Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 4

Pesković - Adu, Pietrasiak, Konieczny, Górkiewicz(60' Korzym) - Stano, Lenartowski, Sokołowski, Patejuk(45' Bartlewski), Pazio(45' Malinowski) - Demjan
Cifuentes - Brożek(86' Horvath), Osyra, Hebert, Klepczyński - Vassiljew(65' Hanzel), Murawski, Badia, Zivec, Szeliga(70' Podgórski) - Wilczek

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
KONIEC MECZU
Szalone spotkanie wygrywają zawodnicy Piasta Gliwice. W tym momencie przegonili Podbeskidzie w ligowej tabeli.

90+2'
Atakować w samej końcówce próbują goście.

90'
Arbiter dolicza 3 minuty do czasu drugiej połowy.

90'
SOKKKOOOOOŁOWKIIIIIIIIIIIIIIII
Przepiękne uderzenie z 20 metra w okienko Marka Saganowskiego, Cifuentes bez szans.

88'
Jak nie idzie tak nie idzie - słowa wypowiadane zapewne przez każdego fana " Górali ".

86'
Horvath za Brożka.

83'
Żółty kartonik dla Klepczyńskiego.

82'
Goście katują gospodarzy atakami prawą stroną.

80'
Wynik na to nie wskazuje, ale mamy remis w statystyce oddanych celnych strzałów.

79'
Inicjatywą w ostatnich minutach wykazują się zawodnicy Ojrzyńskiego.

77'
Pavel Stano podjął próbę zaskoczenia Cifuentesa strzałem piłki głową. Pudło.

76'
Goście nie poprzestają w atakach, Zivec oddaje celne uderzenie na bramkę Peskovicia.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans gry.

73'
Gliwiczanie będą mieli znakomitą okazję do podwyższenia wyniku. Z 30 metrów będzie uderzał Podgórski.

70'
Świeżo upieczonego strzelca zastępuje na murawie Podgórski.

69'
Badiaaaa shooowwwww !!!!!
Pierwszorzędnie rozmontowana defensywa Podbeskidzia, świetna klepka zakończona doskonałym wykończeniem Szeligi.

66'
Piłkarze gospodarzy ciągle w grze !

66'
Stoickim spokojem wykazał się Marek Sokołowski wykonując jedenastkę. 1 - 3

65'
Karny dla Podbeskidzia ! Szeliga zahacza Demjana.
Do piłki zapewne podejdzie Sokołowski.

63'
Hebert BRAMKAAAAAA
Piłkarze Piasta wykonali rzut rożny, bez żadnego problemu Hebert z najbliższej odległości umieszcza piłkę w bramce.
Bierne zachowanie defensorów " Górali " w kryciu przy tym rożnym.

Wassiljew schodzi, zmienia go Hanzel.

60'
Leszek Ojrzyński stawia wszystko na jedną kartę, Górkiewicza zmienia Korzym.

59'
Dwa przewinienia popełnione przez zawodników gospodarzy w bardzo krótkim odstępie czasu.

56'
Adu świetnie zatrzymuje Zivca na lewej stronie boiska.

55'
Kolejny stały fragment gry dla Podbeskidzia. Znów dośrodkowanie z rożnego nie przynosi żadnego efektu.

53'
Gospodarze próbują prostymi środkami zbliżyć się do pola karnego Piasta.

51'
Nieudana centra Marka Sokołowskiego. Futbolówka ląduje w rękawicach Cifuentesa.

48'
Podbeskidzie się nie poddaje, długi piłkami chcą zaskoczyć obrońców rywali.

46'
Grę kontroluje Piast Gliwice wymieniając wiele podań.

45'
Mamy nadzieję, że ta druga odsłona nie będzie dużo gorsza od pierwszej.

45'
Podwójna zmiana u gospodarzy: Patejuka zastępuje Bartlewski, Malinowski wchodzi na boisko za Pazio.

45'
Koniec I połowy meczu. Podbeskidzie na kolanach.

44'
Oblężenie bramki Peskovicia trwa.
Tym razem bombowym strzałem chciał zdobyć gola Badia.
Od bramki zaczną gospodarze.

42'
Kolejna kontra " Piastunek ", znakomicie piłkę prowadzi Zivec, podaje ją do Szeligi. Uderza mocno niecelnie.

