Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Borussia Dortmund
Tottenham Hotspur
0 : 1

Burki, Wolf, Akanji, Weigl, Diallo, Gotze, Witsel, Sancho, Reus, Guerreiro, Alcacer
Lloris, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Winks, Sissoko, Eriksen, Son, Kane

Kane (48.)

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur

KSW 47 Ring Girls - zobacz galerię
90'
Koniec meczu. Tottenham wygrał 1:0 i przypieczętował awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

85'
Od dawna trwa oczekiwanie na końcowy gwizdek.

83'
Rose zastąpił Eriksena.

74'
Delaney zastąpił Reusa.

71'
Lamela zastąpił Sona.

69'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie uderzał Alderweireld.

62'
Dwie zmiany w Borussii. Pulisić zastąpił Guerreiro, a Larsen wszedł za Wolfa.

58'
Borussia atakuje, ale bez większej wiary.

55'
Dier zastąpił kontuzjowanego Winksa.

48'
Goool! Po zawodach! Sissoko prostopadle zagrał do Kane'a, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. 4:0 w dwumeczu!

46'

'
Może Pizza na drugą połowę?

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek. Nie zanosi się, aby Borussia miała odrobić straty.

45+1'
Rzut rożny dla Tottenhamu. Bez zagrożenia.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
Alcacer uderzał z linii pola karnego, ale bez problemów interweniował Lloris.

39'
Rzadki widok. Akacja Tottenhamu i Kane wywalczył rzut rożny.

36'
Vertonghen wybił płaskie dośrodkowanie na rzut rożny.

34'
Świetny strzał z pola karnego oddał Goetze, ale Lloris zdołał odbić piłkę.

34'
Rzut rożny dla Borusiii. Dośrodkowanie przed pole karne do Reusa, ten oddał świetny strzał z woleja, ale piłka po plecach obrońcy przeleciała tuż nad poprzeczką.

31'
Tottenham mógł zdobyć bramkę i odebrać resztę chęci Borussii. Son nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem.

30'
Pół godziny gry za nami. Borussia ma coraz mniej czasu na odwrócenie losów dwumeczu.

25'
Lloris skutecznie interweniował poza polem karnym.

23'
Z linii pola karnego uderzał Goetze, ale został zablokowany.

20'
Nie jest to wielkie widowisko. Tottenham nie dopuszcza do zagrożenia.

16'
Zagranie za plecy obrońców. Tam piłkę opanował Alcacer, ale upadając na murawę uderzył nad bramką.

15'
Kwadrans gry za nami. Obrazy meczu się nie zmienia. Borussia długo utrzymuje się przy piłce, ale ma problem z zaskoczeniem rywala.

11'
Vertonghen dobrze powstrzymał rozpędzającego się Reusa. Zawodnik Borussii już szykował się do oddania strzału z kilku metrów.

11'
Posiadanie piłki: 68% - 32%. Sytuacji jednak nie było.

8'
Borussia zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

5'
Rzut rożny dla Borussii. Górą obrońcy Tottenhamu.

3'
Tottenham na razie wycofany. Borussia stara się atakować. Musi odrobić trzy bramki straty,

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Zapraszamy na godzinę 21:00.

'
Składy:

'

Liga Mistrzów na żywo: Borussia - Tottenham

Zapraszamy do śledzenia meczu Borussia - Tottenham na żywo. Początek we wtorek o godzinie 21:00. Stawką jest awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz 3:0 wygrał Tottenham.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online