Lechia Gdańsk - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kuciak - Fila (78' Mak), Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik, Makowski, Kubicki - Michalak (70' Nunes), Paixao - Sobiech (86' Arak).
Lis - Palcić, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak (79' Słomka) - Basha, Plewka (62' Klemenz) - Błaszczykowski, Drzazga (80' Grabowski), Wojtkowski - Kolar.

*'
Lechia umacnia się na prowadzeniu w tabeli. Gdańszczanie mają aż siedem punktów przewagi nad drugą Legią Warszawa.

90+3'
żółta kartka "Żółtko" dla Maka. Ostry faul na rywalu.

90+1'
Bomba z kilkudziesięciu metrów Kubickiego nie była najwyższej, a i nawet przyzwoitej jakości.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

87'
Kontuzja Nunesa - Portugalczyk chwilowo poza placem gry. Nie wiadomo, czy będzie w stanie dalej występować w tym meczu.

86'
Trzecia zmiana w drużynie ze stolicy Pomorza: Arak zastąpił Sobiecha.

85'
Tragikomiczne dogranie z rogu - piłka opuściła pole gry.

84'
Lis z problemami przenosi futbolówkę nad poprzeczką po dobrym strzale Maka. Jest korner dla gospodarzy.

82'
Przeciągnięta wrzutka Maka, nikt z jego partnerów nie miał większych szans na dojście do tego zagrania.

80'
Ostatnia roszada w Białej Gwieździe: Grabowski pojawił się na murawie, boisko opuścił Drzazga.

79'
Zmiana numer dwa także w szeregach krakowian: Słomka zajął miejsce Pietrzaka.

78'
Druga zmiana w Lechii: za Filę wszedł Mak.

77'
Nieudany strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Klemenza.

75'
Mecz ogląda na stadionie 12 557 widzów.

74'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry - przyjezdni nie dopuścili do większego zagrożenia.

73'
Gdański klub zdobył wznowienie gry od narożnika boiska.

71'
Koszmarny błąd Klemenza w przyjęciu stworzył Paixao okazję do podwyższenia prowadzenia miejscowych. Na jego szczęście, portugalski gracz minimalnie chybił.

70'
Roszada w Lechii Gdańsk: Nunes zastąpił Michalaka.

68'
Duże ryzyko Sadloka - stoper sfaulował taktycznie Michalaka i miał ogromne szczęście, że arbiter nie ukarał go drugim żółtym kartonikiem.

67'
Niepotrzebnie Kolar przyjmował futbolówkę w polu karnym rywala. To mocno ułatwiło zadanie defensorom, którzy szybko wybili futbolówkę.

65'
Niewiele wynika z ataków pozycyjnych zespołu prowadzonego przez Macieja Stolarczyka.

63'
Główka Paixao ląduje w siatce, ale bramka nieuznana - gracz Lechii był na niewielkim ofsajdzie.

62'
Pierwsza korekta w składzie Wisły Kraków: Klemenz za Plewkę.

61'
żółta kartka Sadlok zobaczył żółty kartonik za spóźniony wślizg.

58'
Złe zachowanie Michalaka, który nieco zlekceważył Pietrzaka, przez co stracił piłkę właśnie na jego rzecz.

57'
Paixao spudłował w doskonałej sytuacji! Napastnik otrzymał bardzo dobre podanie od Łukasika, ale z bliska przeniósł piłkę nad poprzeczką.

55'
Rykoszet po strzale Błaszczykowskiego - futbolówka ostatecznie została wyłapana przez Kuciaka.

54'
Plewka! Palcić znakomicie zgrał dogranie Bashy, Kolarowi nie udało się uderzyć, ale tej sztuki dokonał wychowanek Białej Gwiazdy - zabrakło jednak precyzji.

51'
Fila podjął decyzją o strzale z dystansu. Prawy defensor znacznie jednak przestrzelił.

50'
Wrzucona ze skrzydła przez Mladenovicia futbolówka została wyekspediowana.

49'
Piłka w siatce Lechii! Sędzia liniowy uniósł jednak chorągiewkę i gol nie został uznany.

48'
Goście zdobyli rzut rożny.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Obydwa kluby powróciły na murawę.

*'

Przerwa! Arbiter nie doliczył ani minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
Paixao zabrakło kilkunastu centymetrów do umieszczenia piłki w bramce! Portugalczyk uprzedził Lisa i blisko było szczęścia.

