Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

2 : 0

Słowik – Broź, Golla, Tarasovs, Hołownia – Mączyński, Radecki, Chrapek (77' Łabojko), Pich – Musonda (64' Farshad), Robak (86' Piech).
Sandomierski – Arsenić, Runje, Mitrović, Boedvarsson (66' Kostal) – Novikovas, Kwiecień, Imaz (58' Pospisil), Romanczuk, Guilherme – Scepović (66' Klimala).

Chrapek (8.)
Robak (25.)

Mączyński (30.) żółta kartka
Guilherme (13.) żółta kartka
Mitrović (29.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
90+8'
Koniec meczu. Śląsk pokonał Jagiellonię 2:0.

90+4'
Strzał Mączyńskiego z rzutu wolnego został zablokowany, podobnie jak dobitka Farshada. Romanczuk nie musiał interweniować.

90+3'
W bramce stanął Romanczuk.

90+2'
czerwona kartka Było zagranie ręką poza polem karnym. Czerwona kartka dla Sandomierskiego. Do bramki będzie musiał wejść zawodnik z pola.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty, ale na pewno mecz potrwa dłużej.

90'
Sędzia sprawdzi na VARze czy Sandomierski nie piąstkował piłki za polem karnym. Będzie oglądał sytuację na monitorze.

86'
Piech zastąpił Robaka.

85'
Broź znalazł się w idealnej sytuacji, ale z kilku metrów fatalnie przestrzelił. Na jego szczęście i tak był na spalonym.

80'
Mecz nie jest zbyt emocjonujący od dłuższego czasu.

77'
Łabojko zastąpił Chrapka.

76'
Zablokowany strzał Farshada z pola karnego.

69'
Kostal ładnie uderzył sprzed pola karnego i z problemami interweniował Słowik.

66'
Kostal i Klimala zastąpili Scepovicia i Boedvarson.

64'
Farshad zastąpił Musondę.

64'
Romanczuk uderzył na bramkę Słowika, ale wciąż 2:0.

58'
Pospisil zastąpił Imaza.

53'
Śląsk sprytnie rozegrał rzut wolny, ale przyniosło to tylko rzut rożny.

50'
Z dystansu uderzył Runje. Bez problemów interweniował Słowik.

46'
Niecelny strzał oddał Musonda.

46'

45'

43'
Niecelnie z dystansu uderzył Chrapek.

38'
Chrapek padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

36'
Novikovas uderzył sprzed pola karnego. Został przyblokowany i piłkę złapał Słowik.

35'
Znów niepewne wybicie piłki przez obronę Jagiellonii. Runje nastrzelił rywala, ale piłkę złapał Sandomierski.

31'
Niewiele brakowało, a Śląsk zdobyłby bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego!

30'
żółta kartka Mączyński ukarany żółtą kartką.

29'
żółta kartka Mitrović ukarany żółtą kartką.

27'
Bramka uznana. Śląsk prowadzi 2:0.

27'
Sędzia jeszcze czeka na potwierdzenie z VAR czy gol był prawidłowy.

25'
Goool! 2:0! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, najlepiej odnalazł się Marcin Robak i z bliska pokonał Sandomierskiego. Znów fatalnie zachowała się defensywa Jagiellonii. Robak na trzecim metrze był zupełnie niepilnowany!

20'
Zablokowany strzał Novikovasa z linii pola karnego.

18'
Mączyński z rzutu wolnego uderzył wysoko nad bramką.

16'
Jagiellonia ma dużą przewagę.

16'
Świetny strzał z rzutu wolnego oddał Nivikovas, ale jeszcze lepiej zachował się Słowik, który wybił piłkę.

13'
żółta kartka Guilherme ukarany żółtą kartką.

11'
Mógł być remis! Imaz znalazł się w dogodnej sytuacji, ale jego strzał z pola karnego obronił Słowik.

8'
Goool! 1:0 dla Śląska! Gospodarze szybko wrzucili piłkę z autu i wykorzystali złe ustawienie defensywy. Pich zagrał wzdłuż bramki, po interwencji Mitrovicia zrobiło się zamieszanie, ale piłkę przejął Chrapek i z bliska umieścił ją w pustej bramce!

7'
Kontra Jagiellonii. Novikovas znalazł się w dobrej sytuacji, sprzed pola karnego chciał lobować Słowika, ale posłał piłkę nad bramką.

7'
Mączyński dośrodkował piłkę w pole karne, ale górą obrońcy.

4'
Spokojny początkowy fragment meczu. Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Jagiellonia.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Kelemen, Kadlec, Adamec, Pospisil, Łapiński, Kosťal, Klimala.

'
Rezerwowi Śląska: Wrąbel, Ahmadzadeh, Łabojko, Celeban, Gąska, Piech, Pawelec.

'
Zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online