Niedokładne dośrodkowanie Guarrotxeny z prawej flanki.

26'
Przewinienie Forbesa w ofensywie na Fojucie.

25'
Kielecki klub od pewnego czasu praktycznie wyłącznie broni się przed atakami Pogoni.

22'
Podopieczni Kosty Runjaicia prowadzą po widocznej przewadze. Inicjatywa jest cały czas po ich stronie.

20'
1:0! Buksa pokonał Miśkiewicza!
Pogoń, zastopowała kontratak Korony po nieudanym kornerze, sami kontrę wyprowadzili, były snajper Zagłębia Lubin dostał świetne podanie i sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi.

19'
Bartkowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i zdołał wywalczyć "zaledwie" rzut rożny.

18'
Koroniarze zdołali oddalić zagrożenie po tym stałym fragmencie gry.

17'
Korner dla gości.

16'
żółta kartka Tamm ukarany żółtym kartonikiem za wyraźnie spóźnione wejście na prawym skrzydle. Jest rzut wolny dla szczecinian na wysokości szesnastki.

14'
Walka jest aż nadto widoczna, ale wciąż brakuje konkretnych sytuacji pod obiema bramkami.

12'
Miejscowi wyekspediowali dograną z narożnika futbolówkę poza gorący obszar.

11'
Pogoń wznowi grę od rzutu rożnego.

9'
Dwie próby z dystansu Bartkowskiego - pierwsza trafiła w defensora Korony, a druga przeszła obok prawego słupka.

8'
Zamieszanie w polu karnym szczecinian, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Załuski.

6'
Żadnej z ekip nie można odmówić zaangażowania. Spotkanie jest dynamiczne od pierwszego gwizdka.

4'
Faul w ofensywie Górskiego na Fojucie. Napastnik trafił stopera korkami w głowę. Obyło się jednak bez napomnienia.

3'
Górski starał się zgrać dorzuconą futbolówkę ze skrzydła do wbiegającego w szesnastkę Żubrowskiego, ale pomocnika kielczan uprzedził Fojut.

2'
Lepszy początek przyjezdnych, gospodarze na razie starają się ostudzić ofensywne zapędy przeciwnika.

1'
Rozpoczęła Korona Kielce.

*'
Trójka arbitrów wyprowadza dwudziestu dwóch zawodników na arenę rywalizacji.

*'
Sędzią nadchodzących zawodów będzie Paweł Raczkowski (Warszawa).

*'
Rezerwowi gości: Bursztyn, Hostikka, Izumisawa, Kowalczyk, Delew, Żyro, Benedyczak.

*'
Zestawienie przyjezdnych także zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych: Osobiński, Jukić, Sewerzyński, Kosakiewicz, Arveladze, Pućko, Soriano.

*'
Skład gospodarzy jest już znany.

*'
W spotkaniu z pewnością nie wystąpi dwóch graczy Pogoni - David Stec i Sebastian Walukiewicz. Obaj defensorzy muszą odpokutować jednomeczowe zawieszenie za nadmiar żółtych kartek.

*'
Po zimowej przerwie kielczanie zdobyli cztery punkty, a szczecinianie trzy. Korona pokonała Arkę Gdynia i zremisowała bezbramkowo z Lechią Gdańsk, natomiast szczecinianie przegrali z wcześniej wspomnianymi gdańszczanami oraz zdobyli komplet punktów, wygrywając 3:1 nad Górnikiem Zabrze.

*'
Rywalizacja pomiędzy Koroną Kielce i Pogonią Szczecin zacznie się o 20:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie. Obydwa zespoły dzisiejszego starcia walczą o awans do pierwszej czwórki - remis nie zadowoli żadnej ze stron.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online