Wisła Kraków - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

3 : 2

Buchalik (31' Lis) - Pietrzak, Sadlok, Wasilewski, Burliga - Basha, Savicević, Peszko, Drzazga (58' Wojtkowski), Błaszczykowski - Kolar (81' Plewka)
Pesković - Diego, Dytiatjew, Helik, Rapa (62' Siplak) - Gol, Hanca (64' Piszczek), Hernandez, Dąbrowski (70' Dimun), Wdowiak - Cabrera

200 zł za założenie konta w Banku Millennium. Proste warunki
Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

197. Derby Krakowa zakończyły się zwycięstwem Wisły. Mecz pełen dramaturgii mógł pójść w obie strony. Podopieczni Macieja Stolarczyka przedłużyli swoje szanse na grę w pierwszej ósemce.

Ostatni gwizdek sędziego głównego.

90+6'
Piłkarski bilard w polu karnym Wisły Kraków. Mateusz Lis poturbowany w starciu powietrznym z przeciwnikami.

90+5'
Mateusz Lis na refleks wyciągnął bardzo dobrze oddany strzał z dystansu. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

90+4'
Gooooooool! Filip Piszczek dał nadzieję Cracovii! Napastnik świetnie głową sfinalizował dośrodkowanie z rzutu rożnego!

90+3'
Cracovia usiłuje zdobyć bramkę kontaktową. Czasu do zrealizowania marzenia pozostało już niewiele.

90+1'
żółta kartka Podręcznikowy faul taktyczny na żółtą kartkę pokazał Marcin Wasilewski.

90'
Dodatkowy czas wynosi 5 minut.

88'
Gospodarze kradną cenny czas Cracovii. Wisła Kraków oddała sporo pola rywalowi zza miedzy.

87'
Gooooooool! Cracovia zdobyła bramkę! Airam Cabrera umieścił piłkę pod nogami interweniującego Mateusza Lisa. Snajper przyjezdnych uczynił to z piątego metra od bramki.

85'
Instynktownie na futbolówkę rzucił się Mateusz Lis! Młody bramkarz wyciągnął strzał Airama Cabrery, który zmierzał pod poprzeczkę!

84'
Za nogę łapie się piłkarz Wisły Kraków. Urazy dają o sobie znać graczom "Białej Gwiazdy". Łukasz Burliga zwija się z bólu.

82'
Piłkarze gości podejmowali w ostatnich minutach liczne próby z dystansu. Żadna z nich nie stworzyła realnego zagrożenia pod bramką Mateusza Lisa.

81'
Czas na ostatnią zmianę w tych zawodach. Marko Kolar zastąpiony przez Patryka Plewkę.

80'
Filip Piszczek mocno kropnął z głębi pola karnego. Bardzo silnie i niecelnie. Bez szans na jakiekolwiek powodzenie.

78'
Z wewnętrznej części stopy swojego szczęścia próbował Airam Cabrera. Piłka po jego strzale poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

77'
28235 widzów pojawiło się na stadionie Wisły Kraków.

75'
żółta kartka Żółta kartka poleciała również na konto Mateusza Wdowiaka. Pomocnika Cracovii, z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej serii gier.

74'
żółta kartka Łukasz Burliga za swój faul obejrzał żółtą kartkę.

73'
Bez pardonu wślizgiem wszedł Łukasz Burliga. Najprawdopodobniej czeka go kara indywidualna.

72'
Mglisto na stadionie. Kibice użyli materiałów pirotechnicznych.

70'
Milan Dimun dostał sposobność na pokazanie swoich umiejętności. Ten gracz zmienił Damiana Dąbrowskiego.

69'
Obaj szkoleniowcy pozostawili sobie po jednej zmianie.

67'
żółta kartka Vullnet Basha obejrzał żółty kartonik. Przewinienie taktyczne okazało się bardzo czytelne do oceny dla arbitra głównego.

66'
Piłkarze "Białej Gwiazdy" nie chcą poprzestać na trzech golach.

