Raków Częstochowa - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Raków Częstochowa
2 : 1

Szumski - Kasperkiewicz, Niewulis, Petrasek - Malinowski (117' Góra), Schwarz, Listkowski (85' Bartl), Kun - Zachara (58' Szczepański), Musiolik (95' Friday), Sapała.
Majecki – Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek – Antolić, Cafu – Kucharczyk (110' Praszelik), Medeiros (74' Agra), Nagy (46' Carlitos) – Hamalainen (82' Kulenović).

Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na mecz Bayern - Liverpool

120+3'
Koniec meczu. Raków wyeliminował Legię Warszawa z Pucharu Polski!

120'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

118'
żółta kartka Carlitos ukarany żółtą kartką.

117'
Góra zastąpił Malinowskiego.

115'
żółta kartkaczerwona kartka Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Cafu. Beznadziejna sytuacja Legii.

112'
GOOOL! 2:1 dla Rakowa! Dośrodkowanie sprzed pola karnego, w polu karnym świetnie odnalazł się Niewulis i głową pokonał Majeckiego!

111'
żółta kartka Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

110'
Praszelik zastąpił Kucharczyka.

108'
Ładny strzał z dystansu oddał Szczepański, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

106'

105'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

101'
Do strzału głową doszedł Petrasek, ale pewnie interweniował Majecki.

100'
Agra z dystansu uderzył w Szumskiego, który interweniował z problemami.

96'
żółta kartka Kun ukarany żółtą kartką.

95'
Friday zastąpił Musiolika.

93'
Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderzał Sapała.

92'
Carlitos potężnie uderzył z pola karnego. Tuż obok słupka!

91'
Kulenović dobrze minął rywala, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

91'
Początek dogrywki.

90+5'
Koniec. Przed nami dogrywka.

90+1'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Nie ma rzutu karnego. Słuszna decyzja. Agra został trafiony w rękę przy ciele, a nie tą wysuniętą. Sporo szczęścia zawodnika Legii.

90'
Długo trwa analiza!

87'
PIłkarze Rakowa domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, ale nie ma jedenastki. Będzie VAR!

85'
Bartl zastąpił Listkowskiego.

84'
Legia przeważa, ale brakuje sytuacji.

82'
Kulenović zastąpił Hamalainena.

78'
Obaj zawodnicy są w stanie grać dalej.

76'
Zderzyli się głową Kasperkiewicz z Malinowskim i obaj potrzebują pomocy sztabu medycznego.

74'
Agra zastąpił Medeirosa.

74'
Medeiros dośrodkował do Carlitosa, ale ten nie sięgnął piłki na tyle, aby oddać celny strzał.

73'
Coraz większą przewagę ma Legia.

71'
Ani wrzut z autu, ani z rzutu wolnego nie przyniósł zagrożenia pod bramką Legii.

67'
Groźnie pod bramką Rakowa. Świetne dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska, niefortunnie interweniował Niewulis, ale piłka odbiła się od ... głowy Szumskiego i wyszła na rzut rożny.

65'
Legia przeważa i chce uniknąć dogrywki.

62'
żółta kartka Cafu ukarany żółtą kartką.

61'
Gospodarze starają się dłużej utrzymać przy piłce.

58'
Szczepański zastąpił Zacharę.

57'
Rośnie przewaga Legii. Z narożnika pola bramkowe tuż nad poprzeczką uderzył niepilnowany Carlitos.

56'
Carlitos padł w poliu karnym, ale nie było mowy o faulu. Po chwili z linii pola karnego lewą nogą uderzył Medeiros i świetnie interweniował Szumski.

55'
żółta kartka Schwarz ukarany żółtą kartką.

53'
Dobra akcja Legii. Po podaniu z linii końcowej nad bramką z 10 metrów uderzył jednak Hamalainen.

52'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.

50'
Listkowski uderzył na bramkę Legii, ale bez problemów interweniował Majecki.

46'
Nagy opuścił boisko, a zastąpił go Carlitos.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 1:1.

45'
Zamieszanie w polu karnym Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie było zagrożneia.

41'
Po przewadze Legii mecz się wyrównał.

38'
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Hlousek przyblokował zawodnika Rakowa i piłkę zdołał złapać Majecki. Mogło być groźnie.

36'
Majecki bez problemów obronił strzał Musiolika.

32'
Nerwowość wkradła się w postawę Rakowa. Legia przeważa.

31'
Hamalainen dośrodkował w pole karne, Medeiros zgrał piłkę głową, ale wybili ją obrońcy.

30'
Goool! Remis! Fatalny błąd Rakowa na własnej połowie. Kasperkiewicz źle przyjął piłkę, ale myślał, że przejmie ją Sapała. Dopadł do niej jednak Hamalainen, zagrał do Kucharczyka, który lewą . nogą z pola karnego pokonał bramkarza.

27'
Medeiros efektownie chciał przyjąć piłkę w polu karnym, ale przekombinował i piłka opuściła boisko.

23'
Raków gra dziś naprawdę dobrze. Nie pozwala Legii na zagrożenie.

20'
Zablokowany strzał Zachary sprzed pola karnego.

16'
Hamaleinen z pola karnego uderzał niecelnie z kilku metrów, ale i tak był na spalonym.

15'
Schwarz uderzał sprzed pola karnego. Za lekko i piłkę wybili obrońcy.

14'
Stolarski brzydko sfaulował Zacharę, ale uniknął żółtej kartki.

12'
Stolarski dośrodkował w pole karne, ale Kucharczyk nie zdążył dojść do piłki.

11'
Jak na razie nie widać różnicy klas. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że przeważa Raków.

8'
Dośrodkowanie do Zachary, ale ten nie zdołał oddać dobrego strzał i głową posłał piłkę wysoko nad bramką.

5'
Goool! 1:0 dla Rakowa. Świetne podanie w pole karne do Malinowskiego, ten przyjął piłkę, przełożył na lewą nogą i oddał strzał. Futbolówka trafiła w słupek, a potem odbiła się od Majeckiego i wpadła do bramki!

3'
Spokojny początkowy fragment meczu.

1'

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Wieteska, Martins, Carlitos, Agra, Praszelik, Kulenović.

'
Rezerwowi Rakowa: Gliwa, Eze, Góra, Figiel, Szczepański, Lewicki, Bari.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Raków Częstochowa - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online