Piast Gliwice - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

2 : 0

Plach – Konczkowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov – Hateley, Pietrowski – Valencia, Dziczek, Felix – Parzyszek.
Słowik – Celeban, Golla, Tarasovs, Cholewiak – Łabojko, Radecki – Musonda, Mączyński, Pich – Robak

Parzyszek (4.)
Valencia (55.)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

HIT -> Nawet 380 zł za założenie konta w Banku Santander. Proste warunki
'
Przepraszamy. Z przyczyn technicznych relacja live się nie odbędzie.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Piast zasłużenie prowadzi ze Śląskiem 1:0.

45+1'
Valencia dośrodkował piłkę w pole karne, Parzyszek trącił piłkę głową, ale posłał ją obok bramki.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

43'
Bardzo aktywny jest Valencia.

37'
Płaski strzał Valencii sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

31'
Valencia znów szukał Parzyszka, ale piłkę wybił obrońca.

29'
Hateley ucierpiał upadając na murawę i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

26'
Nie ma rzutu karnego. Po obejrzeniu powtórki sędzia uznał, że to napastnik Piasta faulował.

25'
Parzyszek starł się z obrońcom. Sędzia obejrzy to na powtórce. Trudna sytuacja do oceny.

24'
Rzut karny dla Piasta. Oczywiście czekamy na potwierdzenie z VAR.

22'
Początek spotkania był obiecujący. Obecnie z boiska wieje nudą.

19'
Spokojniejszy fragment meczu.

16'
Konczkowski opanował piłkę w polu karnym, ale z powietrza uderzył bardzo niecelnie.

15'
Kwadrans gry za nami. Jak na razie Piast zasłużenie prowadzi 1:0.

12'
Cholewiak dośrodkował w pole karne, niepewnie interweniował Czerwiński, ale nie wykorzystał tego żaden z zawodników Śląska.

10'
Piast jest stroną dominującą.

8'
Konczkowski potężnie uderzył sprzed pola karnego, ale głową piłkę wybił jeden z obrońców.

6'
Gol uznany.

5'
Sędzia jednak obejrzy bramkę na VARze.

4'
Goool! Płaskie dośrodkowanie Valencii z prawej strony trafiło do Parzyszka, a ten strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza Śląska. 1:0 dla Piasta!

3'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Łabojko.

1'
Rozpoczął Śląsk.

'
Przed rozpoczęciem meczu jeszcze minuta ciszy.