64'
Sergiu Hanca opuścił murawę. Filip Piszczek został wprowadzony do gry.

63'
Michal Siplak zameldował się na placu gry. Cornel Rapa już na ławce rezerwowych.

61'
Zbyt długo z decyzją o strzale zwlekał napastnik Wisły Kraków. Sławomir Peszko mógł szybciej oddać strzał, przy wybitnie wyprowadzonej kontrze. Dobry powrót zaliczyli obrońcy Cracovii.

60'
Gooooooool! Jakub Błaszczykowski znakomicie wolejem wykończył precyzyjne wgranie z prawego skrzydła przez Sławomira Peszko! Kąśliwy strzał w prawy, dolny róg bramki.

58'
Krzysztof Drzazga zakończył swój udział w dzisiejszym pojedynku. Kamil Wojtkowski w jego miejsce.

57'
Mateusz Wdowiak miał na swojej nodze futbolówkę, która powinna znaleźć się w bramce. Płaski strzał z sześciu metrów od bramki poleciał tuż obok prawego słupka.

56'
Mateusz Lis zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Cracovia gra w przewadze liczebnej.

55'
Krzysztof Drzazga zasygnalizował problemy ze zdrowiem. Niezbędna będzie interwencja sztabu medycznego Wisły Kraków.

54'
Sławomir Peszko jest niestrudzony w próbach z dystansu. Silne kropnięcie z głębi szesnastki poleciało obok lewego słupka bramki.

52'
Dytiatjew zatrzymał próbę kontry w wykonaniu gospodarzy. Sędzia przyznał im rzut wolny.

51'
Ależ błąd popełniła defensywa gości. Nieudolne wznowienie gry zaliczył Michal Pesković. Do bezpańskiej piłki w polu karnym Cracovii dopadł Krzysztof Drzazga, jednakże jego strzał powędrował obok bramki.

49'
Po raz kolejny w tym meczu popracowała defensywa Wisły Kraków. Udało się zablokować strzał od rzutu wolnego.

48'
Janusz Gol wykonał rzut wolny. Jego uderzenie nie pokonało graczy, którzy ustawieni byli w murze.

47'
Długie wstrzelenie piłki z rzutu wolnego na pole karne gospodarzy. Udaną interwencją błysnął Maciej Sadlok.

46'
Goście wznowili grę po przerwie.

Sędzia zagwizdał koniec I części gry. Wisła Kraków prowadzi 2:0 z Cracovią.

45+6'
Zawodnicy drużyny gości próbują zmniejszyć stratę jeszcze w tej odsłonie meczu.

45+4'
W środku pola dostrzeżono faul na zawodniku Wisły Kraków.

45+3'
Chaos wkradł się w szeregi obronne Wisły. Airam Cabrera dopadł do futbolówki na szóstym metrze i oddał szybko strzał! Zagranie zostało w ostatniej chwili zbite wślizgiem.

45+1'
Janusz Gol skorzystał z tego, że nie było wielkiej presji ze strony rywala. Doświadczony pomocnik mocno uderzył z dystansu, ale silne zagranie powędrowało nad poprzeczką bramki.

44'
O siedem minut została przedłużona I część gry. Taki wymiar czasu nie powinien nikogo szczególnie dziwić.

43'
Michał Probierz, trener "Pasów", z wielką ekspresją przekazuje swoje uwagi taktyczne.

41'
Sławomir Peszko chciał ambitnie wkręcić futbolówkę w prawe okienko bramki przeciwnika. Skrzydłowy gospodarzy nie wykazał, jednak, wielkiej precyzji w zagraniu.

40'
Wisła Kraków podjęła próbę wyprowadzenia szybkiego kontrataku. Zabrakło stosownej dokładności w wymianie podań na połowie rywala.

38'
Cracovia ma optyczną przewagę w ostatnich minutach. Relatywnie szybko zdobyta bramka powinna dać pozytywny impuls do dążenia do korzystnego rezultatu.

37'
Do tej pory oglądaliśmy 234 podania.

