Lazio Rzym - AC Milan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Lazio Rzym
AC Milan
0 : 0

Strakosha - Patric, Acerbi, Bastos - Romulo (90' Marusić), Parolo (74' Luis Alberto), Leiva, Milinković-Savić, Lulić - Correa - Immobile (81' Caicedo).
G. Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Laxalt - Paqueta (86' Biglia), Bakayoko, Kessie (29' Calhanoglu) - Suso (73' Castillejo), Borini - Piątek.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Rewanż za blisko dwa miesiące - wtedy poznamy pierwszego z finalistów.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty.

90'
Trzecia zmiana w Lazio: Marusić za Romulo.

88'
Nie ma dzisiaj szczęścia Piątek. Borini złożył się do przewrotki, która zamieniła się w podanie, a Polak strzałem głową przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

87'
Bastos uderzył głową wyraźnie nad poprzeczką.

86'
Ostatnia zmiana w Milanie: Biglia wszedł, Paqueta zszedł.

83'
Caicedo zblokowany. Coraz mniej czasu mają piłkarze na zdobycie jakiegokolwiek gola.

81'
Zmiana numer dwa w szeregach miejscowych: Caicedo zajął miejsce Immobile.

80'
żółta kartka "Żółtko" obejrzał Donnarumma.

80'
Immobile trafił w słupek! Snajper Lazio znalazł się w dogodnej okazji po podaniu z głębi pola, jednak przez zbyt długie zwlekanie z strzeleniem na bramkę nie udało mu się otworzyć wyniku spotkania.

79'
żółta kartka Taki sam kartonik został pokazany także Calabrii.

78'
żółta kartka Patric zobaczył żółtą kartkę za ostry faul na Borinim.

77'
Paqueta przyblokowany przy próbie oddania strzału z ponad dwudziestu metrów.

74'
Roszada w rzymskiej ekipie: Parolo został zastąpiony przez Luisa Alberto.

73'
Druga korekta w składzie Rossonerich: Castillejo za Suso.

71'
Po raz kolejny stały fragment nie przynosi jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką drużyny broniącej.

70'
Rzut rożny dla Lazio.

68'

67'
Finezyjna próba Correi z obrębu szesnastki bez problemu zatrzymane przez golkipera.

66'
Donnarumma musiał się mocno wysilić przy uderzeniu z dystansu, na jakie zdecydował się Milinković-Savić.

62'
Nikt nie chce zaryzykować - obydwa kluby liczą na stworzenie bramkowej okazji bez mocniejszego ataku z większą liczbą piłkarzy.

60'
Mocno niecelna główka Milinkovicia-Savicia. Piłka przeszła daleko od celu.

58'
Nieudane uderzenie zza pola karnego Calhanoglu.

57'
Ładny drybling Calabrii zakończył się wrzutką w szesnastkę - wprost jednak pod nogi Acerbiego.

55'
Correa próbował wymusić faul na linii pola karnego - arbiter od razu dostrzegł, że Romagnoli żadnego przewinienia nie popełnił. Chwilę wcześniej fatalną stratę zanotował Paqueta.

52'
Faul Milinkovicia-Savicia w ofensywie przy próbie dojścia do górnej futbolówki.

51'
Strata Bakayoko nie skończyła się jakimś dużym niebezpieczeństwem pod bramką Milanu - Laxalt przeciął akcję gospodarzy.

50'
Centrę pewnie wyłapał Strakosha.

49'
Zblokowany strzał Piątka, będzie wznowienie gry od narożnika boiska.

48'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

47'
Jest korner dla rzymskiego Lazio.

46'

*'
Piłkarze powrócili na plac gry.

*'
Nie jest to porywające widowisko. Niewiele sytuacji podbramkowych, sporo niedokładności. Aktualny rezultat jest w pełni sprawiedliwy dla obu zespołów.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części zawodów.

44'
Kartka w kolorze żółtym pokazana Romagnoliemu - stoper przekroczył przepisy w pobliży własnego pola karnego.

42'
Calhanoglu z dystansu - Strakosha ze stoickim spokojem poczekał aż futbolówka sama mu wpadnie "do koszyczka".

40'
Próba Leivy ląduje w rękach Donnarummy. Były pomocnik Liverpoolu za mocno podniósł futbolówkę.

39'
Uderzenie Parolo poszybowało nad bramką.

