Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Sandomierski - Arsenić, Runje, Mitrović, Bodvarsson - Poletanović (90+1' Kwiecień), Romanczuk - Novikovas, Imaz (70' Pospisil), Guilherme (85' Wójcicki) - Scepović.
Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Matras - Mystakidis (61' Angulo), Gvilia (72' Arnarson), Żurkowski, Baidoo (66' Jimenez) - Wolsztyński.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Wiśniewski wybił piłkę z linii bramkowej! Stoper niemal na pewno uratował przyjezdnym remis.

90+1'
Trzecia zmiana w ekipie z Podlasia: Kwiecień zajął miejsce Poletanovicia.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
2:2! Angulo trafił do siatki!
Hiszpan idealnie wykończył dośrodkowanie z prawej flanki. Napastnik był chyba jednak na minimalnym spalonym i nie wiadomo, czy arbiter uzna tego gola.

85'
Roszada numer dwa w szeregach gospodarzy: Wójcicki zastąpił Guilherme.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Runje za faul taktyczny na Jimenezie.

81'
Wrzutka Gryszkiewicza prosto w ręce Sandomierskiego.

79'
Poletanović ucierpiał w starciu o piłkę w polu karnym przeciwnika. Krótka przerwa w grze.

77'
Kolejna pozycja spalona Angulo.

75'
7162 widzów jest na Stadionie Miejskim w stolicy Podlasia.

74'
Goście poszukują okazji do wyrównania stanu spotkania. Brakuje im jednak dokładności.

72'
Ostatnia zmiana w Górniku Zabrze: Gvilia zszedł, Arnarson wszedł na boisko.

71'
Zablokowany strzał Scepovicia. Sporo błędów popełniają w ostatnich chwilach zawodnicy zabrzańskiej ekipy.

70'
Zmiana w Jagiellonii Białystok: Pospisil w miejsce Imaza.

68'
Decyzja o strzale Żurkowskiego nie była błędna, ale młody gracz Górnika skierował futbolówkę obok bramki.

67'
Guilherme nie wykorzystał świetnej okazji do zdobycia swojego drugiego gola w tym meczu! Brazylijczyk bardzo źle uderzył piłkę po dokładnym dograniu Poletanovicia.

66'
Druga korekta w składzie gości: Jimenez za Baidoo.

64'
Na niewielkim ofsajdzie złapany Angulo.

62'
Niecelna główka Wolsztyńskiego. Z trudnej pozycji oddawał strzał snajper Górnika Zabrze.

61'
Roszada w Górniku Zabrze: Angulo zastąpił Mystakidisa.

59'
Górnik nie wykorzystał swojej lepszej dyspozycji, co zemściło się dość szybko. Teraz białostoczanie radzą sobie znacznie lepiej niż w na początku drugiej części spotkania.

57'
2:1! Novikovas płaskim uderzeniem dał prowadzenie Jagiellonii! Litewski gracz najpierw trafił w Wiśniewskiego, a potem przymierzył już doskonale i Chudy musi po raz drugi w tym meczu wyciągać futbolówkę z siatki.

56'
Wysokie dośrodkowanie Romanczuka, idealne dla golkipera gości, który wyłapał piłkę.

55'
Przyjezdni mają przewagę, miejscowi spisują nieco gorzej niż w pierwszej połowie.

53'
Ogromne zamieszanie w szesnastce gospodarzy, Wolsztyński szukał podaniem kolegów, do piłki zdążył dojść Baidoo, ale skrzydłowemu nie udało się oddać strzału.

51'
Młodzieżowy reprezentant Polski, po pomocy medyków, powrócił do rywalizacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

50'
Cierpi na murawie Żurkowski. Pomocnik został trafiony futbolówką w głowę przez Romanczuka.

47'
Żurkowski przesadził z siłą podania na lewą flankę, Mystakidis nie zdążył przez to do piłki.

46'

*'
Aktualny rezultat dobrze oddaje boiskowe wydarzenia. Jagiellonia częściej atakuje, ale górnicy są bardziej konkretni pod bramką.

Przerwa.

45+3'
Białostocki klub wyekspediował piłkę poza gorący obszar.

45+2'
Jest rzut rożny dla zespołu z Górnego Śląska.

45+1'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym obejrzał Arsenić.

45'
Trzy minuty doliczone do pierwszej części meczu.

44'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

43'
Arsenić ostro potraktowany przez Gryszkiewicza tuż przed linią końcową. Stały fragment gry.

42'
Uderzenie Romanczuka przeszło obok bramki.

41'
Błąd Chudy'ego przy próbie piąstkowania dał szansę Guilherme na oddanie strzału. Brazylijski skrzydłowy został jednak zablokowany.

