Lech Poznań - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Burić - Gumny, Rogne, Vujadinović, Tomasik - Gajos, Tiba - Makuszewski (89' Klupś), Jevtić (68' Trałka), Amaral - Gytkjaer (68' Żamaletdinow).
Chudy - Sekulić, Suarez, Wiśniewski, Gryszkiewicz - Matras - Mystakidis (56' Arnarson), Gvilia (74' Matuszek), Żurkowski, Jimenez (83' Zapolnik) - Angulo.

*'

Koniec spotkania! Górnik Zabrze rozbija Lecha Poznań aż trzema golami.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Trzecia zmiana w Lechu: Klupś zajął miejsce Makuszewskiego.

86'
0:3! Angulo pokonuje Buricia po raz drugi!
Snajper wykorzystał brak czujności Tomasika, uciekł bocznemu obrońcy i płaskim strzał zza pola karnego zaskoczyć bośniackiego golkipera.

85'
żółta kartka Kartonik w żółtym kolorze został pokazany Trałce za przewinienie taktyczne.

83'
Ostatnia zmiana w Górniku: Zapolnik za Jimeneza.

82'
Niebywałe pudło Żamaletdinowa! Rosjanin otrzymał dokładne podanie od Gumnego, ale fatalnie przestrzelił z kilku metrów.

80'
Na małym ofsajdzie został złapany Żamaletdinow.

78'
Górnicy bardzo skutecznie pilnują korzystnego dla nich rezultatu. Poznaniacy nie mają jakiegokolwiek pomysłu na odwrócenie losów meczu.

77'
Bomba z dystansu Tomasika pewnie zatrzymana przez Chudego.

76'
Gumny wywalczył korner dla gospodarzy.

74'
Roszada w Górniku Zabrze: Matuszek wszedł, Gvilia zszedł.

71'
9881 widzów ogląda ten mecz na Stadionie Miejskim w stolicy Wielkopolski.

70'
Szykuje się czwarta porażka w szóstym meczu rozegranym przez Lecha w rundzie wiosennej obecnego sezonu.

68'
Podwójna zmiana w Lechu Poznań: Trałka w miejsce Jevticia, Żamaletdinow zastąpił Gytkjaera.

67'
0:2! Sekulić nie daje szans Buriciowi!
Angulo idealnie zgrał dośrodkowanie Gvilii, a prawy defensor z najbliższej odległości umieścił głową piłkę w siatce.

65'
Zabrzanie wyekspediowali piłkę poza obręb szesnastki.

64'
Jevtić bardzo ładnie ograł obrońcę i technicznie uderzył na bramkę - był rykoszet, jest korner.

63'
żółta kartka "Żółtko" dla Suareza za faul taktyczny na Makuszewskim po własnej stracie.

61'

60'
Interwencja Buricia ratuje poznaniaków od straty drugiego gola! Bośniak przeniósł piłkę nad bramką po potężnym uderzeniu Angulo z ostrego kąta.

59'
Niecelny strzał sprzed pola karnego Żurkowskiego.

58'
Suarez ucierpiał w starciu z przeciwnikiem. Po pomocy sztabu medycznego Hiszpan powrócił na plac gry.

56'
Zabrzanie nie pozwolili gospodarzom na stworzenie zagrożenia po tym stałym fragmencie.

56'
Jest zmiana w szeregach przyjezdnych: Arnarson za Mystakidisa.

55'
Jevtić zdobył rzut wolny w niewielkiej odległości od bramki Górnika Zabrze.

54'
Żenujące uderzenie popularnego "Makiego" z około dwudziestu metrów. Piłka przeszła kilkanaście metrów nad poprzeczką.

53'
Rogne świetnie zgrał dośrodkowanie Gajosa, ale ani Vujadinoviciowi, ani Makuszewskiemu nie udało się skierować futbolówki do siatki.

52'
Po dograniu Jevticia będzie rzut rożny dla Lecha Poznań.

51'
żółta kartka Jimenez zobaczył kartkę w kolorze żółtym za przewinienie na Makuszewskim niedaleko pola karnego gości.

50'
Żurkowski przesadził z siłą podania w pole karne lechitów. Burić bardzo pewnie wyszedł do futbolówki i ją złapał.

48'
Gryszkiewicz zderzył się głową z Makuszewskim. Medycy obydwóch drużyn na murawie. Niemal na pewno jednak nie będą konieczne korekty w składach.

47'
Przeciągnięta wrzutka Jevticia. Szwajcar od dłuższego czasu jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Oba zespoły powróciły na boisko.

*'

*'
Obydwie ekipy grają co najwyżej przeciętnie, z tą różnicą, że Górnik jest skuteczniejszy. Emocji w tych zawodach jest jednak bardzo mało.

Przerwa.

45+1'
Tragikomiczne podanie prostopadłe posłał Gajos. Nie wiadomo do kogo adresował to zagranie.

45'
Minuta doliczona przez sędziego.

43'
żółta kartka Matras obejrzał żółty kartonik.

