Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
2 : 1

Chudy - Koj, Suarez, Wiśniewski, Sekulić - Matras, Jimenez, Gvilia (84' Ł. Wolsztyński), Mystakidis (46' Zapolnik), Żurkowski (67' Matuszek) - Angulo
Hrosso - Mygas (87' Ryndak), Polczak, Toth, Mraz - Nawotka, Możdżeń, Gressak (33' Milewski), Udovicić (66' Nowak), Pawłowski - Sanogo

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Po bardzo dobrym spotkaniu Górnik Zabrze ucieka ze strefy spadkowej. Ogromnie ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie.
Zagłębie Sosnowiec rozegrało niezłe zawody, ale znów zabrakło skuteczności oraz większej konsekwencji w defensywie.

Koniec meczu w Zabrzu!

90+8'
Trener Zagłębia Sosnowiec, Valdas Ivanauskas, został wyrzucony na trybuny przez arbitra głównego. Szkoleniowiec wyczerpał cierpliwość Bartosza Frankowskiego.

90+7'
Ciągnięty za koszulkę był Igor Angulo. Hiszpan ukradł kilkanaście sekund.

90+6'
Doliczony czas minął, ale z racji wystąpienia wielu przerw, kilka minut dodatkowych dojdzie.

90+5'
czerwona kartka Bartosz Frankowski, po analizie wcześniej wymienionej sytuacji, pokazał Vamarze Sanogo czerwoną kartkę.

90+4'
żółta kartka Szymon Matuszek również obejrzał żółty kartonik.

90+4'
żółta kartka Vamara Sanogo wyeliminował się z następnego meczu ligowego. Za niesportowe zachowanie na jego koncie pojawiła się żółta kartka.

90+3'
Na boisku przepychanki. Pojawiają się stykowe sytuacje.

90+1'
żółta kartka Mateusz Możdżeń zrealizował faul z pełną premedytacją. Chodziło o przerwanie groźnie wyglądającej akcji rywali.

90'
Regulaminowy czas tego meczu został wydłużony o dodatkowe 6 minut.

89'
Bardzo się śpieszy drużynie beniaminka. Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87'
Georgios Mygas zmieniony przez Dawida Ryndaka. Ostatnia zmiana, którą mógł dzisiaj zrealizować Valdas Ivanauskas.

86'
Zawodnik z nr.3 u Górnika Zabrze za placem gry. Jakiś uraz.

84'
Valeriane Gvilia włożył w ten mecz sporo energii. Łukasz Wolsztyński wpuszczony na ostatnie minuty.

83'
żółta kartka Za dyskusję z arbitrem głównym Szymon Pawłowski obejrzał żółtą kartkę.

82'
W sytuacji bramkowej dla Zagłębia Sosnowiec był faul. Gol został anulowany.

81'
Sędzia główny skorzysta z pomocy systemu VAR. Jest spore ryzyko, że gol na 2:2 padł wbrew obowiązującym przepisom gry.

80'
Gooooooool! Zagłębie wróciło do gry! Tomasz Nawotka wbił piłkę do siatki Górnika Zabrze. Gospodarze oddali zbyt wiele pola swoim przeciwnikom. Uderzenie z pięciu metrów było nie do obrony.

78'
żółta kartka Żółta kartka dla Mateusza Matrasa. Trzecia żółta kartka na jego koncie w tym sezonie.

77'
żółta kartka Martin Toth użył wiele negatywnej energii w próbę odbioru piłki. Sędzia Frankowski uznał, że trzeba zdecydowanie zareagować.

75'
Igor Angulo nie powiększył swojego dorobku strzeleckiego. Hiszpański snajper przegrał rywalizację ostatecznie z goalkeeperem, który wyśmienicie skrócił mu kąt. Górnik miał przewagę liczebną, to powinno się dużo lepiej dla niego zakończyć.

74'
Na wysokie poziomy trybun pofrunęła futbolówka. Szymon Pawłowski wiedział o tym, że bardzo nieudolnie przyłożył się do swojego uderzenia z dystansu.