41'
1:0! Mladenović pokonał bramkarza silnym uderzeniem!
Wzorowy kontratak lechistów, piłka trafiła pod nogi, a Serb z dużą dokładnością umieścił ją w siatce strzałem z dosyć trudnej pozycji.

39'
Zbyt głęboka centra Paixao. Od bramki rozpocznie Lis.

37'
Spóźnione wejście Fili w nogi Wojtkowskiego. Przewinienie ewidentne, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie winowajcy żółtej kartki.

35'

34'
Nikt nie poszedł do dogrania Paixao z lewej flanki.

33'
Obecny rezultat znakomicie oddaje wydarzenia boiskowe.

32'
Udane piąstkowanie piłki w wykonaniu Kuciaka.

30'
Gdańszczanie nie sprawiają wrażenie zespołu, który jest na czele ligowej tabeli.

28'
Sobiech przekroczył przepisy w starciu powietrznym o dojście do dośrodkowania - sfaulował Lisa.

27'
Żadna z drużyn nie forsuje nadmiernie tempa gry.

25'
Pietrzak odciął od podania Michalaka.

24'
Uderzenie Pietrzaka przeszło nad murem, ale i także poprzeczką.

23'
Faul Łukasika na Wojtkowskim w pobliżu szesnastki Lechii. To dobre miejsce do bezpośredniego uderzenia na bramkę Kuciaka.

20'
Rajd Błaszczykowskiego zakończył się nie najlepszą wrzutką praktycznie z samej linii końcowej. Piłka wylądowała na bocznej siatce.

19'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Michalak za przewinienie na Drzazdze.

18'
Strzał Drzazgi zza pola karnego poszybował nad poprzeczką.

16'
Kolejna nieudana centra Błaszczykowskiego.

15'
Zagranie ręką Augustyna daje Wiśle stały fragment gry w postaci rzutu wolnego.

14'
Aż nadto widoczny jest brak precyzji w obu ekipach.

12'
Bomba Pietrzaka z dystansu mogła zakończyć się cudownym golem! Próba lewego obrońcy przeszła kilkanaście centymetrów obok prawego słupka.

10'
Do strzału głową doszedł Nalepa, stoper uderzył jednak wprost w golkipera.

9'
Michalak wywalczył korner.

7'
Główka Paixao zmierzała w światło bramki, ale Portugalczyk skierował futbolówkę w ręce Lisa.

5'
Nieco lepiej weszli w mecz goście. Gdańszczanie na razie prezentują niedokładną i nerwową grę.

4'
Agresywny pressing krakowian sprawia niewielkie kłopoty lechistom.

2'
Wiślacy mieli rzut wolny. Dośrodkowanie Błaszczykowskiego padło jednak łupem defensorów.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze powoli wychodzą na plac gry.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia zbliżającego się spotkania wyznaczył Tomasza Kwiatkowskiego.

*'
Rezerwowi Wisły: Buchalik, Klemenz, Grabowski, Morys, Szot, Śliwa, Słomka.

*'
Zestawienie przyjezdnych także jest już znane.

*'
Ławka rezerwowych Lechii: Alomerović, Nunes, Vitoria, Mak, Egy, Arak, Żukowski.

*'
Szkoleniowiec gospodarzy desygnował do gry w wyjściowym składzie wyżej wymienionych graczy.

*'
Po zimowej przerwie do rywalizacji lepiej powrócili gdańszczanie. Drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca w dwóch meczach zdobyła cztery punkty, natomiast krakowianie trzy.

*'
Elektryzujące, choć może nie aż tak bardzo jak trwający pojedynek pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa, w stolicy Pomorza starcie może przynieść dużo zmian w klasyfikacji. Lechiści mogą zwiększyć swoją punktową przewagę nad resztą stawki do siedmiu punktów, a wiślacy w przypadku wygranej mają możliwość wskoczenia do górnej połowy ligowej tabeli.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra ma rozbrzmieć o 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Liderująca w tabeli Lechia Gdańsk podejmie Wisłę Kraków. Zespoły, których kibice jeszcze do niedawna się przyjaźnili, zmierzą na Stadionie Energa Gdańsk. Zapraszamy do śledzenia zawodów na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online