41'
Dobry rajd prawym skrzydłem Patejuka, wystawia piłkę Demjanovi, lecz ten zostaje zablokowany. Kolejny rożny dla bielszczan.

39'
Lenartowski wchodzi nakładką. Rzut wolny dla gości.

38'
Jak po grudzie idzie dziś gospodarzom konstruowanie jakichkolwiek klarownych sytuacji w tym meczu.

36'
Gościom dwie bramki nie wystarczają, co widać po kolejnej szansie zmarnowanej przez Zivca. Piłka mija bramkę o kilka metrów.

34'
3:0 JEDNAK NIEEEEEEE
Po raz kolejny blok defensywny bielszczan rozmontowany, akcja prawą stroną, gdzie dziś dzieli i rządzi Szeliga.
Pomocnik podaje do środka, gdzie znakomicie znalazł się Badia, niestety strzela w poprzeczkę.

32'
Na spalonym zostaje złapany Wilczek.

31'
Teraz gospodarzom nie pozostaje nic innego jak się bardziej otworzyć oraz zacząć kreować akcje ofensywne.

29'
KLOPS PESKOVICIAAA
Soczystym uderzeniem z dalszej odległości popisał się Zivec, błąd w bramce popełnia Peskovic, wrzuca on sobie piłkę za kołnierz.

27'
Próbką swoich możliwości technicznych popisał się nam Robert Demjan.

25'
Podopieczni Garcii szanują piłkę, starają się stworzyć zagrożeniem pod bramką rywali atakiem pozycyjnym.

22'
Podbeskidzie za wszelką cenę próbuje wyrównać.

20'
Szczęściem mógł się przed momentem pochwalić zespół Piasta. Sylwester Patejuk dośrodkowuje, obrońca Piasta dotyka piłkę głową i niemal zaskakuje Cifuentesa.

19'
Goście często faulują w środkowej strefie boiska.

17'
WILCZEEEEEEEEKKKKKKK GO000000000LLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Osyra popisuje się kapitalnym crossem do Wilczka, ten przyjmuje piłkę na klatkę piersiową , po czym pokazuje jak profesorsko zgubić obrońców w polu karnym i bez problemu pokonać płaskim strzałem Peskovicia.

14'
Ależ kontratak gości !!!
Koronkową akcją popisał się Piast, 5 podań wystarczyło, by przemieścić się na pole karne gospodarzy, ale Wilczek w ostatniej fazie akcji wypuszcza piłkę za daleko i fauluje bramkarza.
Pierwsza żółta kartka, otrzymuje ją Zivec.

11'
Ciekawa akcja Piasta ! Zivec świetnie dostrzega na lewej stronie Badie, ten niestety dośrodkowuje w to miejsce,gdzie stał Pesković. Ta akcja nieźle się zapowiadała.

9'
Sokołowski niczym Robben ! Z własnej strefy boiska łamie do środka i oddaje piekielnie mocny strzał na bramkę Cifuentesa. Niestety dla niego piłka leci w same jej centrum . Piłka ląduje w rękach bramkarza.

7'
Pierwsza kontrowersja, Podbeskidzie reklamuje nakładkę Piotra Brożka we własnym polu karnym.

6'
Dariusz Pietrasiak fauluje Zivca na 30 metrze od bramki.
Badia uderza, futbolówka trafia w mur.

5'
Uraz Szeligi, piłkarze gospodarzy wybijają piłkę na aut.

3'
Spokojnie na własnej połowie Podbeskidzie rozgrywa piłkę.

2'
Pierwszy korner w tym spotkaniu, szansa dla Piasta Gliwice.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Zawodnicy niemal "rwią" się do gry, więc zaczynamy !!!!

0'
Ostatni mecz ligowy tych drużyn zakończył się remisem 2:2

0'
Obie ekipy w ligowej tabeli dzielą zaledwie 2 punkty.

0'
Dzisiejsze spotkanie będzie prowadził Krzysztof Jakubik.

0'
Ławka rezerwowa Piasta : Szmatuła, Jurado, Hanzel, Horvath, Janczyk, Martinez, Podgórski

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia : Zajac, Horoszkiewicz, Malinowski, Tomasik, Bartlewski, Korzym, Chrapek

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie - Piast. Początek o godzinie 18.00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online