Odra Opole - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Odra Opole
0 : 2

Krysiak – Mikinic, Baranowski, Szota, Brusiło – Bonecki, Czyżycki, Trojak, Niziołek, Rybicki – Martin.
Kelemen – Kadlec, Runje, Mitrović, Guilherme – Kwiecień, Romanczuk – Novikovas, Poletanović, Kostal – Klimala.

Kadlec (11.) żółta kartka
Kostal (29.) żółta kartka

Mecze na żywo: Odra Opole - Jagiellonia Białystok

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

43'
Martin wyłożył piłkę Czyżyckiemu, a ten sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

39'
Brakuje sytuacji w tym spotkaniu.

38'
Strzał na bramkę Odry został zablokowany.

32'
Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili gwizdek arbitra przerwał akcję, ponieważ Szota był na spalonym.

29'
żółta kartka Kostal ukarany żółtą kartką.

29'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Guilherme piłkę we własnym polu karnym trącił Szota. Krysiak wybił ją na rzut rożny, choć i tak zmierzała tuż obok słupka.

26'
Odra przeważa, ale nie potrafi tego udokumentować golem.

24'
Odra gra dziś bardzo dobrze.

22'

21'
Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Górą obrońcy.

21'
20 minut gry za nami. Jak na razie mecz jest wyrównany.

17'
Novikovas z rzutu wolnego uderzył po ziemi. PIłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

15'
Po dośrodkowaniu głową uderzał Poletanović, ale trafił w obrońcę. To była bardzo groźna okazja.

12'
Bonecki wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł i piłkę złapał Kelemen.

11'
żółta kartka Kadlec ukarany żółtą kartką.

7'
Groźnie pod bramką Jagiellonii. Po dobrej akcji strzał z pola karnego uderzył Brusiło i z problemami interweniował Kelemen.

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na nogę Martineza, który jednak uderzył katastrofalnie.

4'
Płaskie dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Jagiellonii. Skiksował Runje i będzie rzut rożny.

3'
Za mocne dośrodkowanie w pole karne Odry.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski, Scepović, Imaz, Bodvarsson, Pospisil, Adamec, Łapiński.

'
Rezerwowi Odry: Kołotyło, Żemło, Janus, Moder, Skrzypczak, Błanik.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Odra Opole - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online