42'
Chudy świetnie wyczuł, gdzie spadnie dograna przez Tomasika piłka i wyłapał centrę.

41'
0:1! Angulo daje prowadzenie Górnikowi!
Wzorowa kontra gości, Mystakidis znakomicie uruchomił Jimeneza, Hiszpan odegrał piętą swojemu rodakowi z ataku, a ten z bliska dopełnił formalności.

39'
Gytkjaer nie wygrał pojedynku w szesnastce o górną piłkę z Wiśniewskim.

37'
Celne uderzenie posłał z dystansu Amaral, który jest chyba najlepszym graczem Lecha w dzisiejszym meczu. Chudy nie dał się jednak zaskoczyć.

35'

34'
Kompletnie nieudany strzał z daleka w wykonaniu Mystakidisa.

32'
Amaralowi udało się uprzedzić Chudego w dojściu do prostopadłej piłki, golkiper skutecznie jednak odbił podcinkę Portugalczyka, były gracz lizbońskiej Benfiki jeszcze uderzył zza pola karnego, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

31'
Następny róg, z którego zabrzanie nie stworzyli jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką Buricia.

30'
Fatalne przyjęcie Gytkjaera umożliwiło gościom odebranie mu futbolówki. Po chwili górnicy wywalczyli kolejny korner.

28'
Kapitan gospodarzy, Tiba, podjął błędną decyzję - zagrał pod nogi Makuszewskiego, który oddał bardzo słaby strzał, nie mający prawa zaskoczyć Chudego.

27'
Kontra Lecha po słabym rzucie rożnym Górnika.

26'
Walka Angulo o futbolówkę z Rogne dała zabrzanom wznowienie od narożnika placu gry.

25'
Mocny strzał Makuszewskiego z obrębu szesnastki nie był najlepszą decyzją. Skrzydłowy miał dobrze ustawionych partnerów i to tam powinien posłać piłkę.

23'
Nieprecyzyjne dogranie Amarala z lewej flanki. Żaden z kolegów nie zrozumiał jego intencji.

22'
Zła centra Jevticia, szwajcarski pomocnik dorzucił futbolówkę prosto do rękawic bramkarza.

21'
Kolejny rzut wolny dla Kolejorza. Gumny powalony na murawę przez Jimeneza. Stały fragment gry na wysokości pola karnego Górnika.

19'
Tiba upadł w szesnastce po kontakcie z graczem gości. Arbiter nie podyktował "jedenastki" i powtórki potwierdziły słuszność tego werdyktu.

18'
Faulowany Makuszewski na połowie Górnika. Przewinił Gryszkiewicz.

16'
Nie można powiedzieć, że piłkarze rozpieszczają kibiców zgromadzonych na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Niewiele dzieje się w tym spotkaniu.

15'
Burić sparował piłkę po strzale Gvilii na rzut rożny.

14'
Przyjezdni coraz lepiej się prezentują, są pewniejsi w grze na połowie przeciwnika.

12'
Nic z tego nie wynikło, a goście przeprowadzili kontratak, który przyniósłby gola, gdyby Gumny nie przeciął podania Mystakidisa do nieobstawionego Gvilii.

11'
Uderzenie Makuszewskiego z dystansu zmusiło golkipera Górnika do interwencji. Będzie korner dla miejscowych.

10'
Kolejny nieco zbyt silny przerzut Tiby. Wznowi grę Chudy.

8'
Angulo złapany na spalonym.

7'
Podopieczni Adama Nawałki za wszelką cenę starają się jak najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

6'
Dogranie z lewego rogu spadło pod nogi Gumnego, a młody defensor uderzył bez przyjęcia. Wychowanek siedmiokrotnych mistrzów Polski przestrzelił jednak znacznie.

5'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

3'
Długo budowany przez Lecha atak pozycyjny zakończył się zbyt mocnym podaniem Tiby w kierunku Makuszewskiego.

2'
Dośrodkowanie Jevticia wprost w ręce Chudego. Szwajcar nie posłał najlepszego zagrania w pole karne rywala.

1'
Rozpoczął Górnik Zabrze.

*'
Gracze wychodzą na murawę. Za moment początek spotkania.

*'
Bartosz Frankowski wcieli się w rolę arbitra w nadchodzącym meczu.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Bielica, Arnarson, Wolsztyński, Koj, Zapolnik, Baidoo, Matuszek.

*'
Zestawienie gości jest znane.

*'
Ławka rezerwowych Kolejorz: Putnocky, De Marco, Trałka, Żamaletdinow, Kostewycz, Janicki, Klupś.

*'
Skład gospodarzy został zaprezentowany.

*'
Bilans poznaniaków w rundzie wiosennej to dwa zwycięstwa i trzy porażki. Górnicy natomiast w tym samym czasie dwukrotnie wygrali i przegrali oraz zanotowali jeden podział punktów.

*'
Lechici podejmą zabrzan na własnym stadionie. Do starcia podchodzą dwie drużyny w nierównej formie.

'
Mecz Lech Poznań - Górnik Zabrze na żywo od godziny 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online