Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Steinbors – Sadzawicki, Augustyn, Gancarczyk – Gergel, Danch, Iwan (76' Szeweluchin), Kosznik – Cerimagić (66' Jeż), Madej (83' Nowak) – Zachara.
Janukiewicz – Rudol, Golla, Hernani, Nunes – Murawski, Matras (84' Dąbrowski), Murayama, Rogalski (77' Bąk), Kun – Zwoliński.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dziś relacjonujemy jeszcze Manchester City - Manchester United, Cracovia - Zawisza Bydgoszcz, Śląsk Wrocław - Lech Poznań i Legia Warszawa - Ruch Chorzów.

90+2'
Obrońcy wybijają piłkę i sędzia kończy spotkanie. Górnik zremisował z Pogonią 1:1.

90+2'
Nowak wywalczył rzut rożny dla Górnika.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Kontra Górnika. Nowak minął Rudola, ale fatalnie zepsuł dośrodkowanie.

89'
Dąbrowski za mocno prostopadle podawał do jednego ze swoich kolegów i od bramki grę wznowi Steinbors.

86'
Górnik jak na razie nie pozwala Pogoni stworzyć zagrożenia.

84'
Zmiana również w Pogoni. Dąbrowski zmienił Matrasa.

83'
Nowak zastąpił Madeja.

82'
Bardzo niecelny strzał Kosznika.

81'
Do końca meczu dziesięć minut. Czy Pogoń wykorzysta przewagę jednego zawodnika? Póki co ma przewagę.

77'
Bąk zastąpił Rogalskiego.

77'
Świetną okazję miał Górnik. Jeż minął w polu karnym obrońcę, ale nie trafił z trzynastu metrów w bramkę, a miał przed sobą tylko Janukiewicza!

76'
Iwan opuścił boisko, a zastąpił go Szeweluchin.

75'
Murayama dobrze wbiegłw pole karne radząc sobie z obrońcami, ale uderzył za lekko, aby zaskoczyć Steinborsa.

73'
Czerwona kartka dla Augustyna za bardzo brzydki faul na Murawskim!.

71'
Iwan otrzymał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał, który został jednak zablokowany.

71'
Brakuje klarownych sytuacji strzeleckich.

69'
Sadzawicki uderzał zza pola karnego. Piłka w rękach Janukiewicza.

66'
Jeż zastąpił Cerimagicia.

61'
Obrońca Górnika dobrze powstrzymał Kuna i tylko rzut rożny.

59'
Mogło być groźnie pod bramką Pogoni. Madej zagrał do Zachary, ten dobrze przyjął piłkę, ale trafił w nią nieczysto i wybili ją obrońcy.

57'
Gra się wyrównała i uspokoiła.

54'
Niecelny strzał Gergela z rzutu wolnego.

51'
Dobrze zaczęła drugą połowę Pogoń. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strąceni piłki przez jednego zawodnika efektownie z ostrego kąta uderzał Zwoliński. Bramkarz Górnika popisał się jednak dobrą interwencją.

49'
Świetna indywidualna akcja Nunesa. Zawodnik Pogoni przedarł się w pole karne, ale uderzył obok bramki.

48'
Spokojny początek drugiej połowy.

46'

*'

45'
Po 45 minutach oglądamy bardzo emocjonujące spotkanie , miejmy nadzieje że tak pozostanie w drugiej odsłonie.

44'
Szansa przed Murawskim na strzelenie bramki jednak nie potrafi wykorzystać tej szansy.

42'
Piłka z rzutu rożnego mija trzech zawodników , piłkę przyjmuje Matras który przyjmuje piłkę i spokojnie strzela w róg bramki

42'
GOOOOOOOL 1-1 Matras

41'
Rzut wolny dla gospodarzy , do piłki w polu karnym dochodzi Augustyn i strzela głową ale piłka po jego strzale ląduje na poprzeczce.

