Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
0 : 1

Drągowski - Waszkiewicz, Madera, Porębski (78. Mystkowski), Wasiluk - Romanczuk (55.Pawłowski), Grzyb, Gajos - Tuszyński, Dzalamidze (84.Frankowski), Piątkowski
Malarz - Basta, Telichowski, Baranowski, Mójta - Rachwał, Szymański (82.Baran), Wroński (69.Prokic), Poźniak - Michał Mak, Ślusarski

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów

93'
Koniec. 1-0 dla PGE GKS Bełchatów. Świetna, konsekwentna gra w obronie, świetne kontrataki i zwycięstwo w Białymstoku

93'
FANTASTYCZNIE Bełchatów w ostatnich sekundach meczu. Odpowiedzialnie w obronie.

92'
Prokic! Świetnie broni Drągowski. Rożny dla gości

92'
Jagiellonia gra na afere. Kontratak GKSu.

91'
Gajos w pole karne. Wybijają obrońcy GKSu

90'
Doliczone 3 minuty zaczęły się właśnie teraz

90'
Gajos strzela! Broni Malarz. Ciekawa końcówka

89'
Madera na spalonym

88'
Końcówka meczu. Świetnie broni się Bełchatów, ale pomimo zmęczenia nie rezygnuje ze śmiałych kontrataków.

88'
Żółta kartka dla Mójty

87'
Już w kontrataku goście, ale tym razem zatrzymani

86'
Rożny dla Jagielloni po ładnej akcji Frankowskiego

85'
Ależ potrafią goście dzisiaj wymienić kilka ładnych podań na połowie przeciwnika. Momentami kompletnie zdezorientowani piłkarze Jagielloni.

84'
Przemysław Frankowski za Nike Dzalamidze.

82'
Za Szymańskiego Baran. Dobry mecz pomocnika Bełchatowian.

81'
Na trybunach 12307 kibiców. W porównaniu z meczu otwierającego nowy stadion dosyć licho.

80'
Szymański blisko okazji sam na sam z Drągowskim, jednak dostał za mocne podanie z drugiej lini.

78'
Zmiana u gospodarzy. Za Porębskiego Mystkowski.

77'
Żółta kartka Późniaka eliminuje go z gry w następnej kolejce

77'
Szymański obok bramki! Znowu zabrakło precyzji. Świetny okres gry gości

75'
Kolejny świetny kontratak Bełchatowian! Mak ze skraju pola karnego jednak ponad bramką

74'
Ślusarski w zamieszaniu podbramkowym bliski strzelenia gola

74'
Rzut rożny dla gości po kolejnej dobrej akcji Maka

73'
W kontrataku Prokic, jednak zabrakło celnego podania

72'
Wasiluk strzela z lewej strony boiska, jednak kolejny niecelny strzał.

70'
Żółta kartka dla Pawłowskiego

69'
Awizowana zmiana stała się faktem.

69'
Zanosi się na roszady w ekipie Kamila Kieresia. Prawdopodobnie Prokic za zmęczonego Wrońskiego.

68'
Pierwszy od dłuższego czasu strzał na bramkę Drągowskiego. Z 30 metrów Wroński, jednak bardzo słabe uderzenie.

66'
Na spalonym Pawłowski.

66'
Mają problemy z wyprowadzeniem jakiejkolwiek akcji goście. Zaznacza się wyraźna przewaga Jagielloni.

62'
Wasiluk głową po dośrodkowaniu Gajosa prosto w ręce bohatera sprzed dwóch minut.

60'
Arkadiusz Malarz ratuje GKS! Tuszyński strzela z bliskiej odległości, ale świetny refleks bramkarza Bełchatowian

60'
Świetna akcja Jagielloni, jednak Tuszyński niecelnie dośrodkowuje w pole karne Malarza.

58'
Michał Mak motorem napędowym GKSu Bełchatów. Od początku drugiej połowy niemal każda akcja jego stroną boiska.

