Lech Poznań - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Arka Gdynia
1 : 0

Burić - Gumny, Rogne, Vujadinović, Tomasik - De Marco, Gajos - Makuszewski, Jevtić (72' Trałka), Jóźwiak (90+2' Klupś) - Gytkjaer (78' Żamaletdinow).
Steinbors - Zbozień, Maghoma, Danch, Olczyk, Deja, Vejinović, Zarandia (76' Siemaszko), Janota, Aankour (62' Banaszewski), Jankowski.

Gytkjaer (39.)

De Marco (23.) żółta kartka
Jevtić (42.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Arka Gdynia
'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+3'
Koniec meczu. Lech pokonał Arkę 1:0. Spotkanie stało na słabym poziomie i nie działo się w nim zbyt wiele.

90+2'
Klupś zastąpił Jóźwiaka.

90+1'
Janota uderzył z 20 metrów prosto w ręce Buricia.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Siemaszko miał idealną okazję do wyrównania, ale głową uderzył minimalnie niecelnie.

87'
Kibice Arki odpalili dziś sporo środków pirotechnicznych.

86'
Jóźwiak uderzał sprzed pola karnego. Po ziemi i obok bramki.

85'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

83'
Cvijanović zastąpił Vejinovicia.

83'
Żamaletdinow przewrócił się w polu karnym i domagał jedenastki. Sędzia był innego zdania.

79'
Makuszewski zablokował mocny strzał Zbozienia z dystansu.

78'
Żamaletdinow wszedł za Gytkjaera.

77'
Jankowski lekko strzelił z pola karnego i piłka wylądowała w rękach Buricia.

76'
Siemaszko zastąpił Zarandię.

72'
Trałka zastąpił Jevticia.

68'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Gumny i efektownie interweniował Steinbors.

67'
Jankowski otrzymał podanie w polu karnym, uderzył głową, ale prosto w Buricia. Mogło być groźnie.

64'
Zablokowane uderzenie Gajosa z 25 metrów.

62'
Banaszewski zastąpił Aankoura.

60'
Po przerwie Lech gra bardzo słabo.

57'
Strzał Zarandii z pola karnego został zablokowany.

56'
Arka ma lekką przewagę w drugiej połowie.

52'
I znów Zarandia. Z podobnego miejsca jak przed chwilą, ale piłka przeleciała nad bramką.

50'
Burić bez problemów złapał piłkę po lekkim uderzeniu Zarandii.

47'
Jevtić z 17 metrów uderzył prosto w Steinborsa.

46'
Rozpoczęła się druga połowa meczu.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Lech - Arka 1:0.

45'
Mogło być 2:0. Makuszewski potężnie uderzył z linii pola karnego i Steinbors z problemami odbił piłkę.

42'
żółta kartka Jevtić ukarany żółtą kartką.

39'
Goool! 1:0! Gytkjaer! Gumny i Jóźwiak rozmontowali defensywę Arki, ten drugi podał do Gytkjaera, który mocnym strzałem zdobył bramkę.

37'
Wyraźnie obok bramki z pola karnego uderzył Makuszewski.

35'
Dobra akcja Arki. Janota był bliski dojścia do strzału z kilku metrów, ale obrońca wybił piłkę, a uderzenie Olczyka z dystansu wyszło na aut.

33'
Tomasik stracił piłkę, Arka wyprowadziła kontrę, którą niecelnym płaskim strzałem wykończył Zarandia.

30'
Lech nieco się wycofał i daje Arce pograć piłką.

27'
Strzał Deji został zablokowany, a poprawka była niecelna.

23'
żółta kartka De Marco ukarany żółtą kartką.

22'
Gytkjaer po podaniu od Makuszewskiego uderzył nad poprzeczką z 16 metrów.

19'
Po raz kolejny niepewnie zachował się Steinbors. Tym razem przepuścił na rzut rożny proste podanie od obrońcy.

16'
Długie zagranie do Aankoura. To pierwsza wizyta gości w polu karnym Lecha. Napastnik Arki przewrócił się jednak i nic z tego nie wyszło.

12'
Pierwsze groźne dośrodowanie. Steinbors zdołał jednak wybić piłkę i uniemożliwił oddanie strzały Gytkjaerowi.

11'
10 minut gry za nami. Lech przeważa, ale nie stwarza sytuacji.

7'
Lech zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

4'
Jak na razie gra toczy się w środku pola. Nikt nie uzyskał przewagi.

1'

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Rezerwowi Arki: Staniszewski, Socha, Sołdecki, Siemaszko, Nalepa, Cvijanović, Banaszewski.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Trałka, Żamaletdinow, Kostewycz, Amaral, Janicki, Klupś.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online