Miedź Legnica - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Miedź Legnica
3 : 2

Sapela - Miljković, Musa, Bartczak (55' Bozić) - Zieliński, Camara - Augustyniak - Santana (90+2' Purzycki), Fernandez - Szczepaniak (87' Piasecki) - Forsell.
Burić - Gumny, Rogne, Vujadinović, Tomasik - De Marco (72' Jevtić), Gajos - Jóźwiak (41' Amaral), Tiba, Makuszewski - Gytkjaer (90+2' Żamaletdinow).

*'
Trzecia porażka w pięciu spotkaniach Kolejorza. Adam Nawałka chyba nie potrafi zdiagnozować problemów swojej drużyny. Legnicki zespół rozegrał dobrą pierwszą i co najwyżej średnią drugą część meczu. W przekroju całych zawodów byli jednak stroną znacznie lepszą.

90+8'
Burić zatrzymał Augustyniaka, który mógł zakończyć rywalizację w tym spotkaniu! Pomocnik Miedzi powinien trafić na 4:2.

90+7'
Nic nie wynikło z tego rogu.

90+6'
Korner dla Lecha po zablokowanym strzale Żamaletdinowa.

90+5'
3:2! Amaral wykorzystał fatalny błąd Sapeli!
Portugalczyk doszedł do wypuszczonego przez golkipera centry i mocnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

90+2'
Po jednej zmianie w obu ekipach: w Lechu za Gytkjaera wszedł Żamaletdinow, w Miedzi miejsce Santany zajął Purzycki.

90'
Sędzia doliczył aż osiem minut do drugiej połowy.

87'
Druga zmiana w Miedzi: Piasecki wszedł, Szczepaniak zszedł.

86'
żółta kartka Żółta kartka dla Augustyniaka.

85'
Beniaminek z Dolnego Śląska raczej nie wypuści już tego prowadzenia z rąk.

83'
3:1! Santana pewnie pokonał bramkarza Lecha!
Idealny strzał w lewe okienko.

82'
Rzut karny dla miejscowych!

82'
Arbiter główny sam zweryfikuje tę sytuację przy monitorze.

81'
Legniczanie domagają podyktowania "jedenastki" po zagraniu ręką Vujadinovicia. Powtórki potwierdzają słuszność ich pretensji.

80'
Vujadinović wślizgiem zblokował bombę Forsella.

78'
Na pozycji spalonej złapany Gytkjaer.

77'
Znakomita akcja Miedzi, która została zakończona mocnym strzałem Forsella. Zablokował go jednak Rogne.

76'
5462 ogląda to spotkanie na stadionie w Legnicy.

75'
Kolejorz ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

73'
Gytkjaer nie doskoczył do wrzutki Jevticia. Niewiele zabrakło duńskiemu snajperowi.

72'
Rogne mógł doprowadzić do remisu, gdyby tylko zdołał uderzyć. Norwega uprzedził jednak Augustyniak.

72'
Druga korekta w składzie Lecha Poznań: Jevtić zastąpił De Marco.

71'
Bozić nieprzepisowo próbował zatrzymać Tibę. Jest stały fragment gry dla Kolejorza.

70'
Camara skutecznie powstrzymał szarżującego prawą flanką Gumnego.

67'
Makuszewski nie zauważył kolegów z zespołu, którzy sygnalizowali mu, gdzie ma zagrać. Skończyło się to stratą.

65'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką Sapeli po dograniu Gajosa.

64'
Rzut rożny dla poznaniaków.

63'
Tomasik nie utrzymał futbolówki w boisku pod polem karnym Miedzi.

61'
Lech prezentuje się nieco lepiej w drugiej połowie, ale to wciąż jest dalekie od optymalnej dyspozycji.

59'
Gra wznowiona, gol potwierdzony.

57'
Trwa analiza VAR, czy przypadkiem Gajos nie był na niewielkim ofsajdzie.

56'
2:1! Gajos zalicza trafienie kontaktowe!
Indywidualna akcja Tiby zakończyła się uderzeniem, które zamieniło się w podanie, a były pomocnik Jagiellonii Białystok z bliska umieścił futbolówkę w siatce.

55'
Wymuszona zmiana w Miedzi Legnica: Bozić za kontuzjowanego Bartczaka.

54'
Centra Gajosa prosto do obrońców gospodarzy.

53'
Faul Miljkovicia na Tomasiku w pobliżu pola karnego legnickiej ekipy. Rzut wolny.

52'
Niezła okazja, jaką stworzyli sobie lechici, zakończyła się niecelnym strzałem Gytkjaera. Duńczyk trafił piłką w boczną siatkę.

50'
W szeregach Miedzi najprawdopodobniej dojdzie do zmiany. Poszkodowany defensor nie będzie w stanie kontynuować gry.

