Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 0

Pesković – Rapa, Helik, Dytiatjew, Siplak – Gol – Hanca (86' Ferraresso), Dąbrowski, Hernandez (40' Dimun), Wdowiak – Cabrera.
Sandomierski – Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme – Romanczuk, Poletanović – Novikovas, Pospisil (59' Kwiecień), Kosťal (72' Imaz) – Scepović.

Dytiatjew (48.)

Poletanović (20.) żółta kartka
Mitrović (45.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Jagiellonia Białystok
90+5'
Koniec meczu. Cracovia odniosła siódme zwycięstwo z rzędu.

90+3'
Zamieszanie w polu karnym Cracovii. To mógł być remis, ale Mitrović nie trafił w piłkę.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

86'
Hanca opuścił boisko, a zastąpił go Ferraresso.

80'
Klimala zastąpił Scepovicia.

79'
Tym razem szansa Siplaka. Piłka przeleciała nad bramką. Było groźnie.

77'
Kolejna znakomita okazja Cracovii. Cabrera podał do Wdowiaka, którego strzał trafił w słupek.

74'
Novikovas dryblował w polu karnym, lecz nie zdołał oddać strzału?

72'
Imaz zastąpił Kostala.

68'
Pesković pewnie interweniował po lekkim strzale Kostala.

65'
Druga połowa stoi na zdecydowanie lepszym poziomie.

62'
Doskonałe dośrodkowanie do Rapy, który uderzył tuż obok bramki. Mogło być 2:0!

60'
W dobrej sytuacji znalazł się Cabrera, ale oddał nieudany strzał.

59'
Kwiecień zastąpił Pospisila.

58'
NIE MA GOLA! Scepović nie trafił w bramkę z rzutu karnego.

56'
Rzut karny dla Jagiellonii!

52'
Cracovia się rozkręciła. Wdowiak wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w bramkę.

50'
Mogło być 2:0. Potężny strzał Dąbrowskiego trafił jednak w słupek.

48'
Gool! 1:0 dla Cracovii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Dimuna i spadła pod nogi Dytiatjewa, który pokonał Sandomierskiego. Sędzia weryfikował jeszcze czy Dimun nie zagrał ręką, ale gol został uznany

47'
Siplak dośrodkował w pole karne, a groźnie uderzał Wdowiak. Sandomierski zdołał jednak znakomicie interweniować.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Nie doczekaliśmy się bramek.

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'
żółta kartka Mitrović ukarany żółtą kartką.

44'
Pospisil ładnie zagrał do Guilherme, który został jednak powstrzymany.

40'
Hernandez opuścił boisko, zastąpił go Dimun. Pomocnik Cracovii doznał kontuzji.

39'
Powinno być 1:0 dla Cracovii. Cabrera kapitalnie zagrał do Hancy, a ten z kilku metrów uderzył nad bramką. Znakomita okazja, wreszcie.

36'
Zablokowany strzał Kostala.

35'
Dąbrowski uderzył lewą nogą z powietrza. Bardzo niecelnie.

32'
Spalony. Gol słusznie nieuznany, choć spalony był minimalny.

32'
Szymon Marciniak czeka jeszcze na potwierdzenie z VAR.

31'
Piłka w bramce Jagielloniii, ale gol nieuznany. Wdowiak pokonał bramkarza, ale wcześniej zawodnik podający był na spalonym.

28'
Mecz zapowiadał się ciekawie. Tymczasem zupełnie nic się nie dzieje.

24'
Wdowiak przedarł się prawą stroną boiska, ale w pole karne zagrał niecelnie.

22'
Posiadanie piłki: 52% - 48%.

20'
żółta kartka Poletanović ukarany żółtą kartką za krytykowanie Szymona Marciniaka.

16'
Nie jest to interesujące spotkanie.

13'
Sporo gry w środku pola. Wciąż czekamy na groźną sytuację.

11'
Jak na razie mecz jest dość wyrównany.

8'
Groźna kontra Cracovii. Dobre podanie do Wdowiaka, ale szybko wrócił Guilherme i uniemożliwił oddanie strzału. Będzie rzut rożny.

7'
Dośrodkowanie Kostala zmierzało w stronę bramki i Pesković musiał przenieść piłkę nad poprzeczką.

5'
Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale bardzo nieudane.

4'
Jak na razie bez sytuacji. Obie drużyny próbują narzucić swój styl gry.

1'

'
Sędzia: Szymon Marciniak.

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Cracovia w ostatnich sześciu meczach zdobyła komplet punktów. Czy podtrzyma dobrą passę?

'
Cracovia jest obecnie ósma w tabeli Lotto Ekstraklasy. Jeśli wygra zrówna się punktami z piątym Lechem i szóstą Koroną. Jagiellonia ma sześć oczek więcej niż Pasy. Daje jej to trzecie miejsce, ale zwycięstwo pozwoli dogonić Legię Warszawa, która w sobotę przegrała z Lechem Poznań.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Kaczorowski, Kadlec, Boedvarsson, Adamec, Klimala, Kwiecień, Balleste.

'
Rezerwowi Cracovii: Stępniowski, Datković, Dimun, Serafin, Piszczek, Strózik, Ferraresso.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online