37'
Strzał z daleka Milinkovicia-Savicia był nieco chybiony.

35'
żółta kartka Parolo z żółtym kartonikiem na koncie.

34'
Bomba zza szesnastki w wykonaniu Patrica została przyblokowana.

32'
Milinković-Savić również przewrócił się w polu karnym po starciu fizycznym z Musacchio. Sędzia podjął dokładnie taką samą decyzję, jak minutę wcześniej.

31'
Correa upadł w szesnastce przeciwnika po kontakcie z Paquetą - arbiter zdecydował, że nie będzie rzutu karnego. Powtórki potwierdzają słuszność tej decyzji.

30'
Na ofsajdzie złapany Immobile.

29'
Wymuszona zmiana w szeregach Milanu: Calhanoglu za kontuzjowanego Kessiego.

27'
Immobile nie wykorzystał kapitalnej okazji na zmianę bezbramkowego wyniku! Napastnik nie przymierzył odpowiednio, po tym jak futbolówka trafiła w polu karnym pod jego nogi.

25'
Efektowne i niemal efektywne uderzenie Patrica z dystansu - futbolówka przeszła tuż obok lewego słupka.

24'
Kibice zgromadzeni na Stadionie Olimpijskim w stolicy Włoch z pewnością nie mogą powiedzieć, że oglądają porywający mecz.

21'
Nic nie wynikło z tego wyrzutu - rzymianie wyekspediowali piłkę.

20'
Ostra walka Piątka z Acerbim przyniosła efekt - będzie aut na wysokości pola karnego miejscowych.

19'
Kessie odniósł uraz. Poszkodowany zawodnik chwilowo za linią końcową.

18'
Brakuje nieco precyzji - sporo jest niecelnych zagrań.

16'
Paqueta dostał dokładne podanie od Piątka i znalazł sobie miejsce do strzału. Próba pomocnika została jednak zblokowana.

14'
Do tej pory żadna z ekip nie stworzyła sobie stuprocentowej okazji. Widać dużo respektu do przeciwnika w grze obu drużyn.

12'
Przewinienie Romagnoliego na przeprowadzającym rajd Immobile. Bez kartki dla kapitana gości.

10'
Romagnoli zażegnał niebezpieczeństwo udanym wybiciem po dograniu Romulo.

8'
Romulo popełnił faul w ofensywie - powalił na murawę Boriniego.

6'
Acerbi nie pozwolił Piątkowi uciec z piłką. Defensor spokojnie odegrał ją do bramkarza.

5'
Powrót Boriniego pod swoją szesnastkę przyniosła efekt. Były napastnik m.in. Sunderlandu odebrał futbolówkę szarżującemu Romulo.

4'
Gracze Lazio odważnie od pierwszych minut. Przyjezdni czekają natomiast na swoje okazje.

2'
Mocne dośrodkowanie Romulo, jakość nie poszła jednak w parze z precyzją. Wznowi golkiper Milanu.

1'
Początek rywalizacji.

*'
Zawodnicy meldują się na murawie Stadio Olimpico. Za krótką chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Sędzią głównym meczu będzie Daniele Orsato.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Proto, Guerrieri, Badelj, Pedro Neto, Bruno Jordao, Luiz Felipe, Marusić, Durmisi, Cataldi, Luis Alberto, Caicedo.

*'
Ławka rezerwowych Rossonerich: Reina, A. Donnarumma, Abate, Conti, Rodriguez, Strinić, Bertolacci, Biglia, Montolivo, Calhanoglu, Castillejo, Cutrone.

*'
Znamy składy obydwóch ekip!

*'
Dla porównania, rzymianie w tym samym czasie zanotowali następujący bilans: dwa zwycięstwa i trzy przegrane.

*'
W ostatnich tygodniach lepiej prezentują się mediolańczycy. Podopieczni Gennaro Gattuso w pięciu ostatnich spotkaniach cztery razy wygrali i jednorazowo podzielili się punktami.

*'
Zawody, które zostaną rozegrane w ramach półfinału Pucharu Włoch, rozpocznie się o 21:00.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
W stolicy Włoch dojdzie do elektryzującego starcia pomiędzy miejscowym Lazio i AC Milanem, którego barwy od minionego okienka transferowego przywdziewa Krzysztof Piątek.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lazio Rzym - AC Milan, to zapraszamy do śledzenia meczu online