Wisła Kraków - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Lis - Palcić (60' Burliga), Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Plewka (60' Savicević) - Błaszczykowski, Wojtkowski, Peszko - Kolar (60' Drzazga).
Załuska - Bartkowski, Walukiewicz, Malec, Nunes - Podstawski (90+7' Fojut), Drygas - Kozulj (87' Hostikka), Majewski, Guarrotxena (84' Delev) - Buksa.

*'
Zasłużone zwycięstwo przyjezdnych. Wiślacy, choć zdobyli dwie bramki w ostatnim kwadransie meczu, rozegrali słabe zawody.

90+8'
żółta kartka Żółta kartka dla Sadloka i Fojuta.

90+7'
Trzecia korekta w składzie gości: Fojut za Podstawskiego.

90+4'
Krakowski zespół walczy za wszelką cenę o wyrównanie, ale coraz mniej wskazuje, że ta sztuka im się uda.

90+1'
Rzadka sytuacja w Lotto Ekstraklasie - aż cztery z pięciu dzisiejszych goli padły po uderzeniach zza pola karnego.

90'
Arbiter doliczył pięć minut do drugiej połowy.

89'
2:3! Ponownie Basha, po raz drugi z dystansu!
Albańczyk perfekcyjnie złożył się do woleja z linii pola karnego - golkiper starał się jak mógł, ale nie zdołał wyjąć piłki.

87'
Roszada numer dwa w zespole ze Szczecina: Hostikka w miejsce Kozulja.

86'
1:3! Cudowny strzał Bashy z około trzydziestu metrów! Albańczyk przymierzył idealnie - Załuska bez większych szans na obronę.

85'
Poprzeczka po uderzeniu Kozulja! Bośnika oszukał defensora po podaniu Buksy i zabrakło mu kilku centymetrów do podwyższenia prowadzenia przyjezdnych.

84'
Pierwsza zmiana w Pogoni Szczecin: Delev za Guarrotxenę.

82'
Drzazga zmarnował doskonałą okazję na zmianę wyniku - zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

78'
Coraz mniej czasu mają krakowianie na zdobycie choćby gola honorowego. Ich dzisiejsza dyspozycja pozostawia bardzo dużo do życzenia.

76'
Lis odbija przed siebie piłkę po mocnym uderzeniu Buksy.

75'
Rzut rożny dla zachodniopomorskiej ekipy.

74'
żółta kartka Kartka w żółtym kolorze dla Wasilewskiego za przewinienie na Buksie w pobliżu własnej szesnastki

72'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Burliga.

71'
Krótko rozegrany róg, późniejsza centra wylądowała w rękach golkipera.

70'
Dobra obrona Załuski po celnym strzale Savicevicia. Korner dla podopiecznych Macieja Stolarczyka.

67'
Nie można odmówić chęci piłkarzom Wisły, ale same chęci to dzisiaj za mało na szczecinian.

64'
Niebywała bomba Kozulja zmusiła Lisa do nieprawdopodobnego wysiłku! Golkiper musiał sobie jeszcze radzić z dobitką Drygasa, ale kapitan przyjezdnych był na ofsajdzie.

63'
Wasilewski wyekspediował piłkę dograną przez Nunesa.

60'
Potrójna korekta w składzie Wisły Kraków: boisko opuścili Palcić, Plewka i Kolar, ich miejsce zajęli Burliga, Savicević oraz Drzazga.

58'
Majewski spróbował zaskoczyć Lisa bezpośrednim uderzeniem. Przesadził jednak z siłą i piłka przeszła nad poprzeczką.

57'
Dominacja przyjezdnych, Podstawski podcięty na wysokości szesnastki Białej Gwiazdy.

55'
Wojtkowskiemu nie udało się dokręcić futbolówki, która przeszła metr od prawego słupka.

54'
Krakowski zespół ma w końcu okazję na oddanie celnego strzału - rzut wolny blisko bramki gości.

53'
Nikt z wiślaków nie zdołał czysto uderzyć po dograniu z narożnika.

52'
Od rzutu rożnego zaczną miejscowi.

51'
Na niewielkim ofsajdzie złapany Buksa.

49'
0:3! Przepiękna bramka Guarrotxeny!
Hiszpan huknął z dystansu nie do obrony, Lis wyciągnął się jak struna, ale nie zdołał odbić futbolówki.

