Korona Kielce - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

2 : 6

Miśkiewicz - Rymaniak, Gnjatić (52' Sewerzyński), Kovacević, Bjelica (68' Kosakiewicz) - Żubrowski, Petrak (57' Jukić), Pućko - Arveladze, Gardawski - Soriano.
Lis - Burliga (78' Słomka), Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Savicević (83' Plewka) - Błaszczykowski (72' Palcić), Drzazga, Peszko - Kolar.

*'

90'
Arbiter doliczył do drugiej połowy dwie minuty.

88'
Krakowianie są coraz bliżej zainkasowania pełnej puli punktowej.

85'
Szybka wymiana podań pomiędzy piłkarzami przyjezdnych zakończył się niecelnym strzałem Plewki.

83'
Ostatnia zmiana w Wiśle: Plewka wszedł, Savicević zszedł.

82'
Centra Arveladze do nikogo - od bramki zacznie Lis.

81'
Korner dla podopiecznych Gino Lettieriego.

80'
2:6! Hat-trick Drzazgi!
Piłkarz Wisły z bliskiej odległości wbił piłkę do siatki - zadziwiająca jest bierność kielczan w defensywie.

79'
Ewidentny faul Gardawskiego na Peszce w pobliżu pola karnego Korony.

78'
Druga roszada w Wiśle Kraków: miejsce Burligi zajął Słomka.

75'
9644 widzów jest dzisiaj na Suzuki Arenie.

74'
Wiślacy zażegnali niebezpieczeństwo po tym kornerze.

73'
Rzut rożny dla miejscowych.

72'
Zmiana numer jeden w szeregach gości: Palcić zastąpił Błaszczykowskiego.

71'
żółta kartka Żółta kartka dla Pućki.

70'
Niecelne uderzenie Kosakiewicza zza szesnastki. Lis odprowadził futbolówkę wzrokiem.

68'
Ostatnia zmiana w zespole z Kielc: Kosakiewicz zajął miejsce Bjelicy.

67'
żółta kartka Arveladze ukarany kartką w kolorze żółtym.

65'
2:5! Burliga sytuacyjnym uderzeniem zmienił wynik!
Centra z rogu trafiła pod nogi Peszki, ten dograł piłkę na środek szesnastki, a tam były defensor Jagiellonii Białystok, strzelił wprost do bramki.

63'
Dośrodkowanie wylądowało w rękach Lisa.

62'
Od rzutu rożnego zaczną koroniarze.

61'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Żubrowski.

60'
Nie poradził sobie z obrońcami rywala Drzazga. Zdobywca dwóch goli liczył na przewinienie, ale został powstrzymany w pełni czysto.

59'
Biała Gwiazda w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia.

57'
Roszada w Koronie Kielce: Jukić w miejsce Petraka.

56'

54'
2:4! Savicević podwyższył prowadzenie przyjezdnych!
Katastrofalna postawa gospodarzy w defensywie, czarnogórski gracz, będąc w polu karnym, pokonał Miśkiewicza uderzeniem zewnętrzną częścią stopy.

53'
Niebywałe pudło Drzazgi! Minął bramkarza, ale nie zdołał skierować piłki do siatki!

52'
Pierwsza korekta w składzie kielczan: Sewerzyński za Gnjaticia.

51'
2:3! Drzazga pokonał bramkarza Korony!
Piłkarz Białej Gwiazdy otrzymał znakomite zagranie z głębi pola, wpadł w pole karne i mocnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

49'
Gnjatić złapany na pozycji spalonej.

48'
Spokojne pierwsze minuty drugiej części zawodów.

46'

*'
Ogromne emocje w stolicy województwa świętokrzyskiego. Cztery gole, wiele sytuacji podbramkowych. Z niecierpliwością czekamy na drugą część meczu.

45+1'
Jak to spudłował Savicević? Świetna akcja gości, Peszko dojrzał Błaszczykowskiego, kapitan Wisły zgrał futbolówkę na środek pola karnego, do niepilnowanego Czarnogórca, a on, w tylko sobie znany sposób, uderzył obok bramki.

45'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

45'
Potężna główka Kovacevicia nie była celna.

44'
Obyło się bez zagrożenia, ale będzie jeszcze jeden rzut rożny dla miejscowych.

43'
Bomba Arveladze przeszła tuż obok słupka, po interwencji Lisa. Korner.

42'
Złe zagranie Kolara do Peszki, zawodnik wypożyczony z Lechii Gdańsk nie miał większych szans na opanowanie piłki.

40'
Drzazga trafił do siatki, ale w momencie otrzymania futbolówki był na wyraźnym spalonym. Gol nie zostaje uznany.

39'
Ofsajd Drzazgi został dostrzeżony przez sędziego liniowego.

37'
2:2! Błaszczykowski pokonał Miśkiewicza!
Basha posłał precyzyjne podanie w szesnastkę, na co czekał legendarny skrzydłowy i płaskim uderzeniem nie dał szans golkiperowi.