39'
Cerimagic otrzymuję żółtą kartę za faul.

38'
Iwan popędzi prawym skrzydłem , stara się dośrodkować ale piłka mija schodzącego na krótki słupek Zacharę.

36'
GOOOL ! A jednak nie Spalony , w polu karnym Zwoliński dochodzi do dośrodkowania i strzela bramkę głową,jednak był na spalonym

34'
Świetnie wygląda dziś współpraca ofensywnych zawodników gospodarzy : Madeja,Zachary i Cerimagića.

33'
Koronkowa akcja Górnika !Cerimagić podaje do Madeja który z pierwszej piłki do Zachary , który uwalnia się zwodem i wbiega w pole karne po czym minimalnie chybi obok słupka.

31'
Kolejna prostopadła piłka w pole karne do Madeja,jednak tym razem Janukiewicz pierwszy jest przy piłce.

29'
Żółta kartka dla Zwolińskiego który nie zgadza się z decyzją sędzie i z złości rzuca piłką w ziemię.

28'
Matras nadepnął rywalowi na stopę przez co sędzia dyktóje rzut wolny.

27'
Faul w środkowej strefie na Iwanie.

25'
Rzut rożny dla górnika , w polu karnym najwyżej skacze Augustyn który uprzedza Janukiewicz i strzela głową lecz nie trafia w bramkę,błąd popełnił bramkarz Pogoni który nie zdołał wypiąstkować piłki.

23'
Gancarczyk dośrodkowywał z rzutu wolnego jednak wywalczył tylko korner.

22'
Minimalną przewagę posiadania piłki ma Pogoń 54%.

21'
Kontra Górnika która kończy się niecelnym dośrodkowaniem Madeja.

18'
Kun pędzi z piłką po czym schodzi do środka,oddaje strzał z 18 metrów,jednak jest on zbyty słaby aby sprawić problemy Steinborsowi.

17'
Zwoliński dochodzi do strzału głową w polu karnym jednak strzela w sam środek bramki.

15'
Zwoliński przyjmuje górną piłkę w polu karnym od Murawskiego i bez zastanowienia oddaje strzał z powietrza ale obok prawego słupka bramkarza.

14'
Pogoń stara się rozgrywać atak pozycyjny lecz nie mogą zdobyć"terenu"

12'
Oddaje Cerimagić strzał za 16 bardzo niecelny.

10'
Rudol na prawym skrzydle stara się dośrodkować po ziemi ale zagrywa pod nogi obrońców.

8'
Iwan świetnie zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne do Madeja,który wystawia Zacharze piłkę do pustej bramki i to Górnik prowadzi od 8 minuty.

8'
GOOOOOOOOOL 1-0

5'
Na trybunach zasiadło dziś około 3000 ludzi.

4'
Cerimagić stara się wycofać przed polem karnym do Madeja jednak ten traci piłkę.

2'
Kolejna groźna sytuacja! Tym razem z rzutu rożnego w polu karnym Kosznik świetnie zgrał piłkę do Iwana który z kilku metrów przenosi piłkę nad poprzeczką,powinno być 1-0.

2'
Pierwsze dośrodkowanie Kosznika z prawego skrzydła , piłkę wybija piłkę lecz dochodzi do niej i oddaje pierwszy niecelny strzał Iwan.

1'
Zaczynamy!

0'
W Górniku wrócili już Cerimagić, Iwan i Augustyn.

0'
Będzie to starcie między drużynami sąsiadującymi miedzy sobą w tabeli.Górnik zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 21 pkt, natomiast Pogoń 8 z 19 pkt.

0'

0'
Rezerwowi gości: Kudła, Bąk, Dąbrowski, Kozłowski, Matynia, Okuno

0'
Rezerwowi Górnika: Kuchta, Szeweluchin, Kurzawa, Nowak, Magiera, Jeż, Łuczak

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin. Początek o godzinie 13:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online