Legia Warszawa - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Miedź Legnica
2 : 0

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Cafu, Martins (77' Antolić) - Medeiros (71' Medeiros), Szymański (52' Hamalainen), Nagy - Carlitos.
Sapela - Miljković, Musa, Bartczak, Zieliński, Hernandez, Santana (74' Piasecki), Camara, Roman (46' Ojaama), Forsell (83' Garguła), Szczepaniak.

Carlitos (22.)
Medeiros (62.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Miedź Legnica
'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Legia pokonała Miedź 2:0.

90+1'
Legię uratował słupek po ładnym strzale Garguły z rzutu wolnego.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

86'
Tempo meczu spadło.

83'
Garguła zastąpił Forsella.

82'
Zieliński uderzył sprzed pola karnego. Za lekko.

81'
Świetne zagranie Carlitosa wzdłuż bramki, ale Kucharczyk nie sięgnął piłki na tyle, aby skierować ją do pustej bramki.

77'
Antolić zastąpił Martinsa, który też ma problemy zdrowotne.

74'
Piasecki zastąpił Santanę.

72'
Cafu sprzed pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

71'
Kucharczyk zastąpił Medeirosa.

70'
Ojaama sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

68'
Przeważa Miedź, ale Legia dobrze się broni.

66'
Gra wznowiona.

64'
Kibice Legii odpalili środki pirotechniczne i sędzia musiał na chwilę przerwać mecz z powodu ograniczonej widoczności.

64'
Zieliński uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował Majecki.

62'
Goool! Forsell stracił piłkę na własnej połowie, po chwili trafiła ona do Medeirosa, który precyzyjnym strzałem lewą nogą sprzed pola karnego podwyższył prowadzenie. 2:0.

61'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową nad bramką uderzał Wieteska.

57'
Zieliński nie zdołał oddać strzału z pola karnego.

56'
Rocha z powietrza uderzył z dystansu. Niecelnie.

52'
Szymański na noszach opuścił boisko. Zastąpił go Hamalainen.

51'
Konieczna będzie zmiana. To może być poważniejsza kontuzja.

49'
Mamy przerwę w grze, ponieważ ucierpiał Szymański, który przypadkowo ucierpiał w starciu z zawodnikiem Miedzi, który go nadepnął.

46'
Ojaama zastąpił Romana.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0.

45'
Legia zamknięta na własnej połowie. Camara otrzymał piłkę w polu karnym, ale zwlekał z oddaniem strzału.

43'
MIedź stara się dłużej utrzymać przy piłce.

40'
Mało ciekawy fragment meczu. Z boiska wieje nudą. Legia obniżyła tempo gry.

35'
Od kilku minut Legia nie zagroziła bramce Miedzi.

31'
Miedź od czasu do czasu próbuje atakować, ale nie ma za bardzo na to pomysłu.

28'
Medeiros uderzył z dystansu. Bez problemów interweniował Sapela.

26'
Legia cały czas przeważa. Teraz dośrodkowywał Martins, ale nikt nie sięgnął piłki.

22'
Gool! Legia przypieczętowała przewagę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi zamykającego akcję Carlitosa, a ten strzałem z bliska pokonał Sapelę.

21'
Carlitos z łatwością ograł dwóch obrońców, ale spod linii końcowej zagrał prosto w ręce Sapeli.

20'
Posiadanie piłki: 52% - 48%

20'
Długie zagranie do Zielińskiego. Ten zdołał dośrodkować spod linii końcowej, ale piłkę złapał Majecki.

15'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z legionistów i pewnie interweniował Sapela.

15'
Legia jest zdecydowanie lepsza.

14'
Wydawało się, że Carlitos znajdzie się w idealnej sytuacji, sam przed Sapelą, ale Miljković znakomicie interweniował i wybił piłkę. Świetnie w tej sytuacji podawał Szymański.

13'
Świetne podanie do Medeirosa w pole karne, ten uderzył mocno lewą nogą, ale Sapela dobrze odbił piłkę.

12'
Martins dośrodkował z rzutu wolnego, Sapela nie sięgnął piłki, ale na jego szczęścia przeleciała ona tuż obok słupka. Było groźnie.

10'
Legia jest stroną przeważającą.

6'
Miedź krótko chciała rozegrać rzut rożny. Podanie trafiło prosto pod nogi Nagy'ego.

6'
Camara wywalczył rzut rożny dla Miedzi.

4'
Szymański znakomicie zagrał na prawą stronę do Medeirosa, który wydawało się, że będzie sam na sam, ale Sapela odważnie wyszedł poza pole karne i uprzedził zawodnika Legii.

3'
Potężnie z 17 metrów uderzył Cafu, lecz został zablokowany.

2'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową nad bramką uderzył Medeiros.

1'
Rozpoczęła Miedź.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'

'
Na trybunach będzie się dziś działo.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Hlousek, Antolić, Kucharczyk, Agra, Hamalainen, Kulenović.

'
Rezerwowi Miedzi: Kanibołocki, Purzycki, Garguła, Piasecki, Pikk, Ojaama, Osyra.

'

Mecz Legia - Miedź na żywo

Zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online