36'
Sadlok wyekspediował piłkę po dograniu Rymaniaka.

34'
Nie będzie "jedenastki". Arbiter Stefański definitywnie nakazał wznowić grę. Niezrozumiała decyzja.

33'
Powtórki pokazują, że pomocnik Korony Kielce ewidentnie sfaulował swojego przeciwnika. Ostateczna decyzja wciąż jednak nie została podjęta.

31'
Drzazga upadł w szesnastce po kontakcie z Żubrowskim. Arbiter konsultuje się się z VARem.

30'
Krakowianie są wyraźnie podrażnieni, piłkarze trenera Stolarczyka ruszyli do ataku.

28'
2:1! Arveladze po raz drugi!
Gruziński gracz wykorzystał dokładną wrzutkę Pućki, skontrował piłkę, a Lis, pomimo faktu, iż miał ją na rękawicach, nie zdołał nie dopuścić do zmiany rezultatu.

27'
Koroniarze cały czas prowadzą grę.

25'
żółta kartka "Żółtko" zobaczył Peszko.

24'
1:1! Drzazga doprowadził do remisu!
Kapitalne podanie z głębi pola posłał Basha do Burligi, on dobrze zagrał futbolówkę do wychowanka Wisły, a ten z bliska, po nieskutecznej interwencji Miśkiewicza, umieścił ją w bramce.

23'
Na minimalnym spalonym został złapany Drzazga.

22'
Petrak z dystansu - bardzo słaba próba, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

20'
Gnjatić doszedł do strzału głową, ale w momencie dogrania był na niewielkim ofsajdzie.

19'
Następny rzut wolny dla gospodarzy na połowie krakowskiego klubu.

18'
żółta kartka Savicević z żółtą kartką na koncie za ostre przewinienie na Kovaceviciu.

16'

15'
Niecelna główka Peszki po dograniu z prawej flanki.

14'
1:0! Arveladze zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego! Do uderzenia Gruzina co prawda doszedł Lis, ale piłka po rękach i tak wpadła do siatki.

13'
żółta kartka Bjelica wywalczył rzut wolny tuż przed linią szesnastki rywala. Sfaulował go Burliga i za to boczny defensor obejrzał żółty kartonik.

10'
Kovacević z łatwością zatrzymał szarżującego Kolara.

9'
Pućko! Strzał pomocnika kieleckiej ekipy przeszedł tuż obok lewego słupka. Było blisko zmiany rezultatu.

8'
Zablokowany strzał Bashy. Albańczyk chciał spróbować zdobyć kolejnego gola z daleka, podobnie jak w poprzedniej serii gier.

7'
Wyrównany początek spotkania, trudno wskazać jednoznacznie lepszą drużynę.

5'
Rajd napastnika gospodarzy, który uciekł obrońcom, ale nie zdołał czysto uderzyć zza pola karnego.

4'
Soriano pomagał sobie ręką przy przyjmowaniu futbolówki, co dostrzegł arbiter.

3'
Wiślacy nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

2'
Rzut rożny dla Białej Gwiazdy.

1'
Pierwszy strzał w tym meczu - z dystansu kopnął piłkę Rymaniak. Próba kapitana Korony była niecelna.

1'
Rozpoczęli miejscowi.

*'
Oba zespoły wychodzą już na murawę.

*'
Daniel Stefański wcieli się w rolę sędziego głównego.

*'
Rezerwowi: Buchalik, Klemenz, Palcić, Morys, Śliwa, Plewka, Słomka.

*'
Zestawienie gości zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych: Sokół, Malarczyk, Jukić, Sewerzyński, Kosakiewicz, Skrzecz, Forbes.

*'
Gospodarze zaczną zawody w zaprezentowanym powyżej składzie.

*'
Maciej Stolarczyk, szkoleniowiec przyjezdnych, nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Brożek. Doświadczony snajper przeszedł operację barku.

*'
W ekipie z województwa świętokrzyskiego na pewno nie wystąpi dzisiaj Ivan Marquez. Defensor musi odpokutować jednomeczowe zawieszenie za nadmiar żółtych kartek.

*'
Poprzedni pojedynek pomiędzy tymi klubami miał miejsce w stolicy Małopolski, gdzie Korona wygrała 1:0.

*'
Kielczanie, choć mają większy dorobek punktowy, są bardzo nierównym zespołem. Podopieczni Gino Lettieriego potrafili pokonać Arkę Gdynia w pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej, potem dwukrotnie zremisować - z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin, a w poprzedniej serii przegrali aż 1:4 z Zagłębiem Sosnowiec.

*'
Do Kielc przyjeżdża krakowska Wisła. Koroniarze podejmą zespół, który słabo radzi sobie w rundzie wiosennej. Biała Gwiazda zdobyła zaledwie trzy z dwunastu do zdobycia punktów.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online