Real Madryt - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
0 : 3

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Reguilon; Casemiro (75' Valverde), Kroos, Modrić; Lucas Vazquez (68' Bale), Vinicius (82' Asensio), Benzema.
Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busquets (86' Arthur); Roberto, Rakitić; Messi, Dembele (75' Coutinho), Suarez (78' Vidal).

Mecze na żywo: Real Madryt - FC Barcelona

90+2'
Koniec meczu. FC Barcelona wygrała 3:0 i awansowała do finału Pucharu Króla. W sobotę El Clasico w La Liga. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

86'
Arthur zastąpił Busquetsa.

85'
Asensio oddał mocny, ale niecelny strzał z pola karnego.

81'
Asensio zastąpił Viniciusa.

81'
żółta kartka Semedo ukarany żółtą kartką.

80'
Barcelona długo utrzymuje się przy piłce i wymienia sporo podań.

78'
Vidal zastąpił Suareza.

76'
Poza polem karnym interweniował Navas. Wdał się jeszcze w drybling z Suarezem, ale ostatecznie nie stracił piłki.

75'
Coutinho zastąpił Dembele.

75'
Valverde zastąpił Casemiro.

73'
Goool! Suarez technicznym strzałem pokonał Nvasa z rzutu karnego. 3:0 dla Barcelony!

72'
żółta kartka Rzut karny dla Barcelony! Casemiro faulował Suareza i obejrzał jeszcze żółtą kartkę.

69'
Goool! 2:0! Znów w roli asystującego Dembele! Zagrał wzdłuż bramki, a z bliska do bramki wpakował ją próbujący powstrzymać Suareza Varane.

68'
Bale zastąpił Vazqueza.

68'
Kapitalna akcja Viniciusa, który minął obrońców i wbiegł w pole karne. Jego strzał został jednak przyblokowany i piłka przeleciała obok bramki.

67'
Potężny strzał Carvalaja z narożnika pola karnego. Pewnie interweniował Ter Stegen.

65'
żółta kartka Busquets ukarany żółtą kartką.

62'
Powinien być remis! Vinicius zagrał do Reguilon, ten zdołał oddać strzał szczupakiem, ale KAPITALNIE interweniował Ter Stegem.

60'
Groźne dorodkowanie z lewej strony boiska, ale Vazquez nie zdołał oddać strzału. Ucierpiał jeszcze w starciu z obrońcą.

58'
żółta kartka Vazquez ukarany żółtą kartką.

57'
Dobre tempo meczu .Akcja przenosi się z jednej bramki pod druga.

55'
Niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Casemiro.

53'
Niecelnie z dystansu uderzał Kroos.

50'
Goool! Demebele urwał się obrońcom, wyłożył piłkę Suarezowi, który precyzyjnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Realu!

48'
Benzema uderzył głową z pola karnego. Tuż nad bramką.

46'

45+2'
Koniec pierwszej części meczu.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

45'
Sporo fauli w meczu. Sędzia do tej pory nie pokazał jednak żadnej żółtej kartki.

42'
Kontra Barcelony, ale faulowany był najpierw Messi, a potem Suarez.

41'
Znów groźnie Real. Szybka kontra, ale Vinicius został zablokowany i będzie tylko rzut rożny.

38'
Znów bardzo groźnie. Po płaskim dośrodkowaniu z lewej strony z pola karnego lewą noga uderzałł Vinicius. Z siedmiu metrów posłał jednak piłkę nad bramką.

37'
Powinno być 1:0. Vinicius wychodził sam na sam z bramkarzem, ale nieco się wyrzucił i jego strzał zdołał zablokować wracający obrońca. Piłka trafiła jeszcze do Benzemy, który został zablokowany.

33'
Barcelona dłużej stara się utrzymać przy piłce.

31'
Casemiro zagrywał w pole karne, ale dobrze ustawiony był Pique i wybił piłkę.

30'
Dembele płasko zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie sięgnął piłki.

30'
Zablokowany strzał z dystansu Rakiicia.

26'
Mniej ciekawy fragment meczu.

23'
Ale szansa dla Realu! Benzema minął obrońcę, dośrodkował w pole karne. Alaba nie zdołał wybić piłkę, a strzał Viniciusa odbił Ter Stegen. Dobijać próbował Vazquez, ale nieczysto trafił w piłkę.

19'
Odpowiedź Barcelony po prostej stracie Realu. Dembele chciał wyłożyć piłkę Suarezowi, który miałby przed sobą tylko bramkarza, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

19'
Mogło być 1:0 dla Realu! Vinicius opanował piłkę w polu karnym, ale z 15 metrów uderzył nad bramką.

17'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

15'
Nie ma rzutu karnego.

15'
Sędzia czeka na sygnał z VAR czy Realowi należała się jedenastka.

14'
Vinicius padł w polu karnym, ale sędzie nakazał grać dalej.

12'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę złapał Ter Stegen. Sędzia uznał jednak, że zrobił to za linią i przyznał Realowi rzut rożny. Był to błąd, ale bez konsekwencji.

8'
Groźna akcja Barcelony. Messi zagrał Dembele, ten dośrodkował do Suareza, który zgrał piłkę przed bramkę, ale wmieszał się w to wszystko obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

6'
Benzema zagrał do Vazqueza, którego powstrzymali dobrze obrońcy.

3'
Jak na razie gra toczy się w środku pola.

1'
Rozpoczęła Barcelona.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Składy:

'
Przypomnijmy, że stawką jest finał Pucharu Króla. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.

'
Zapraszamy na godzinę 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online