49'
Niebezpiecznie wyglądające starcie pomiędzy Bartczakiem i Makuszewskim. Gra przerwana, sztaby medyczne obydwóch zespołów na murawie.

48'
Wielkopolska drużyna powoli rozgrywa piłkę.

46'

*'
Grace ponownie meldują się na murawie.

*'
Beniaminek w pełni zasłużenie prowadzi. Przyjezdni nie mają nawet najmniejszego pomysłu na grę.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'
Groźny strzał De Marco sprzed szesnastki - Argentyńczyk minimalnie chybił.

41'
Jest reakcja Adama Nawałki: boisko opuścił Jóźwiak, jego miejsce zajął Amaral.

40'
A legniczanie w dalszym ciągu napierają na Lecha - czują, że mogą prowadzić jeszcze wyżej.

38'
W grze lechitów nic się zmienia - w dalszym ciągu wygląda to fatalnie.

36'
2:0! Forsell fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego nie dał szans golkiperowi! Kapitalne trafienie Fina z około trzydziestu metrów.

34'
Kompletnie nieudane zagranie Gumnego z prawej flanki. Rozpocznie Sapela.

33'
Bomba Szczepaniaka trafiła w boczną siatkę. Gospodarze cały czas panują nad wydarzeniami boiskowymi.

31'

30'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego - skończyło się na faulu w ofensywie na Tibie.

29'
Róg dla podopiecznych Dominika Nowaka.

27'
Dwie dogrania Gumnego padły łupem stoperów Miedzi Legnica.

26'
Jóźwiak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został powstrzymany.

25'
Forsell huknął z dystansu, próba Fina nie zaskoczyła golkipera siedmiokrotnych mistrzów Polski.

23'

22'
Zieliński po starciu fizycznym z Tomasikiem domagał się rzutu karnego. Sędzia Kwiatkowski od razu pokazał, że nie było przewinienia.

21'
Bardzo źle wygląda gra przyjezdnych. Nie ma zbyt wielu podstaw, aby sądzić, iż ekipa Adama Nawałki mogłaby szybko odmienić losy spotkania.

20'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

19'
Korner po interwencji obronnej Rogne po fatalnej stracie Jóźwiaka.

18'
Pierwotna decyzja podtrzymana - gramy dalej.

17'
Upadek Makuszewskiego w polu karnym po kontakcie z przeciwnikiem. Arbiter w pierwszym momencie nie podyktował "jedenastki", ale skonsultuje się jeszcze z VARem.

15'
Kwadrans meczu zdecydowanie dla gospodarzy. Lechici na razie rozgrywają słaby mecz.

14'
De Marco przeciął akcję Miedzi Legnica.

12'
Makuszewski złapanym na ogromnym ofsajdzie.

11'
Rogne w ostatniej chwili zablokował uderzenie przeciwnika we własnej szesnastce.

9'
Miejscowi spokojnie wymieniają podania na swojej części boiska.

8'

6'
Miedź skutecznie broni się przed atakami Kolejorza. Gra poznaniaków, jak do tej pory, wyraźnie przypomina to, co było widać w poprzednich seriach gier - brak pomysłu w ofensywie.

4'
1:0! Musa pokonał Buricia!
Fin zamiast wrzucać, postanowił uderzyć, Burić wypluł futbolówkę przed siebie, a w polu karnym najsprytniej zachował się stoper, który celną główką otworzył wynik rywalizacji.

3'
Stały fragment gry w postaci rzutu wolnego na połowie gości. Dośrodkowywać będzie Forsell.

2'
Legniczanie wybili piłkę poza obręb szesnastki. Centra Gajosa nie była najwyższej jakości.

1'
Lechici szybko wywalczyli pierwszy rzut rożny.

1'
Zaczęli!

*'
Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na plac gry.

*'
Rezerwowi beniaminka z Legnicy: Kanibołocki, Purzycki, Garguła, Piasecki, Pikk, Ojamaa, Bozić.

*'
Zestawienie gospodarzy również jest znane.

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Szymański, Janicki, Trałka, Klupś, Amaral, Jevtić, Żamaletdinow.

*'
Poznaliśmy skład gości.

*'
Arbitrem głównym będzie Tomasz Kwiatkowski.

*'
Z kolei Miedź musi zacząć zdobywać więcej "oczek", jeśli legnicki zespół chce pozostać w ekstraklasie. W czterech ostatnich zawodach zdobyli zaledwie trzy punkty.

*'
Lechici, po katastrofalnym początku rundy wiosennej, powoli wracają na właściwe tory. Podopieczni Adama Nawałki zdobyli sześć punktów w ostatnich dwóch meczach - pokonali u siebie Legię Warszawa oraz Arkę Gdynia.

*'
Ostatnie niedzielne spotkanie 25 kolejki Lotto Ekstraklasy zacznie się o 18:00.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia meczu na żywo pomiędzy Miedzią Legnica i Lechem Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online