Juventus Turyn - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Juventus Turyn
Atletico Madryt
3 : 0

Szczęsny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola (67' Dybala); Emre Can, Pjanić, Matuidi; Bernardeschi, Mandżukić (80' Kean); Ronaldo.
Oblak; Arias (77' Vitolo), Gimenez, Godin, Juanfran; Saul, Koke, Rodri, Lemar (57' Correa); Griezmann, Morata.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo w środę.

90+5'
KONIEC MECZU. Juventus w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

90+4'
Nawet Diego Simeone pogodzony jest z wynikiem.

90+1'
Atletico jest bezradne i nie ma już chyba sił, aby powalczyć o bramkę.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

86'
Gooool! Ronaldo pewnym i mocnym strzałem pokonał bramkarza. 3:0!!!

85'
żółta kartka Gimenez ukarany żółtą kartkę. Miał dużo do powiedzenia.

84'
Rzut karny dla Juventusu!!! Bernardeschi popisał się kapitalnym rajdem i został sfaulowany!

82'
Kean mógł zostać bohaterem Juventusu! 19-latek urwał się obrońcom, ale z pola karnego uderzył tuż obok słupka!

80'
Kean zastąpił Mandżukić.

80'
Griezmann dośrodkował w pole karne. Pewnie interweniował Szczęsny.

77'
Vitolo zastąpił Ariasa.

74'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło pod nogi Mandżukicia, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

73'
żółta kartka Juanfran ukarany żółtą kartką.

70'
Indywidualna akcja Ronaldo, ale ostatecznie poradzili sobie obrońcy.

69'
Nerwowo na boisku. Morata modepchnął Chielliniego.

67'
Dybala zastąpił Spinazzolę.

64'
żółta kartka Bernardeschi ukarany żółtą kartką.

61'
Z dystansu obok bramki uderzył Correa.

57'
Correa zastąpił Lemara.

54'
Cancelo znakomicie dośrodkował w pole karne, ale Bernardeschi nie sięgnął piłki.

54'
Dośrodkowanie do Mandżukicia, ten strącił piłkę w kierunku Matuidiego, ale wtrącili się w to obrońcy.

51'
Juventus dąży do zdobycia kolejnej bramki.

49'
Goool! 2:0! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzył Ronaldo. Oblak odbił piłkę, ale jednak zza linii końcowej! Zadziałał system gola line techonology! 2:0 i straty odrobione.

46'
Ronaldo dośrodkował do Mandżukicia, ale w ostatniej chwili wybił ją Gimenez.

46'

45+3'

45+2'
Morata znakomicie urwał się obrońcom, ale z kilku metrów głową uderzył nad bramką. To mogła być sytuacja na wagę awansu!

45+2'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Chiellini uderzył głową, ale bramkarz zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką. Było groźnie!

44'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył Ronaldo. Tym razem uderzył obok bramki.

43'
Bernardeschi świetnie przyjął piłkę i się z nią obrócił, ale Mandżukić został powstrzymany przez obrońców.

41'
Atletico wreszcie chwilę dłużej utrzymało się przy piłce i wymieniło kilkanaście podań. Nic jednak z tego nie wyszło.

36'
Juventus cały czas przeważa. Sytuacji jest jednak mało.

34'
Bernardeschi efektownie uderzył przeworotką. Niesamowicie wysoko wyskoczył, ale uderzył nad bramką.

32'
Bernardeschi z rzutu wolnego z ok 20 metrów uderzył nad poprzeczką.

29'
Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, ale pewnie na przedpolu interweniował Szczęsny.

28'
W dwumeczu wciąż 2:1 dla Atletico. Będą emocje!

27'
Goool! Dośrodkowanie w pole karne, znakomicie na piłkę nabiegł Ronaldo, uprzedził obrońcę i pokonał bramkarza. 1:0 dla Juventusu!!!

26'
Spinazzola ładnie minął rywala, ale dobrze zaasekurował go inny obrońca Atletico.

24'
Griezmann z dystansu wstrzelił piłkę w pole karne, odbił ją Szczęsny, ale sędzia odgwizdał spalonego Moraty, który wcześniej próbował uderzać głową.

22'
Z dystansu uderzał Koke. Nad bramką Szczęsnego.

21'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Atletico. Juventus ma olbrzymią przewagę, ale od kwadransa nie zagroził poważnie bramce.

18'
Atletico w głębokiej defensywie.

15'
Dośrodkowanie w kierunku Ronaldo, ale górą Gimenez.

13'
Akcja Atletico. Strzał Rodriego z dystansu został zablokowany.

11'
Atletico jak na razie skutecznie się broni.

9'
Gra cały czas toczy się na połowie Atletico.

6'
Gol nieuznany. Ronaldo faulował bramkarza w walce o piłkę.

5'
Sędzia czeka na potwierdzenie VAR czy był faul w ofensywie.

4'
Piłka w bramce, ale sędzia odgwizdał faul. Piłkarze Juventusu protestują.

3'
Mocno przycisnął Juventus. Ronaldo podrywa kibiców do dopingu.

3'
Dobra akcja Juventusu. Matuidi uderzył z pola karnego, ale piłkę zablokował Godin.

1'
Pierwsza akcja Juventusu, ale Gimenez przejął piłkę po podaniu spod linii końcowej.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Fantastyczna atmosfera w Turynie.

'

'
Czy Juventus zdoła odrobić dwubramkową stratę? Dużo zależeć będzie od Cristiano Ronaldo.

'
Stadion Juventusu gotowy na mecz.

'

Liga Mistrzów na żywo

Zapraszamy na godzinę 21:00 na mecz Juventus - Atletico na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online