57'
W odpowiedzi równie niecelnie piłkarze Bełchatowa

56'
Tuszyński strzela z 30 metrów. Fatalnie

55'
Pawłowski za Romanczuka

54'
Mak uderza ze skraju pola karnego, broni Drągowski. Świetny kontratak gości. Imponują dzisiaj tym elementem gry

53'
Ależ Akcja Maka, prostopadłe podanie do Ślusarskiego, ten do Wrońskiego, ale minimalnie niecelnie i przy piłce gospodarze

52'
Rachwał aktywnie jak na początku pierwszej połowy. Bełchatowianie przy piłce

50'
To była 4 kartka Gajosa - nie zagra on w następnej kolejce z Ruchem w Chorzowie

50'
Dzalamidze z rzutu rożnego na nogę Madery, ale nie trafił czysto w piłkę

49'
Michał Probierz w rozmowie z Janem Pawłowskim, zanosi się na zmiany.

47'
Faulowany był Mak.

47'
Kolejny faul Gajosa i mamy żółtą kartkę

46'
Ależ mogli zacząć goście Mak w polu karnym, po akcji Ślusarskiego, ale piłka wybita przez obrońców Jagi.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania

45'
Za chwilę zaczynamy drugą połowę. Muszą wyjść ofensywniej piłkarze Jagi, jeśli chcą zdobyć chociaż 1 punkt. Może trener Probierz pomyśli o zmianach, szczególnie w środkowej strefie boiska. Natomiast GKS konsekwentnie zagrała w obronie, wyprowadziła kilka kontrataków i jeden z nich przyniósł bramkę. Na pewno taki sam jest plan trenera Kieresia na drugą część spotkania.

45'
Optyczną przewagę ma Jagiellonia - posiadanie piłki 55% do 45%. Jednak w strzałach celnych 3-3. W faulach 9-6 dla Jagielloni. Dobry kontratak GKSu i mamy niespodziankę. Czekamy na drugą połowę. Będzie gorąco w szatni Michała Probierza.

45'
Ostatni gwizdek Szymona Marciniaka.

44'
Kontratak GKSu. Wroński strzela lewą nogą prosto w Drągowskiego. Mógł podawać do lepiej ustawionych partnerów.

43'
Dużo niedokładności po stronie po stronie Jagielloni, szukają długich podań do wysokich napastników.

42'
Większość akcji gospodarze napędzają lewą stroną boiska. Aktywny Tuszyński, ale na razie niespodzianka - goście prowadzą na Stadionie Miejskim w Białymstoku

40'
Wasiluk tuż obok bramki. Dobry strzał.

40'
Rzut wolny dla gospodarzy z 26 metrów.

39'
Trochę chaosu na boisku, jedna jak i druga drużyna nie może dłużej utrzymać się przy piłce

38'
Strzał Gajosa z 30 metrów zablokowany.

35'
Piątkowski po 20-metrowym rajdzie uderza lewą nogą, znów prosto w Malarza

34'
Telichowski główką, ale metr obok bramki

34'
bardzo dobry fragment gry gości, kilka fajnych podań a na koniec faulowany Mak i będzie groźnie pod bramką Drągowskiego

33'
faul Gajosa na Grzybie, bez kartki

32'
Bełchatów wysoko pressingiem. Problemy Jagielloni z wyjściem z własnej połowy

30'
Piątkowski strzela z 20 metra. Po ziemi, prosto w Malarza

29'
Goście śmiało poczynają sobie na połowie gospodarzy. Kilka podań na małej przestrzeni.

27'
Znów uderza Gruzin. Z 16 metra, ale broni Malarz.

26'
Dzalamidze z rzutu wolnego, ale pewnie dzisiaj gra defensywa Bełchatowian

26'
Bramka Ślusarskiego to bramka numer 400 dla GKS Bełchatów w historii swoich spotkań w Ekstraklasie.

25'
Kontratak gości. Mak świetnie z prawej strony dośrodkowuje, ale obrońcy szybsi od Ślusarskiego.

