Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

2 : 1

Hładun – Guldan, Kopacz, Oko (72' Dąbrowski), Balić – Pawłowski (86' Pakulski), Slisz, Jagiełło (18' Poręba), Bohar – Starzyński – Tuszyński.
Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik (85' Michalak), Kubicki, Makowski – Mak (46' Haraslin), Sobiech (71' Arak), Paixao.

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
90+4'
Koniec meczu. Zagłębie pokonało Lechię 2:1.

90+2'
żółta kartka Mladenović ukarany żółtą kartką.

90+1'
żółta kartka Poręba ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

86'
Pakulski zastąpił Pawłowskiego.

85'
Michalak zastąpił Łukasika.

83'
żółta kartka Bohar ukarany żółtą kartką.

82'
Gool! 2:1! Świetne zagranie w pole karne, akcję zamknął Bohar i z bliska pokonał bezradnego Kuciaka.

78'
Lekki strzał głową z kilkunastu metrów oddał Nalepa. Bez problemów interweniował bramkarz.

78'
Makowski wstrzelił piłkę w pole karne, ale Arak nie sięgnął piłki. Będzie rzut rożny.

77'
Starzyński ukarany żółtą karktą.

72'
Dąbrowski zastąpił Oko.

71'
Arak zastąpił Sobiecha.

68'
Bohar świetnie minął rywali, a potem niecelnie zagrał do kolegi i piłka opuściła boisko.

61'
Kolejny strzał Starzyńskiego. Znów nad bramką.

59'
z dystansu nad bramką uderzył Starzyński.

58'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodnikw Lechii przedłużył ją głową, Sobiech oddał strzał, ale trafił w głowę Gouldana i będzie tylko rzut rożny.

58'
Slisz zablokował strzał Haraslina.

53'
Tempo w drugiej połowie jest nieco lepsze.

49'
Niecelnie uderzał Starzyński.

46'

46'
Haraslin zastąpił Maka.

45+2'

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
żółta kartka Filia ukarany żółtą kartką.

41'
Goool! Remis! Mladenović dośrodkował w pole karne, na pilkę nabiegł Kubicki i z trzech metrów posłał piłkę do bramki

37'
Fatalne nieporozumienie obrońców i bramkarza Zagłębia. Flavio strzelał z kilkunastu metrów, ale ostatecznie defensywa zablokowała to uderzenie. Mógł być remis!

35'
żółta kartka Balić ukarany żółtą kartką.

33'
Lechia nie gra dziś jak na lidera przystało. Mecz toczony jest w wolnym tempie.

28'
Gool! Starzyński perfekcyjnie wykorzystał rzut karny. 1:0 dla Zagłębia

27'
Rzut karny dla Zagłębia. Augustyn faulował Slisza.

26'
Poziom meczu pozostawia wiele do życzenia.

23'
Dośrodkowanie w pole karne Lechii. PIłkę wybili obrońcy.

20'
Było groźnie. Doskonałe zagranie do Sobiecha w pole karne, ten dobrze przyjął piłkę, ale Balić uniemożliwił mu oddanie mocnego strzału i bez problemów interweniował Hładun.

18'
Poręba zastąpił kontuzjowanego Jagiełło.

17'
Z boiska wieje nudą.

14'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

8'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Za mocne i piłka opuściła boisko.

5'
Spokojny początek meczu.

3'
Błąd Augustyna i groźnie pod bramką Lechii. Pawłowski zagrywał wzdłuż bramki, ale nie było tam żadnego zawodnika Zagłębia.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Lechii: Alomerović, Vitoria, Michalak, Haraslin, Żukowski, Sopoćko, Arak.

'
Rezerwowi Zagłębia: Leciejewski, Dąbrowski, Szysz, Dziwniel, Pakulski, Tosik, Poręba.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online