72'
Mateusz Możdżeń zaprezentował próbkę swoich, wysokich możliwości technicznych! Strzał z rzutu wolnego obił lewy słupek bramki. Futbolówka nie zechciała wlecieć do bramki Górnika Zabrze.

71'
44% - 56%. Posiadanie futbolówki.

69'
Faul taktyczny. Mygas przewrócony w niesportowy sposób.

67'
Szymon Matuszek zameldował się na płycie boiska. Szymon Żurkowski poszedł na ławkę rezerwowych.

66'
Zmiana w składzie Zagłębia Sosnowiec. Olaf Nowak zastąpił Żarko Udovicicia.

64'
Gwizdek sędziego głównego. Szymon Pawłowski był ewidentnie zahaczany o nogę.

62'
Martin Chudy efektywnie poradził sobie z bombowym uderzeniem od Szymona Pawłowskiego. Ten świetnie huknął zza pola karnego.
Vamara Sanogo liczył na dobitkę, ale ciut szybciej od niego, zareagował obrońca Górnika.

61'
Zagłębie ponownie zostało zmuszone do gonienia wyniku.

59'
Gooooooool! I to przecudownej urody! Igor Angulo przepiękną przewrotką zaskoczył bramkarza ekipy przeciwnej. Strzał po przewrotce poleciał w lewy, dolny róg bramki.

57'
Zagłębie mocno uwierzyło w swoje możliwości piłkarskie. Gol na 1:1 dodał skrzydeł. Losy dzisiejszych zawodów są jak najbardziej otwarte.

56'
Vamara Sanogo zatrzymany przez Przemysława Wiśniewskiego. Arbiter uznał, że defensor zabrzan użył przepisowych środków przy odbiorze piłki.

54'
Dani Suarez opatrywany przez sztab medyczny klubu z Zabrza. Opatrunki powędrowały na głowę stopera gospodarzy.

53'
Kontuzja piłkarza Górnika Zabrze.

51'
Goooooooool! Żarko Udovicić zdobył bramkę wyrównującą! Świetnie rozegrana akcja ofensywna przez graczy Zagłębia Sosnowiec.

49'
Mateusz Matras popełnił przewinienie na Sebastianie Milewskim.

47'
Faul taktyczny w środku pola w wykonaniu zawodnika Górnika Zabrze.

46'
Ioannis Mystakidis obejrzy drugą część dzisiejszych zawodów z perspektywy ławki rezerwowych. Kamil Zapolnik w jego miejsce.

46'
Wróciliśmy do gry po przerwie!

Koniec I części gry.

45+1'
Fizjoterapeuci gości wyruszyli na plac gry, aby spróbować pomóc Patrikowi Mrazowi. Boczny obrońca sygnalizował problemy z klatką piersiową.

45'
Sędzia główny zdecydował się przedłużyć grę w I odsłonie meczu o jedną minutę.

44'
Martin Chudy odebrał zasłużone brawa. Efektowna parada do strzału w lewy, dolny róg bramki. Mateusz Możdżeń był rozczarowany.

42'
Rzut wolny dla Zagłębia Sosnowiec. Z bardzo dobrej odległości na oddanie bezpośredniej próby.

41'
Żarko Udovicić wrzucił piłkę z lewej flanki boiska, z pełnego biegu. Pomocnik Zagłębia za głęboko posłał futbolówkę.

39'
żółta kartka Ioannis Mystakidis zbyt twardo i ostro walczył o futbolówkę w starciu powietrznym.

37'
Patrik Mraz za krótko wbił piłkę od rzutu wolnego. Dobrze ustawiony Igor Angulo zażegnał całe niebezpieczeństwo.

36'
Mateusz Możdżeń wygrał walkę o pozycję z Szymonem Żurkowskim. Sędzia główny przyznał drużynie gości stały fragment gry.

35'
Centrę na bliższy słupek próbował skutecznie wykończyć Igor Angulo. Hiszpan nie miał jednak pomysłu na dobre strącenie piłki głową.

