Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 2

Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Koj, Matras, Mystakidis (58' Wolsztyński), Ambrosiewicz (58' Baidoo), Gvilia (84' Suarez), Jimenez, Angulo
Alomerović - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Makowski, Łukasik, Kubicki - Paixao (90+1' Żukowski), Sobiech (71' Arak), Mak

Angulo (k.) (90+6.)
Mak (32.)
Makowski (85.)

Wolsztyński (86.) żółta kartka
Makowski (20.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
90+7'
Koniec meczu. Lechia wygrała z Górnikiem 2:1.

90+6'
Goool! Angulo zamienił rzut karny na bramkę

90+4'
Rzut karny dla Górnika!

90+3'
Michalak wychodził sam na sam z Chudym, ale fatalnie skiksował.

90+1'
Żukowski zastąpił Paixao.

88'
Niecelnie z dystansu uderzył Paixao.

88'
Groźnie uderzał Angulo, ale znów skutecznie interweniował Alomerović.

86'
żółta kartka Wolstyński ukarany żółtą kartką.

85'
Gool! Makowski miał dużo miejsce i zdecydował się na strzał z dystansu! 2:0

84'
Gvilia opuścił boisko, a zastąpił go Suarez.

83'
Koj niecelnie uderzył z dystansu.

78'
Górnik przeważa i stara się doprowadzić do wyrównania.

73'
Jimenez minął obrońcę w polu karnym, ale jego zagranie odbił Alomerović.

71'
Arak zastąpił Sobiecha.

69'
Mogło być groźnie, ale Augustyn zablokował uderzenie Angulo.

65'
Baidoo potężnie uderzył sprzed pola karnego i z problemami interweniował Alomerović.

64'
Angulo wbiegł w pole karne, ten na pamięć zagrał wzdłuż bramki, ale nie było tam jego partnerów z drużyny.

62'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Augustyn. Trafił prosto w Chudego.

60'
Jimenez zagrał do Wolsztyńskiego, którego strzał z pola karnego obronił Alomerović.

58'
Za Ambrosiewicza pojawia się Baidoo, a Wolsztyński zastąpił Mystakidisa.

56'
Alomerović zdołał obronić strzał Selulicia, który ograł Mladenovicia.

54'
Nie rozpieszcza emocjami to spotkanie.

50'
Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lechia prowadzi z Górnikiem 1:0.

42'
Początek spotkania był obiecujący, po strzelonej bramce nie działo się nic ciekawego.

39'
Górnik stara się atakować, ale robi to mało skutecznie. Obecnie nie potrafi stworzyć zagrożenia.

36'
Spokojniejszy fragment meczu.

32'
Gool! 1:0 dla Lechii! Bardzo ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Mak i pokonał Chudego.

31'
Strzał Makowskiego sprzed pola karnego został zablokowany, a poprawka Maka okazała się niecelna.

28'
Paixao złożył się do strzału przewrotką, ale nie sięgnął piłki.

26'
Górnik jest zdecydowanie groźniejszy niż Lechia.

25'
Mystakidis potężnie uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką.

23'
Gvilia dośrodkował z rzutu wolnego, głową uderzył Matras, ale znów skutecznie interweniował Alomerović.

20'
żółta kartka Makowski ukarany żółtą kartką.

19'
Angulo znakomicie przedarł się w polu karnym, oddał potężny strzał lewą nogą, ale trafił w Alomerovicia, który zdołał odbić piłkę.

15'
Krótko rozegrany rzut rożny. Mladenović zagrał przed pole karne, ale Łukasik oddał nieudany strzał. Mocniej przycisnęła Lechia.

14'
Akcja Lechii. Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Akcję zamknął Mladenović, ale jego strzał został zablokowany.

12'
Mogło być 1:0 dla Górnika! Angulo otrzymał znakomite podanie, ale fatalnie skiksował i zamiast uderzenia, wyszło niecelne podanie. Po chwili zabrzanie odzyskali piłkę, lecz strzał Mystakidis obronił bramkarz Lechii.

12'
Alomerović źle wybijał piłkę i przejął ją Jimenez. Próbował dryblować w polu karnym, ale zaliczył prostą stratę.

10'
Jak na razie tempo meczu nie jest porywające, ale kilka razy akcja przedostała się w pole karne jednej lub drugiej drużyny.

7'
Dośrodkowanie Maka do Makowskiego, ale ten nie zdołał oddać groźnego strzału.

7'
Ładny i precyzyjny strzał z dystansu oddał Flavio. Chudy nie dał się zaskoczyć.

6'
Dośrodkowanie w pole karne Lechii, ale Alomeroić bez problemów złapał piłkę.

5'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Lechia Gdańsk.

2'
Od początku zaatakował Górnik. Zabrzanie mieli rzut rożny, ale nie przyniósł on zagrożenia.

1'
Spotkanie się rozpoczęło.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Początek meczu o godzinie 20:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online