PSG - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Manchester United
1 : 3

Buffon - Kehrer (70' Paredes), Kimpembe, Silva - Alves (90+5' Cavani), Bernat - Marquinhos, Verratti - Di Maria, Draxler (70' Meunier) - Mbappe.
De Gea - Young (87' Greenwood), Bailly (35' Dalot), Smalling, Lindelof, Shaw - McTominay, Fred, Pereira (81' Chong) - Rashford, Lukaku.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania! Manchester United kolejny ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów!

90+9'
żółta kartka Shaw z żółtą kartką.

90+5'
Trzecia roszada w PSG: Cavani za Alvesa.

90+4'
1:3! Rashford pokonał Buffona!
Czerwone Diabły niemal na sto procent są już w ćwierćfinale!

90+2'
Rzut karny dla Manchesteru United!

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
Rykoszet po strzale z daleka Dalota - jest korner. Sędzia Skomina idzie sprawdzić do monitora VAR, czy przypadkiem Kimpembe przy zblokowaniu uderzenia nie pomógł sobie ręką.

89'
Ekipa Ole Gunnara Solskjaera ma coraz mniej czasu na wywalczenie sobie awansu poprzez zaledwie jednego gola.

87'
Ostatnia zmiana w szeregach przyjezdnych: Greenwood w miejsce Younga.

84'
Jak tego nie wykorzystali paryżanie? Mbappe potknął się przy mijaniu De Gei, do futbolówki zdążył dojść Bernat, ale jego strzał odbił się od słupka!

82'
De Gea świetnie odbił piłkę po uderzeniu Meuniera.

81'
Roszada w zespole Czerwonych Diabłów: Chong za Pereirę.

80'
Tragikomiczne podanie Di Marii z rogu - nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

79'
Miejscowi wywalczyli korner.

78'
Angielska drużyna nie może przedrzeć się w pole karne Paris Saint-Germain.

76'
Techniczna pomyłka Mbappe zepsuła kontratak gospodarzy.

75'
żółta kartka Kartka w żółtym kolorze została pokazana Paredesowi za faul na Pereirze.

73'
Manchester United musi ruszyć do ataku, jeśli chce awansować. Obecny wynik daje ćwierćfinał PSG.

71'
Young w ostatniej chwili wybija piłkę sprzed nóg Di Marii. Argentyński skrzydłowy czekał na podanie Mbappe.

70'
Podwójna korekta w składzie PSG: Paredes i Meunier na placu gry, zeszli z niego Kehrer oraz Draxler.

68'
Draxler pokazuje, że potrzebuje zmiany. Za moment nastąpi pierwsza korekta w składzie paryżan. Niemiecki pomocnik odniósł uraz.

66'
Francuski zespół wciąż szuka sposobu na rozerwanie szyków obronnych przeciwnika. Jak do tej pory - nieskutecznie.

64'
Bardzo słabe dośrodkowanie Draxlera ze skrzydła. Niemiec przerzucił piłkę na drugą flankę, a ta tam opuściła boisko.

61'
Ryzykowne wejście w futbolówkę Younga przecięło górne podanie z głębi pola i umożliwiło złapanie futbolówki golkiperowi.

60'
Strzał z dystansu Di Marii pewnie zatrzymany przez bramkarza United.

58'
Zawodnicy z Wysp Brytyjskich skutecznie się bronią, choć często wykazują się ofiarnością w swoich interwencjach w defensywie.

56'
Powtórki potwierdziły słuszność werdyktu sędziego liniowego.

55'
Di Maria pokonał podcinką De Geę, ale w momencie zagrania Mbappe był na ofsajdzie. Bramka nieuznana.

53'
Brakuje precyzji w grze miejscowych. Gracze prowadzeni przez Thomasa Tuchela nie potrafią skleić dokładnej od początku do końca akcji.

51'
Anglicy nie dopuścili do niebezpieczeństwa we własnej szesnastce po wrzutce z narożnika.

50'
Rzut rożny dla PSG.

49'
Przyjezdni cały czas są bardziej konkretną drużyną.

48'
Draxler został złapany na spalonym.

46'

*'
Dwudziestu dwóch piłkarzy powróciło na plac gry.

*'
Gospodarze nie potrafili wykorzystać swojej przewagi, a tej okazji nie zniweczyli przyjezdni. Przy aktualnym wynik dwumeczu do ćwierćfinału wchodzą paryżanie, ale kolejny gol dla Manchesteru odmieni ten stan.

Przerwa.

45'
Arbiter doliczył minutę.

43'
Mbappe poślizgnął się na piłce i zatrzymał atak swojego zespołu. PSG wciąż jednak się przy niej utrzymuje.

