Real Madryt - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Ajax Amsterdam
1 : 4

Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilon; Modrić, Casemiro (87' Casemiro), Kroos; Lucas Vazquez (29' Bale), Benzema, Vinicius Junior (35' Asensio).
Onana; Mazraoui (80' Veltman), De Ligt, Blind, Tagliafico; Schone (74' De Wit), De Jong, Van de Beek; Neres (74' Dolberg), Tadić, Ziyech.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w środę.

90+5'
Koniec tego kapitalnego meczu. Ajax pokonał Real aż 4:1!

90+4'
Ziyech oddał niecelny strzał.

90+3'
żółta kartkażółta kartka Nacho ukarany żółtą kartką. Po chwili obejrzał on drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

87'
Valverde zastąpil Casemiro.

87'
Ty razem Ajax fatalnie zepsuł okazję. Z kilku metrów nad bramką uderzył Ziyech.

83'
Powinno być 2:4, ale zmarnowanie tej okazji pokazuje w jakiej formie jest Real. Prosty błąd popełnił De Jong, Modrić przechwycił piłkę w polu karnym, zagrał do Benzemy, który się poślizgnął, a strzał zamykającego akcję Bale obronił bramkarz.

82'
Ziyech z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

80'
Mazraoui opuścił boisko, a zastąpił go Veltman.

78'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekko głową uderzył De Ligt. Bez problemów interweniował Courtois.

76'
Do końca meczu około kwadransa. Różne rzeczy działy się w piłce nożnej, ale Real pożegna się z Ligą Mistrzów. Żeby awansować musiałby strzelić cztery gole.

74'
Dolberg zastąpił Neresa.

74'
De Wit zastąpił Schone.

72'
Gooool! COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! Schone z rzutu wolnego, z boku pola karnego, zaskoczył Courtoisa. Co za kapitalne uderzenie! Błąd bramkarza Realu i jest 4:1!

70'
Goool! Asensio płaskim i precyzyjnym strzałem lewą nogą z 15 metrów zaskoczył Onanę. 3:1 i Real wraca do gry. Potrzebuje jeszcze dwóch goli.

69'
Real rzucił się do ataków. Znów było groźnie, ale piłkę zablokował jeden z obrońców.

68'
Groźna i dobra akcja Realu. Strzał Bale'a z prawej nogi odbił Onana, a dobitka Carvalaja była bardzo niecelna.

66'
3:0! Gol uznany! Real potrzebuje trzech bramek!

65'
Gwizdy na trybunach. Kibice się niecierpliwią.

64'
Ciężka sytuacja do oceny. Sędziowie VAR cały czas analizują sytuację.

63'
Sędzia jeszcze sprawdza czy wcześniej piłka nie opuściła boiska.

62'
Goool! 3:0!!!! Tadić huknął z 15 metrów i zaskoczył Courtoisa, który był bezradny.

60'
Mazraoui z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

59'
Benzema uderzał z bardzo ostrego kąta w kierunku dalszego słupka. Niecelnie.

58'
Groźna kontra Ajaxu, ale nieco pogubili się goście i nic z tego nie wyszło.

54'
Onana bez problemów złapał piłkę po niegroźnym strzale głową Casemiro.

51'
Ziyech uderzył z linii pola karnego obok bramki. Sędzia i tak odgwizdał spalonego.

50'
Mogło być 3:0! Kapitalne zagranie w pole karne do Van de Beeka, którego strzał lewą nogą z pola karnego odbił Courtois.

49'
Mocno zaatakował Real od początku drugiej połowy. Strzał Asensio był jednak niecelny.

46'

'
Może Pizza na drugą połowę?

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Znakomite spotkanie.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Piłkarze i kibice Realu domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia był innego zdania. Słuszna decyzja.

42'
Rozpędzony Bale wpadł w pole karne i uderzył w słupek!

42'
Ziyech uderzył z dystansu. Został przyblokowany i piłkę złapał Courtois.

41'
Dobre zagranie do Asensio w pole karne, ale ten został zablokowany.

