Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Słowik – Celeban, Golla, Tarasovs, Cholewiak, Łabojko, Radecki, Mączyński – Pich, Musonda, Robak
Hładun – Tosik, Guldan, Oko, Balić, Slisz, Jagiełło, Pakulski (57' Sirotow), Pawłowski, Bohar, Tuszyński.

Radecki (42.)
Robak (52.)

Oko (39.) żółta kartka
Sirotow (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

90+4'

90+2'
JEDNAK NIE MA GOLA! Po analizie VAR bramka nie została uznana.

90+2'
Gool! Co za wejście Piecha! Napastnik Sląska znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył bramkę!

90'
Piech zastąpił Robaka.

88'
Sędzia wyrzucił na trybuny trenera Zagłębia.

78'
Gąska zastąpił Picha.

77'
Z dystansu niecelny strzał oddał Radecki.

76'
Niegroźny strzał Sirotowa.

74'
Chrapek zastąpił Łabojko.

74'
Mares zastąpił Bohara.

69'
żółta kartka Sirotow ukarany żółtą kartką.

66'
Zagłębie mogło zdobyć bramkę, ale z kilku metrów Pawłowski uderzył mocno i niecelnie.

64'
Gramy dalej, Nie ma jedenastki.

63'
Tarasovs uderzał z pola karnego, jeden z piłkarzy zablokował piłkę i zawodnicy Śląska domagają się rzutu karnego. Czekamy na sygnał VAR.

59'
Robak znalazł się w idealnej sytuacji, ale jego strzał w sytuacji sam na sam obronił bramkarz. Oddanie strzału utrudniał wracający obrońca.

57'
Sirotow zastąpił Pakulskiego.

53'
Zablokowany strzał Jagiełło.

52'
Mogło być 3:0! Musonda znakomicie dośrodkował w pole karne, ale Radecki nie sięgnął piłki na trzecim metrze. Gdyby to uczynił, to z pewnością byłby gol.

52'
Gool! Robak 2:0! Musonda dośrodkował w pole karne, a Robak strzałem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza!

50'
Jak na razie bez sytuacji po przerwie. Gra toczy się w środku pola.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Zagłębiem 1:0.

44'
Radecki chciał wykorzystać nieporozumienie Oko z Hładunem. Zdołał trącić piłkę, ale potem bramkarz Zagłębia ją złapał.

42'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Robak, a piłkę tuż przed linią do bramki głową skierował Radecki!

42'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Radecki i Hładun z trudem odbił piłkę.

41'
Płaski strzał Picha sprzed pola karnego pewnie obronił Hładun.

40'
Groźne dośrodkowanie w pole karne. Było tam dwóch niepilnowanych zawodników Śląska, ale obrońcy zdołali wybić piłkę po zgraniu jej głową.

39'
żółta kartka Oko ukarany żółtą kartką za faul na Robaku.

36'
Jak na razie doczekaliśmy się tylko jednego celnego strzału.

34'
Katastrofalne uderzenie Cholewiaka sprzed pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

28'
Brakuje sytuacji w ostatnim czasie.

24'
W ostatnich minutach nieco lepiej prezentował się Śląsk.

21'
Po dośrodkowaniu Mączyńskiego z rzutu rożnego tym razem uderzał Robak. Niecelnie.

21'
Nie ma rzutu karnego. Słuszna decyzja.

20'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Celeban i piłka trafiła w obrońcę. Zawodnicy Śląska domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia czeka na sygnał z VAR.

18'
Musonda dośrodkował w pole karne, ale Tosi zdołał wybić piłkę.

14'
Dobra akcja Zagłębia. Bohar do Tuszyńskiego, ten do Balicia, ale strzał z pola karnego zdołał obronić Słowik.

11'
Z linii pola karnego uderzył Celeban. Piłka przeleciała obok słupka. Głową do bramki starał się ją skierować Musonda, ale nie sięgnął futbolówki.

11'
Zagłębie jest stroną dominującą.

7'
Mogło być 1:0 dla Zagłębia. Pawłowski wyłożył piłkę Boharowi, który miał sporo miejsca i oddał strzał z 15 metrów. Piłkę zmierzającą do bramki wybił Łabojko.

4'
Pierwszy fragment meczu spokojny. Sporo prostych strat.

1'

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online