39'
Chudy dobrze wyszedł do "zawiesinki" Novikovasa i wyłapał piłkę.

38'
Ciekawy pomysł Gvilii na rozegranie ataku swojej drużyny, ale zagranie gruzińskiego piłkarza zostało przecięte przez Mitrovicia.

37'
żółta kartka Kara indywidualna dla Poletanovicia za wyraźne przekroczenie przepisów w walce o piłkę.

35'
Zmiany nie będą konieczne, obydwaj gracze wracają na plac gry.

33'
Ostre starcie pomiędzy Romanczukiem i Wiśniewskim, obaj piłkarze potrzebują pomocy sztabu medycznego.

32'

31'
Tragikomiczny strzał Novikovasa - Litwin swoim uderzeniem zagroził nie bramce przeciwnika, a kibicom zgromadzonym na trybunach.

30'
Korner dla gospodarzy.

29'
Szarża Baidoo przyniosła zabrzanom rzut wolny. Skrzydłowy był faulowany na połowie Jagiellonii.

27'
Do główki doszedł Mitrović, dogranie posłał Poletanović. Nie był to jednak strzał celny.

25'
1:1! Kapitalna akcja gości!
Gvilia zagrał do Mystakidisa, ten piętą wyłożył futbolówkę Żurkowskiemu, a pomocnik przyjezdnych uderzeniem z lewej nogi doprowadził do remisu.

24'
Wrzutka Gryszkiewicza łatwo wyłapana przez Sandomierskiego.

23'
1:0! Guilherme nie dał szans golkiperowi Górnika!

21'
żółta kartka Jest wskazanie na "wapno"! Dodatkowo żółtą kartką ukarany został Sekulić.

20'
Arbiter Przybył sam sprawdzi tę sytuację na monitorze.

18'
Arsenić upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem - Chorwat domaga się podyktowania "jedenastki". Sędzia w pierwszej chwili nie podyktował rzutu karnego, ale konsultuje swoją decyzję z VARem.

17'
Świetne uderzenie Guilherme zza szesnastki ze słabszej nogi - Chudy musiał zbić piłkę na korner.

16'
Bardzo słaba centra, nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

15'
Rzut wolny dla gospodarzy na połowie przeciwnika po przewinieniu Wolsztyńskiego na Bodvarssonie.

14'
Dośrodkowanie Guilherme wprost na nogę Wiśniewskiego.

12'
Potężne uderzenie Gvilii z pola karnego wicemistrzów Polski nie było celne. Gruzin przesadził jednak z siłą.

11'
Niezłe prostopadłe podanie z głębi pola mogło dojść do Scepovicia, ale napastnika uprzedził bramkarz Górnika Zabrze.

10'
Obydwie ekipy są na bakier z precyzją w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.

8'
Śląska drużyna opiera się na kontrach, ich rywal na przede wszystkim na atakach pozycyjnych.

6'
Nieudana akcja podopiecznych Ireneusza Mamrota, wznowi grę od bramki Chudy.

4'
Górnik powoli zaczyna się odgryzać białostoczanom. Przyjezdni nieco ostudzili ofensywne zapędy miejscowych, choć ci wcale nie zamierzają zaprzestać swoich prób.

3'
Kontratak zabrzan, Żurkowski uruchomił Baidoo, skrzydłowemu udało się oddać strzał, ale minimalnie chybił, futbolówka przeleciała obok prawego słupka.

2'
Poletanović chciał efektowną przewrotką pokonać golkipera gości, ale źle trafił w piłkę i ta poszybowała nad poprzeczką. Gospodarze atakują od samego początku.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców Jagiellonii - odśpiewanie klubowego hymnu. Za moment inauguracja zawodów.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza graczy obu ekip na murawę.

*'
Rola arbitra przypadła Jarosławowi Przybyłowi z Kluczborka.

*'
Ławka rezerwowych zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza: Bielica, Arnarson, Jimenez, Koj, Suarez, Angulo, Matuszek.

*'
Zestawienie przyjezdnych zostało zaprezentowane.

*'
Rezerwowi Dumy Podlasia: Kaczorowski, Wójcicki, Pospisil, Adamec, Kostal, Klimala, Kwiecień.

*'
Znamy wyjściowy skład miejscowych.

*'
Obydwie drużyny w skrajnie odmiennych humorach - gospodarze przegrali z rewelacyjnie spisującą się ostatnio Cracovią, a goście pokonali Zagłębie Sosnowiec.

*'
Zabrzanie chcą natomiast oddalić się od strefy spadkowej - górnicy obecnie zajmują czternaste miejsce.

*'
Białstoczanie walczą o powrót na trzecią lokatę - wicemistrzowie Polski wczoraj zostali wyprzedzeni przez Piasta Gliwice.

*'
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

*'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo pomiędzy Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online