Bayern Monachium - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Liverpool
1 : 3

Neuer - Rafinha, Suele, Hummels, Alaba - Martinez (72' Goretzka), Alcantara - Gnabry, Rodriguez (79' Sanches), Ribery (61' Coman) - Lewandowski.
Allison - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Milner (87' Lallana), Henderson (13' Fabinho), Wijnaldum - Salah, Firmino (83' Origi), Mane.

*'
Liverpool w pełni zasłużenie wywalczył awans do ćwierćfinału. Bawarczycy zaprezentowali się słabo.

90+3'
Wijnaldum oddał strzał "na wiwat". Holenderski pomocnik nie przymierzył zbyt dobrze.

90+2'
żółta kartka Robertson z żółtą kartką na koncie.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

88'
Bawarczycy są zrezygnowani, pogodzili się już z porażką.

87'
Ostatnia zmiana w zespole z Merseyside: Milner opuścił boisko, na placu gry pojawił się Lallana.

86'

84'
1:3! Mane definitywnie kończy rywalizację w tym dwumeczu! Senegalczyk uciekł Hummelsowi i pokonał bramkarza strzałem głową z bliskiej odległości.

83'
Roszada numer dwa w Liverpoolu: Origi w miejsce Firmino.

82'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Sanchesa.

80'
Mocne uderzenie Firmino zza pola karnego nie mogło zaskoczyć Neuera - futbolówka leciała wprost w niego.

79'
Trzecia zmiana w ekipie mistrza Niemiec: Sanches zastąpił Rodrigueza.

77'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

76'
Stały fragment gry mają przyjezdni, odległość do bramki przeciwnika niewielka.

75'
Neuer ratuje miejscowych od straty trzeciego gola! Golkiper wybił piłkę spod nóg Mane, który chciał dobić zblokowany strzał Salaha.

73'
Doskonały rajd Comana, Francuz ograł Alexandra-Arnolda, ale zastopował go Matip.

72'
Roszada w zespole z Bawarii: Goretzka w miejsce Martineza.

70'
Bawarczycy są w bardzo kiepskiej sytuacji - mają dwadzieścia minut na zdobycie dwóch goli, a defensywa gości spisuje się dzisiaj doskonale.

69'
1:2! van Dijk daje prowadzenie gościom!
Holender wygrał pojedynek powietrzny z Hummelsem i Martinezem i mocną główką nie dał szans Neurowi.

68'
Drugi z rzędu korner dla przyjezdnych.

67'
Rzut rożny dla The Reds.

66'
Czas nie jest sprzymierzeńcem mistrza Niemiec. Zespół Niko Kovaca ma mniej niż pół godziny na wywalczenie awansu do ćwierćfinału.

65'
żółta kartka "Żółtko" dla Alcantary za faul taktyczny na Mane.

63'
żółta kartka Matip ujrzał żółty kartonik za przewinienie na Lewandowskim.

61'
Pierwsza korekta w składzie Bayernu: Ribery zszedł, Coman wszedł.

60'
Milimetrów zabrakło Lewandowskiemu do zamknięcia dośrodkowania Gnabrego i tym samym pokonania Allisona! Piłka opuściła plac gry.

58'
Niedobre przyjęcie piłki przez Lewandowskiego w polu karnym uniemożliwiło mu znalezienie sobie miejsca do oddania strzału.

56'
Drużyna prowadzona przez trenera Kloppa znakomicie ustawia się i nie pozwala na zbyt wiele gospodarzom.

54'
Rafinha nie pozwolił Firmino na dojście do wrzutki Alexandra-Arnolda. Gdyby nie interwencja bocznego defensora, to napastnik The Reds miał otwartą drogę do pokonania Neuera.

52'
Ucierpiał Lewandowski po starciu z Matipem. Polak podniósł się jednak z o własnych siłach, bez pomocy sztabu medycznego.

50'
Neuer miał spore problemy z obronieniem mocno uderzonej zza pola karnego przez Salaha piłki. Ostatecznie udało mu się zatrzymać próbę Egipcjanina.

49'
Najwyżej wyskoczył do dośrodkowania van Dijk i wybił piłkę poza obręb szesnastki.

48'
Róg dla Bayernu Monachium.