34'
Vamara Sanogo wrócił do obrony. Napastnik świetnym zagraniem głową przerwał wrzutkę od rzutu wolnego.

33'
Sebastian Milewski wydelegowany przez sztab szkoleniowy przyjezdnych. Lukas Gressak opuścił plac gry.

31'
Martin Chudy klasowo zatrzymał uderzenie Vamary Sanogo, który perfekcyjnie wyprowadził w pole blisko ustawionego defensora Górnika Zabrze.

30'
Marcin Brosz, stojący przy linii bocznej, stara się przekazywać uwagi taktyczne.

29'
Kompletnie pogubieni na placu gry są zawodnicy prowadzeni przez Valdasa Ivanauskasa.

27'
Kolejna próba autorstwa Mystakidisa. Grek nieźle huknął po swojej indywidualnej akcji ofensywnej. Soczyście kropnięta futbolówka poleciała wyraźnie nad bramką.

26'
Gospodarze starają się kontrolować wydarzenia na płycie murawy.

24'
Patrik Mraz był bliski wyrównania stanu meczu! Genialny strzał z rzutu wolnego powędrował na poprzeczkę bramki Górnika Zabrze.

22'
żółta kartka Szymon Pawłowski zatrzymany wbrew przepisom. Za bezpardonowy wślizg żółtą kartkę otrzymał Dani Suarez.

21'
Vamara Sanogo wypracował rzut wolny dla beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

19'
Jimenez usiłował podkręconym uderzeniem zaskoczyć Hrosso. Zabrakło odpowiedniej precyzji przy tym strzale z głębi pola karnego.

17'
Mystakidis po raz drugi z podobnej pozycji i podobnego miejsca próbował zdobyć bramkę. W kulminacyjnej części akcji pomocnik Górnika konkretnie skiksował.

16'
Podopieczni Marcina Brosza szukają możliwości do jak najszybszego podwyższenia wyniku.

14'
Ekipa ze Sosnowca musi bardziej zaangażować się w grę w ofensywie.

13'
Pozycję spaloną napastnika Górnika Zabrze wychwycił sędzia liniowy.

11'
Goooooool! Górnik otworzył wynik! Valeriane Gvilia idealnie wybiegł przed obrońców Zagłębia. Nowy zawodnik Górnika kapitalnie z najbliższej odległości wpakował futbolówkę pod poprzeczkę bramki.

9'
Igor Angulo spróbował silnego uderzenia z dalszej odległości. Większego zagrożenia nie udało się stworzyć, ponieważ piłka powędrowała wprost w bramkarza Zagłębia Sosnowiec.

7'
Wysoko nad poprzeczką bramki poleciała futbolówka, po próbie głową Daniego Suareza. Stoper zabrzan nie potrafił jednak skutecznie ułożyć się do uderzenia.

6'
Lukas Gressa miał mało miejsca przed polem karnym rywala, aby solidnie przymierzyć. Jego zagranie zza szesnastki powędrowało obok prawego słupka.

4'
W rundzie jesiennej mieliśmy remis w bezpośrednim pojedynku pomiędzy tymi drużynami.

3'
Mystakidis nieoczekiwanie otrzymał okazję na niezły strzał w polu karnym. Uderzenie oddane z 13 metra powędrowało wprost w rękawice bramkarza Zagłębia Sosnowiec.

1'
Zagłębie Sosnowiec ma szansę zmniejszyć dystans do Górnika Zabrze na dwa punkty.

*'

*'
Zawodnicy pojawili się na placu gry.

*'
Sędzia z Torunia, Pan Bartosz Frankowski będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów.

*'
Rezerwowi Górnika Zabrze: Bielica, Wolsztyński, Arnarson, Zapolnik, Gryszkiewicz, Matuszek, Baidoo.

*'
Obsada rezerwowa Zagłębia Sosnowiec: Kudła, Ryndak, Nowak, Heinloth, Milewski, Cichocki, Ivanishvili.

*'
Pierwszy, sobotni pojedynek 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich na naszą relację na żywo z meczu: Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online