39'
Kapitalnie gra dziś Ajax.

38'
De Ligt uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale trafił w jednego z zawodników Realu.

36'
Dośrodkowanie do Benzemy, źle interweniował Onana, ale do zgranej piłki doszedł jeden z obrońców i wybił ją w ręce bramkarza Ajaxu.

35'
Spory pech Realu. Już dwie wymuszone zmiany.

35'
Asensio wszedł za Viniciusa Jr.

35'
Kolejna groźna akcja Realu! Ziyech potężnie huknął z 20 metrów i z trudem piłkę odbił Courtois.

31'
Vinicius Jr. nie wróci na boisko. W asyście lekarzy udał się w kierunku ławki z dużym grymasem bólu na twarzy.

31'
Kontra Realu. Vinicius Jr. w swoim stylu - minął z łatwością rywali, ale z pola karnego uderzył w boczną siatkę. Zawodnik Realu ucierpiał w tej sytuacji.

31'
Obrońcy Realu poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

30'
żółta kartka Carvalaj ukarany żółtą kartką.

29'
Co ciekawe Bale został "powitany" sporą porcją gwizdów.

29'
Bale zastąpił kontuzjowanego Vazqueza.

26'
żółta kartka Za faul na Viniciusie żółtą kartkę obejrzał Mazraoui.

25'
Ajax wyprowadza bardzo szybkie i groźne kontry. Strzał Tadicia z ostrego kąta odbił Courtois.

24'
Vazquez oddał mocny i groźny strzał z pola karnego Kapitalnie interweniował Onana, który wybił piłkę na rzut rożny.

23'
Gwizdy na Santiago Bernabeu.

22'
Mogło być 3:0. Znów znakomite zagranie do Neresa, ale tym razem nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

20'
W tej chwili w ćwierćfinale jest Ajax. Real potrzebuje bramki.

18'
Goool! 2:0! Kolejna fenomenalna akcja Ajaxu przyniosła gola. Tadić zagrał w pole karne do Neresa, który przyjęciem minął bramkarza i strzałęm z kilku metrów skierował piłkę do bramki

18'
Dośrodkowanie w pole karne, tam znów dobrze odnalazł się Varane, ale uderzył prosto w bramkarza.

17'
Benzema zagrywał do Viniciusa Jr., ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

16'
Modrić zagrał do Kroosa, który lewą nogą sprzed pola karnego uderzył bardzo daleko obok bramki.

12'
Kroos dryblował i szukał miejsca do oddania strzału, ale został powstrzymany.

10'
Vinicius Jr. uderzył z narożnika pola karnego. Pewnie interweniował Onana.

8'
W dwumeczu 2:2, ale taki wynik wciąż daje awans Realowi, który na wyjeździe zdobył dwie bramki.

7'
Gooool! Real grał, ale to Ajax strzela.Real stracił piłkę na własnej połowie, Tadić wbiegł w pole karne, wycofał do Ziyecha, który precyzyjnym strzałem pokonał Courtoisa. 1:0 dla AJaxu

7'
Real przeważa. Gra szybko i dynamicznie.

4'
Real mógł objąć prowadzenie! Vazquez dośrodkował w pole karne, tam sporo miejsca miał Varane, ale głową uderzył w poprzeczkę.

4'
Pod linią końcową dryblował Benzema i wywalczył rzut rożny.

3'
Carvalaj zagrał do Modricia, ten przyjął piłkę w polu karnym, ale niecelnie zagrywał do Vazqueza.

1'
Rozpoczął Real.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Ajaxu: Varela, Veltman, Sinkgraven, Labyad, De Wit, Huntelaar, Dolberg

'
Rezerwowi Realu Madryt: Navas, Vallejo, Marcelo, Valverde, Ceballos, Asensio, Bale

'

Liga Mistrzów na żywo: Real Madryt - Ajax Amsterdam

Zapraszamy do śledzenia meczu Real Madryt - Ajax Amsterdam na żywo. Początek we wtorek o godzinie 21:00. Stawką jest awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz 2:1 wygrał Real Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online