Legia Warszawa - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Medeiros, Cafu, Martins, Kucharczyk (37' Nagy), Szymański - Carlitos
Słowik - Celeban, Golla, Tarasovs, Broź - Mączyński, Radecki, Chrapek, Pich, Musonda - Robak

Vesović (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Pan Daniel Stefański zaprosił obie ekipy na przerwę.

45+2'
Jakub Słowik wyłapał kąśliwie lecącą futbolówkę. Marcin Robak dość ryzykownie interweniował na swoim polu karnym.

45+1'
Zablokowany Cafu. Krzysztof Mączyński wybornie powstrzymał płaski strzał zza pola karnego.

45'
O dwie minuty dłużej potrwa I część gry w Warszawie.

43'
Musonda zbyt przeciągnął swoje zagranie z lewej flanki boiska. Marcin Robak nie miał możliwości dotrzeć do piłki.

42'
Jakub Słowik minął się z piłką. Duży błąd mógł zostać wykorzystany przez Sebastiana Szymańskiego, ale młody piłkarz Legii minimalnie spudłował głową.

40'
żółta kartka Marko Vesović ujrzał żółtą kartkę. Obrońca bez pardonu zaatakował Wojciecha Gollę.

39'
Ekipa trenera Lavicki nie wypracowała sobie jeszcze dzisiaj dobrej sytuacji strzeleckiej.

37'
Kontuzjowanego Michała Kucharczyka nie ma już na placu gry. Dominik Nagy zastąpił skrzydłowego Legii.

36'
Dojdzie do wymuszonej zmiany w składzie Legii Warszawa. Michał Kucharczyk najprawdopodobniej nie będzie zdolny do kontynuowania dzisiejszej rywalizacji.

34'
Michał Kucharczyk podreperował statystykę celnych prób w tym meczu. Jakub Słowik, który dobrze się ustawił, wyłapał lecącą futbolówkę.

33'
Jakub Słowik skutecznie wypiąstkował futbolówkę, która poleciała z rzutu wolnego. Wielu piłkarzy starało się do niej dotrzeć.

31'
Cafu wywalczył stały fragment gry. Zawodnik Legii został wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników.

30'
Za publicznością pół godziny gry w Warszawie. Gospodarze bardziej aktywni w ofensywie.

28'
Jakub Słowik miał wielkie zagęszczenie graczy w jego strefie bramkarskiej. Któryś z klubowych kolegów zagraniem głową przeciął centrę z rzutu rożnego.

27'
Legia coraz szybciej operuje futbolówką na wysokości pola karnego przyjezdnych.

25'
Jakub Słowik kapitalnie zachował się na linii! Goalkeeper wrocławskiego zespołu idealnie zbił nieprzyjemne uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Marko Vesovicia.

24'
Marko Vesović klasowo zatrzymał crossowe zagranie w kierunku Roberta Picha. Obrońca gospodarzy zasłużył na gromkie brawa.

22'
Jakub Słowik bardzo niepewnie gra nogami. Spory błąd przed momentem wkradł się w jego poczynania. Na jego szczęście, blisko ustawiony kolega z obrony wyjaśnił sytuację.

20'
Michał Chrapek za mocno wstrzelił futbolówkę na pole karne Legii Warszawa. Piłka minęła wszystkich zawodników, znajdujących się w pobliżu bramki Radosława Cierzniaka.

19'
Cafu szybko przerwał atak rywala. Pomocnik dokonał tego, poprzez faul.

17'
W bardzo spokojnym tonie rozgrywane są dzisiejsze zawody.

16'
Marcin Robak znalazł się na bardzo ewidentnym ofsajdzie.

14'
Medeiros zdecydowanie za długo zwlekał z rozwiązaniem akcji ofensywnej w polu karnym przeciwnika. Trzech defensorów Śląska skutecznie zneutralizowało zagrożenie.

13'
Carlitos przyjął z pokorą werdykt sędziego liniowego. Ten zasygnalizował pozycję spaloną.

12'
W polu karnym Śląska Wrocław faulu dopuścił się Artur Jędrzejczyk. Obrońca gospodarzy nie mógł uwierzyć w taką decyzję arbitra.

10'
Musonda został przewrócony w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego nową akcję rozpocznie klub z Wrocławia.

9'
Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie minęło najbliżej ustawionego obrońcy Legii Warszawa.

8'
Michał Chrapek pokazał indywidualną szarżę. Będzie rzut wolny dla jego zespołu.

6'
Carlitos reklamował zagranie piłki ręką w wykonaniu Wojciecha Golli. Sędzia Stefański nie odgwizdał jedenastki.

5'
Carlitos wgrał piłkę z prawego skrzydła boiska. Nadbiegający Sebastian Szymański został skutecznie zatrzymany przez blisko ustawionego defensora Śląska Wrocław.

4'
Sędzia odgwizduje niemal każdą stykową sytuację na placu gry.

2'
Przewinienie w ofensywie. Nieprzepisowo o górną piłkę z rywalem walczył Carlos Lopez.

1'
Faul. Robert Pich podciął Marko Vesovicia.

*'

*'
Gracze obu drużyn zameldowali się już na płycie boiska.

*'
Każdy domowy mecz Legii Warszawa musi zostać poprzedzony odegraniem "Snu o Warszawie".

*'
Pierwsza, bezpośrednia potyczka ligowa pomiędzy tymi drużynami zakończyła się wygraną 1:0 Legii Warszawa.

*'
Zawody w stolicy Polski poprowadzi Pan Daniel Stefański.

*'
Obsada rezerwowa Śląska Wrocław: Wrąbel, Farshad, Łabojko, Dankowski, Gąska, Piech, Pawelec.

*'
Piłkarze rezerwowi Legii Warszawa: Miszta, Stolarski, Nagy, Astiz, Agra, Hamalainen, Kulenović.

*'
Jeden z najciekawiej zapowiadających się pojedynków 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Zapraszamy Wszystkich na relację na żywo z meczu: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online