41'
Buffon nie dał się zaskoczyć po niefortunnym zagraniu jednego z jego kolegów. Piłka odbiła się po wrzutce Dalota i mogła zaskoczyć włoskiego golkipera.

38'
Paryski klub nie spodziewał się takiego obrotu spraw i nie może, jak na razie, znaleźć sposobu na ponowne przejęcie inicjatywy.

36'
Na minimalnym ofsajdzie złapany Rashford.

35'
Wymuszona zmiana w Manchesterze United: Dalot zajął miejsce kontuzjowanego Bailly'ego.

34'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Di Maria po brzydkim faulu na McTominayu.

33'
Nieudany wolej Di Marii. Argentyńczyk źle złożył się do dośrodkowanej przez Mbappe futbolówki.

32'
Ekipa trenera Solskjaera na dobrą sprawę miała dwie sytuacje i obie zamienili na gole. Doskonała skuteczność gości.

30'
1:2! Gol Lukaku i niebywały błąd Buffona!
Legendarny włoski bramkarz wypluł przed siebie futbolówkę po uderzeniu z daleka, dopadł do niej Belg i trafił do siatki.

28'
Zła decyzja Rashforda zakończyła kontrę Manchesteru. Wychowanek klubu z Old Trafford podjął decyzją o strzale z miejsca, z którego lepiej było podawać.

26'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

25'
Korner dla Paris Saint-Germain.

23'
Nie udało się Alvesowi posłać na bramkę De Gei efektowny strzał nożycami. Były gracz m.in. FC Barcelony minął się z dograniem Bernata.

21'
Bomba Di Marii poszybowała tuż obok prawego słupka.

20'
De Gea zatrzymał zmierzający do bramki strzał Bernata! Bramkarz ratuje swoją drużynę od utraty drugiego gola.

18'
PSG nie zamierza zmieniać swojego ofensywnego nastawienia. Mistrzowie Francji cały czas dążą do zdobycia bramki, która dałaby im prowadzenie.

16'
Mocne uderzenie Mbappe z ostrego kąta trafiło w boczną siatkę.

14'
Alves fatalnie przestrzelił z najbliższej odległości! Brazylijski obrońca otrzymał podanie od Di Marii, ale z około dziesięciu metrów huknął wysoko nad poprzeczką.

12'
1:1! Bernat doprowadził do remisu!
Hiszpański defensor idealnie wyszedł do wstrzelonej przez Mbappe piłki i z najbliższej odległości nie dał szans golkiperowi United.

10'
Zawzięcie bronią się podopieczni Ole Gunnara Solskjaera.

8'
Paryżanie oblegają bramkę przyjezdnych. Czerwone Diabły są całym zespołem na własnej połowie.

7'
Mbappe był centymetry od pokonania De Gei po dograniu ze skrzydła! Francuzowi zabrakło bardzo niewiele do sięgnięcia piłki.

6'
Centry Bernata padły łupem defensorów zespołu z Manchesteru.

4'
Rashford wygrał walkę o futbolówkę na lewej flance, ale jego późniejsze dośrodkowanie zostało wyekspediowane poza gorący obszar.

2'
0:1! Lukaku otwiera wynik meczu!
Belgijski snajper przejął piłkę po fatalnym podaniu Kehrera, minął Buffona i ulokował ją w siatce.

1'
Rozpoczął Manchester United.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę Parc des Princes.

*'
Arbiter rywalizacji to Damir Skomina (Słowenia).

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Areola, Paredes, Cavani, Meunier, Choupo-Moting, Kurzawa, Dagba.

*'
Zestawienie gospodarzy jest znane.

*'
Rezerwowi: Romero, Dalot, Rojo, Garner, Gomes, Chong, Greenwood.

*'
Przyjezdni z Wysp Brytyjskich rozpoczną zawody w wyżej wymienionym składzie.

*'
Wczorajszy mecz rewanżowy pomiędzy Realem Madryt i Ajaksem Amsterdam pokazuje jednak, że nie w piłce nie ma rzeczy niemożliwych - PSG z całą pewnością nie może zlekceważyć Czerwonych Diabłów.

*'
Paryżanie, biorąc tylko pod uwagę wynik pierwszego spotkania, są na najlepszej drodze do awansu ćwierćfinału. Podopieczni Thomasa Tuchela pokonali ekipę Ole Gunnara Solskjaera 2:0 na Old Trafford.

'

Mecze Ligi Mistrzów na żywo: PSG - Manchester United

Zapraszamy do śledzenia meczu PSG - Manchester United na żywo. Początek w środę o 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online