Borussia M'gladbach - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Borussia M'gladbach
1 : 2

Sommer - Lang, Ginter, Elvedi, Wendt - Neuhaus, Kramer, Hofmann - Hazard, Stindl, Plea.
Neuer - Kimmich, Süle, Boateng, Rafinha - Thiago, Javi Martinez - Gnabry, James Rodríguez, Mueller - Lewandowski.

Stindl (37.)
Martinez (2.)
Mueller (11.)

Hofmann. (8.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia M'gladbach - Bayern Monachium
'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 2:1.

41'
Sommer znów skutecznie interweniował. Tym razem po strzale głową Martineza.

37'
Gooool! Już tylko 2:1! Stindl oddał kolejny strzał i tym razem Neuer nie zdołał skutecznie interweniować. Asystę zaliczył Hazard

34'
Potężny strzał Stindla przeleciał nad bramką Bayernu.

33'
Gnabry sam na sam z Sommerem. Bramkarz gospodarzy po raz kolejny znakomicie interweniował.

32'
Lewandowski mógł być sam na sam z bramkarzem, ale nie opanował prostej piłki.

30'
James zagrał do Gnabry'ego, którego strzał z pola karnego obronił bramkarz.

26'
Kolejny strzał Lewandowskiego. Tym razem wyraźnie niecelny.

22'
Kontra Bayernu i szansa dla Lewandowskiego. Jego strzał z pola karnego w sytuacji sam na sam (choć z asystą obrońcy) obronił golkiper gospodarzy.

22'
Bayern jednak musi uważać, bo Borussia gra coraz odważniej.

21'
Piłka w bramce Bayernu po strzale Plei, ale gol nieuznany, ponieważ był spalony.

18'
Tempo meczu nie rozpieszcza.

15'
Borussia powoli się otrząsa i stara atakować.

14'
Pierwsza akcja Borussii. Lang doszedł do strzału, ale nieznacznie się pomylił.

11'
Goool! 2:0! Gnabry dobrze zagrał do Muellera, który znakomicie odnalazł się w polu karnym i podwyższył prowadzenie. Co za dominacja.

8'
żółta kartka Hofmann ukarany żółtą kartką.

4'
Bayern cały czas w natarciu.

2'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Martinez. 1:0 dla Bayernu. Kapitalny początek.

1'
Mogło być 1:0 dla Bayernu! Lewandowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał wykorzystać znakomitej okazji.

1'

'
W pierwszym składzie zagra oczywiście Robert Lewandowski.

'
Bayern będzie miał dziś szansę zrównać się punktami z Borussią Dortmund.

'
Początek transmisji o godzinie 18:30. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia M'gladbach - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online