47'
Brzydkie nadepnięcie Mane na stopę Alcantary. Senegalczyk nie zobaczył jednak napomnienia.

46'

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'
Obecny rezultat daje awans Liverpoolowi. Bawarczycy nie rozgrywają słabego zawodów, ale muszą poprawić kilka aspektów swojej gry, aby wygrać ten dwumecz.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu.

45'
Jak tego nie wykorzystał Lewandowski? Polski snajper otrzymał znakomite zagranie od Gnabrego, ale w sytuacji sam na sam podciął piłka obok Allisona, jednakże ta przeszła tuż obok bramki.

44'
Świetne bezpośrednie uderzenie Alaby nie zaskoczyło jednak Allisona. Golkiper na raty wyłapał futbolówkę.

43'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Brazylijczyk.

42'
Ostry faul Fabinho na Rodriguezie. Rzut wolny dla Bayernu.

41'
Dobre ustawienie van Dijka w defensywie umożliwiła przecięcie podania z prawej flanki.

39'
1:1! Samobój Matipa po centrze Gnabrego!
Stoper zanotował niefortunną interwencję przy próbie uprzedzenia Lewandowskiego i pokonał własnego bramkarza.

37'
Przeciągnięta centra Rodrigueza wyszła poza plac gry.

36'
Miejscowi oddalili zagrożenie po dograniu z narożnika placu gry.

36'
Następny, taki sam stały fragment gry, tym razem z prawej strony.

35'
Jeszcze jeden korner.

34'
Silne uderzenie Robertsona Neuer sparował na rzut rożny.

33'
Podopieczni Jurgena Kloppa od momentu objęcia prowadzenia prezentują się lepiej od monachijczyków.

31'
Niedokładne dośrodkowanie Ribery'ego do Lewandowskiego padło łupem defensorów.

29'
Strzał z daleka Lewandowskiego nie zaskoczył bramkarza The Reds. Po drodze był rykoszet i piłka wylądowała w rękach Allisona.

27'
W tej chwili pewne jest jedno - nie będzie w tym spotkaniu dogrywki.

26'
0:1! Mane otworzył wynik meczu po błędzie Neuera!
Senegalski piłkarz umknął Rafinhi, oszukał niepotrzebnie wychodzącego z pola bramkowego golkipera i umieścił piłkę w siatce efektowną podcinką.

25'
Bomba z dystansu Firmino przeszła tuż obok prawego słupka.

24'

22'
Podanie Mane miało dojść do Firmino, ale Brazylijczyk nie zrozumiał intencji skrzydłowego.

20'
Obie ekipy mają problemy z skonstruowaniem składnej i skutecznej akcji.

18'
Nieco spadło tempo spotkania. Żadna ze stron nie chce za wszelką ceną rzucić wszystkie siły do ataku.

16'
Niewielka pozycja spalona Ribery'ego została zauważona przez sędziego liniowego.

15'
Mane przegrał pojedynek fizyczny z Gnabrym. Senegalczyk nie uzyskał rzutu wolnego, gdyż gwizdek sędziego głównego milczał.

13'
Wymuszona zmiana w Liverpoolu: Fabinho za Hendersona.

12'
Kolejny problem Hendersona z kontuzją, przez którą nie będzie w stanie kontynuować gry.

11'
Lewandowski upadł w polu karnym po kontakcie z van Dijkiem, ale arbiter nie podyktował "jedenastki". Po konsultacji z VARem nie zmienił swojej decyzji.

10'
Ribery za daleko wypuścił sobie futbolówkę w pobliżu szesnastki przeciwnika i liverpoolczycy zażegnali niebezpieczeństwo.

9'
Potężny strzał Alcantary z dystansu poszybował nad poprzeczką. Złe wyekspediowanie piłki przez Robertsona stworzyło Hiszpanowi szansę.

7'
Na ofsajdzie złapany Salah.

6'
Henderson siedzi na murawie, Anglik ucierpiał po starciu z Alcantarą. Sztab medyczny jest już przy poszkodowanym pomocniku.

5'
Wysoki pressing obydwóch ekip od samego początku.

3'
Rafinha bardzo pewnie zatrzymał szarżującego Robertsona.

2'
Dalekie zagranie Hummelsa w pole karne zostało przechwycone przez Allisona.

1'