22'
Bramka dla Bełchatowa. Wroński zagrywa do Ślusarskiego z prawej strony pola karnego i snajper GKSu z najbliższej odległości pakuje piłkę głową do bramki. Niespodziewanie goście obejmują prowadzenie

21'
Doskonale Tuszyński z lewej strony na głowę Piątkowskiego, ale piłka minimalnie obok bramki Malarza. Świetnie chwilę wcześniej zachował się Dzalamidze, który zagrał na jeden kontakt do Tuszyńksiego

19'
Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale w piłkę nie trafia żaden z piłkarzy Jagielloni.

18'
Żółta kartka dla Telichowskiego za faul na Grzybie.

16'
Niezła próba zagrania do Dzalamidze z linii obrony, ale szybszy Arkadiusz Malarz. Piłka w jego rękach.

14'
Rozgrywający swój 10 mecz w Ekstraklasie Bartłomiej Drągowski popełnia błąd przy wykopie piłki, na swoje szczęście bez konsekwencji

13'
Po raz kolejny Wroński. Tym razem strzał w trybuny z 20 metrów

11'
Jaga bez pomysłu, większość podań górą do Piątkowskiego pada łupem obrońców GKSu

9'
Indywidualna akcja Wrońskiego, ale jego strzał blokuje Porębski.

8'
Jak na razie większość akcji Bełchatowian przechodzi przez Rachwała, który rozdziela podania, ale na razie bez rezultatu w postaci akcji bramkowej.

7'
Kilka dobrych podań gości na połowie Jagielloni, dośrodkowanie Mójty, ale piłka spokojnie ląduje w rękach Drągowskiego

6'
faul Romanczuka i szykuje się dośrodkowanie w pole karne Drągowskiego z 25 metra.

3'
Na trybunach były piłkarz Jagielloni Dani Quintana, początek meczu spokojny w wykonaniu obu drużyn

1'
Pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka, liczymy na dobre spotkanie

0'
Najlepsi strzelcy swoich drużyn - Piątkowski w Jagielloni 11 bramek, w GKS Ślusarski - 3 gole

0'
Sędzią meczu będzie Szymon Marciniak. W tym sezonie Marciniak sędziował już jedno spotkanie GKS-u. Wtedy Bełchatowianie pokonali Koronę 2:0.

0'
Ostatnie 5 meczów Jagielloni w lidze to 4 zwycięstwa i remis. GKSu - 3 zwycięstwa i 2 porażki.

0'
10 minut do meczu. Przypomnijmy sobie wyniki z poprzedniej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. GKS wygrywa z Górnikiem 1-0, natomiast Jagiellonia pokonuje na wyjeździe Piast Gliwice 2-0.

0'
U gości natomiast: Baran, Bartosiak, Norambuena, Prokic, Wacławczyk, Witasik, Zubas

0'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Frankowski, Leimonas, Mystkowski, Pawłowski, Słowik, Straus, Tymiński

0'
Ciężki mecz w Pucharze Polski ma za sobą Jagiellonia. Porażka 2:4 z Lechem nie przynosi wstydu, ale piłkarze trenera Probierza odczuwają trudy tamtego spotkania - kontuzja eliminuje z dzisiejszego spotkania Pazdana, ale większość piłkarzy, którzy wystąpili w pucharowym starciu z Lechem narzekali na drobne urazy i większość czasu spędzili na regeneracji, opuszczając treningi.

0'
W obecnym sezonie obrona GKSu Bełchatów najskuteczniejsza w lidze - zaledwie 11 straconych bramek. Pytanie, czy Bełchatowianie otrząsnęli się z porażki w 1/8 finału Pucharu Polski z Piastem Gliwice aż 0-5.

0'
We wspomnianym sezonie 2012/2013 Jaga zajęła 10 miejsce w tabeli, natomiast PGE GKS po dramatycznej końcówce sezonu spadł z ligi. Jak się jednak okazało - tylko na rok.

0'
Ostatni mecz między sobą obie drużyny rozegrały 30 maja 2013 roku w ramach 29 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wtedy padł remis 1-1 a za ciekawostkę można uznać fakt, że bramkę dla Białostoczan strzelił w ostatniej minucie spotkania Euzebiusz Smolarek

0'
Witamy w relacji live z meczu kończącego 14 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Na niedawno otwartym, nowym stadionie w Białymstoku gospodarze podejmą GKS Bełchatów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online