AC Milan - Sassuolo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

AC Milan
Sassuolo
1 : 0

Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Bakayoko (56' Biglia), Paqueta (73' Castillejo) - Suso, Piątek (84' Cutrone), Calhanoglu.
Consigli - Lirola, Peluso, Ferrari, Demiral - Sensi, Magnanelii (68' Pegolo), Locatelli (63' Bourabia)- Berardi, Boga - Duricić (74' Matri).

Bakayoko (37.) żółta kartka
Paqueta (51.) żółta kartka
Consigli (64.) żółta kartka

Mecze na żywo: AC Milan - Sassuolo

HIT -> Nawet 380 zł za założenie konta w Banku Santander. Proste warunki
90+5'
KOniec meczu. Milan pokonał Sassuolo 1:0.

90+2'
żółta kartka Rodriguez ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

90'
Berardi z rzutu wolnego uderzył obok bramki.

84'
Kessie mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, minął obrońcę, ale ostatecznie ten przeszkodził mu w oddaniu dobrego strzału.

83'
Niestety Piątek bez gola. Cutrone zastąpił Polaka.

80'
Na trybunach piosenka o Krzysztofa Piątku. Kibice chyba chcą pomóc Polakowi w zdobyciu bramki.

78'
Zagranie za plecy obrońcy do Piątka, który z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

77'
Donnarumma obronił strzał z ostrego kąta Matriego.

76'
Piątek zagrał do Kessiego, ten uderzył z pola karnego, którego strzał zdołał odbić bramkarz.

74'
Matri zastąpił Duricicia.

73'
Paqueta opuścił boisko, a zastąpił go Castillejo.

73'
Calabria za mocno dośrodkował do Piątka.

72'
Milan zdecydowanie dłużej utrzymuje się teraz przy piłce.

69'
Z rzutu wolnego uderzył Suso, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

68'
Pegolo zastąpił Magnaneliiego.

67'
Decyzja podtrzymana.

66'
Sędzia obejrzy jeszcze tę sytuację na VARze.

64'
czerwona kartka Ależ błąd bramkarza. Zagranie za plecy obrońców do Piątka, bramkarz źle obliczył lot piłki i ją przepuścił. Polak miałby pustą bramkę, choć wracał jeszcze obrońca, ale bramkarz postanowił go sfaulować. Rzut wolny i czerwona kartka dla Consigliego.

63'
Donnarumma odbił piłkę po strzale z dystansu.

63'
Locatelli opuścił boisko, a zastąpił go Bourabia.

60'
Kessie zagrał do Suso, ten szukał Piątka, ale obrońca uniemożliwił podanie.

59'
Sassuolo gra dziś naprawdę dobrze.

56'
Biglia zastąpił Bakayoko.

52'
Lirola dośrodkował w pole karne, ale nikt nie sięgnął piłki.

51'
żółta kartka Paqueta ukarany żółtą kartką.

50'
Zagranie za plecy obrońców do Piątka. Polaka uprzedził bramkarz, ale i tak był na spalonym.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Milan prowadzi 1:0.

45+3'
Berardi z rzutu wolnego uderzył lewą i Donnarumma na raty złapał piłkę.

45+1'
Dośrdkowanie Calabrii do Piątka, ale Musacchio zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

43'
Niecelny strzał z dystansu oddał jeden z zawodników Sassuolo.

42'
Boga umieścił piłkę w bramce, który znakomicie wykorzystał sytuację sam na sam, ale nie ma remisu. Zawodnik Sassuolo był na wyraźnym spalonym.

41'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne. Nieco za plecy Piątka.

40'
Mógł być remis! Kapitalny strzał z pola karnego oddał Boga i Milan uratował słupek!

40'
Kontra Sassuolo 3 na 3. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wybił jednak obrońca.

38'
Sensi uderzał z rzutu wolnego. Prosto w mur.

37'
żółta kartka Bakayoko ukarany żółtą kartką.

36'
Bramka uznana. 1:0 dla Milanu.

36'
Sędzia upewnia się na VARze czy gol był prawidłowy.

35'
Gooool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową trącił jeden z obrońców gości, walczyli o nią Piątek i Musacchio, ale ostatecznie odbiła się od Loroli i wpadła do bramki

34'
Calhanoglu dośrodkował z lewej strony, ale będzie tylko rzut rożny.

32'
Z rzutu wolnego w mur trafił Calhanoglu.

31'
Brzydki faul na Piątku, który ucierpiał. Nie ma jednak kartki dla rywala.

30'
Kessie zagrał wzdłuż bramki ,ale nikt nie sięgnął piłki.

28'
Dobre zagranie w pole karne do Liroli, ale ten nie sięgnął piłki.

27'
Piątek powalczył o piłkę pod linią końcową, wycofał do Suso, który dośrodkował do Paquety, ale ten nieczysto trafił w piłkę i bez problemów złapał ją bramkarza Sassuolo.

24'
Bardzo niecelnie uderzał Duricić. Nie było żadnego zagrożenia.

23'
Sassuolo przeważa i często przedostaje się pod pole karne Milanu.

22'
Mogło być 1:0 dla gości! Z pola karnego, z kilku metrów uderzył Duricić i kapitalnie interweniował Donnarumma!

18'
Dośrodkowanie do Paquety, ale obrona Sassuolo gra bez zarzutu.

18'
Milan dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

15'
Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

12'
Dobre zagranie do Piątka, ale ten miał przy sobie dwóch obrońców, którzy utrudnili mu przyjęcie w taki sposób, aby mógł oddać strzał.

10'
Piątek lewą nogą uderzył sprzed pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

9'
Rzut wolny dla Milanu, ale Calhanoglu wykonał katastrofalne dośrodkowanie.

8'
Jak na razie nie doczekaliśmy się sytuacji strzeleckich.

5'
Dośrodkowanie do Piątka, ten odbił piłkę głową, ale trudno było z tego oddać celny strzał.

3'
Zagranie w kierunku Piątka, ale skutecznie interweniował obrońca.

1'

'
W pierwszym składzie Milanu zobaczymy oczywiście Krzysztofa Piątka.

'
Początek transmisji o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AC Milan - Sassuolo, to zapraszamy do śledzenia meczu online