46'

*'
Zawodnicy powrócili na murawę.

*'

*'
Szczecińska drużyna zasłużenie prowadzi. Krakowianie grają co najwyżej przeciętnie.

Przerwa.

45+1'
Lis na raty łapał piłkę po mocnym uderzeniu Buksy.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

44'
Nunes nie pozwolił Wojtkowskiemu, po udanym przyjęciu, na oddanie strzału w polu karnym Pogoni.

43'
Portowcy w pełni panują nad boiskowymi wydarzeniami.

41'
Słabe spotkanie rozgrywa Błaszczykowski - podejmuje wiele złych decyzji i zagrywa sporo niecelnych podań.

39'
Duże zamieszanie, ale ostatecznie Kolar popełnił faul w ofensywie.

38'
Intuicyjna parada Załuski zatrzymała strzał Palcicia! Tylko rzut rożny dla Białej Gwiazdy.

36'
Buksa szukał podaniem w polu karnym Majewskiego, ale zagrał piłkę pod nogi Plewce.

34'

32'
0:2! Bardzo pewnie wykonany rzut karny przez Drygasa!

31'
Jest rzut karny dla gości!

30'
Buksa upadł w szesnastce po kontakcie z Sadlokiem, arbiter nie dyktuje "jedenastki", ale będzie sprawdzał tę sytuację z VARem.

28'
Zepsuł dośrodkowanie Błaszczykowski. Doświadczony skrzydłowy zagrał wprost do obrońcy zespołu z Pomorza Zachodniego.

27'
Bezpośrednia próba Peszki przeszła niedaleko lewego słupka.

26'
Następny stały fragment w postaci rzutu wolnego, spora odległość do bramki przyjezdnych.

25'
Krótkie rozegranie, po którym uderzenia doszedł Walukiewicz. Stoper Pogoni został jednak zblokowany.

24'
Rzut wolny dla piłkarzy prowadzonych trenera Runjaicia.

22'
0:1! Piękny gol Majewskiego!
Rajd Drygasa, środkowy pomocnik zostawił piłkę filigranowemu graczowi, a ten doskonałym uderzeniem z dystansu nie dał szans Lisowi.

20'
Szczecinianie nie pozwoli gospodarzom na stworzenie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa przy tym rzucie rożnym.

19'
Jeszcze jeden, dokładnie ten sam stały fragment gry.

18'
Korner dla miejscowych.

17'
Prostopadła piłka Błaszczykowskiego była zbyt mocna dla Kolara i Chorwata uprzedził Załuska.

15'
Obyło się bez większego zagrożenia.

14'
Będzie rzut rożny dla piłkarzy z Krakowa.

12'
Centra Palcicia trafiła w głowę Nunesa. Wiślacy naciskają przeciwnika.

9'
Precyzyjny wślizg Drygasa, wychowanek Lecha Poznań zabrał piłkę szarżującemu Palciciowi.

7'
Kozulj! Fenomenalny strzał Bośniaka z około trzydziestu metrów trafił w poprzeczkę. Dużo szczęścia miał golkiper Wisły.

6'
Nunes dogrywał z lewej flanki w ciemno, żaden z jego partnerów nie miał za dużych szans na dojście do podania.

5'
Defensywna gości zastopowała Kolara.

3'
Bartkowski nie poradził sobie z przyjęciem piłki w szesnastce krakowian. Wznowi Lis.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Obie drużyny są już na placu gry.

*'
Zawody poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

*'
Rezerwowi gości: Bursztyn, Hostikka, Stec, Delev, Fojut, Benedyczak.

*'
Szkoleniowiec Pogoni wybrał następujących graczy, którzy zaczną mecz w pierwszym składzie.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Buchalik, Klemenz, Burliga, Drzazga, Savicević, Morys, Słomka.

*'
Trener Maciej Stolarczyk desygnował do gry wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
W listopadzie obie ekipy zmierzyły się w Szczecinie. Wtedy lepsi okazali się Portowcy, którzy pokonali Białą Gwiazdę 2:1.

*'
Sytuacja w ligowej tabeli:

*'
Inaugurację zaplanowano ma 15:30.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Niedzielne rywalizacje aktualnej kolejki Lotto Ekstraklasy rozpoczną się w stolicy Małopolski, gdzie Wisła Kraków podejmie Pogoń Szczecin. Zapraszamy serdecznie do śledzenia spotkania na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online