35'
Arbiter Tomasz Kwiatkowski odgwizduje niemal każdą sytuację stykową na murawie.

34'
Zawodnicy Wisły Kraków reklamowali czerwoną kartkę dla Rapy za poprzednie przewinienie.

33'
żółta kartka Okrutny wślizg na nogi Sławomira Peszko. Cornel Rapa nie miał litości dla skrzydłowego Wisły Kraków.

31'
Mateusz Lis zastąpił kontuzjowanego Michała Buchalika. Ta zmiana stała się już faktem.

29'
Michał Buchalik jest opatrywany za linią końcową boiska. Wymuszona zmiana wydaje się już być tylko formalnością.

28'
Mateusz Lis przygotowuje się do wejścia na plac gry. Zapowiada się na duży dramat u Michała Buchalika.

27'
Na uraz skarży się Michał Buchalik. Sztab medyczny wyruszył z pomocą.

26'
Michal Helik troszeczkę za nisko wyskoczył do dobrego dośrodkowania z rzutu wolnego. Gdyby lepiej uniósł się w powietrzu, to Cracovia stanęłaby przez wyśmienitą szansą na zdobycie "kontaktu".

25'
Krzysztof Drzazga nieprzepisowo zablokował szarżę Javiera Hernandeza. Bardzo blisko szesnastki ekipy gospodarza.

23'
Michal Helik źle zagrał głową w polu karnym przeciwnika. Środkowy obrońca gości powinien lepiej zachować się w pobliżu bramki Michała Buchalika.

22'
Za słaby strzał z dystansu zanotował Hanca. Piłkę zablokowali stoperzy Wisły Kraków.

20'
62% - 38%. Statystyka, która odnosi się do udziału w posiadaniu piłki.

19'
Goooooool! Wisła Kraków błyskawicznie podwyższyła stan dzisiejszego meczu! Marko Kolar dobił piłkę z najbliższej odległości od bramki! Po raz kolejny zawiodła defensywa Cracovii.

17'
Po analizie, sędzia główny uznał gola dla Wisły Kraków.

16'
Trwa analiza całej sytuacji. Jest możliwość, że był faul.

15'
Arbiter główny skorzysta z konsultacji systemu VAR. Być może wystąpiły nieprawidłowości w akcji bramkowej?

14'
Gooooooool! Krzysztof Drzazga uszczęśliwił kibiców swojej drużyny! Przepiękny wolej zza pola karnego! Futbolówka wleciała w prawe okienko bramki, interweniującego Michala Peskovicia!

12'
Goście śmielej podchodzą do gry w ofensywie.

11'
Przekombinowali zawodnicy Cracovii, przy egzekucji rzutu wolnego. Daleki cross Dąbrowskiego minął wszystkich zawodników w polu karnym.

9'
Na minimalnym ofsajdzie znalazł się jeden ze snajperów drużyny przyjezdnych.

9'
Przy tym meczu pracuje system VAR.

7'
Jakub Błaszczykowski soczyście huknął zza linii pola karnego. Gwiazda Wisły została, jednak, w odpowiednim momencie zablokowana.

6'
Sędzia użył gwizdka. Janusz Gol zatrzymany wbrew przepisom przez Krzysztofa Drzazgę.

5'
Michal Pesković zgarnął dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Nieźle wyglądała kontra w wykonaniu graczy Macieja Stolarczyka.

3'
Przewinienie w ofensywie zobaczyliśmy u piłkarza Wisły Kraków. Popularne "Pasy" rozpoczną grę od rzutu wolnego.

2'
Nieudolne uderzenie zza pola karnego oddał Sławomir Peszko. Od bramki nową akcję wznowi Michal Pesković.

1'
Gospodarze rozpoczęli od środka boiska.

*'
197. Derby Krakowa czas zacząć!

*'
Zawodnicy obu ekip pojawili się już na murawie. Odegrany został także hymn gospodarzy.

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski weźmie odpowiedzialność za wydawanie sprawiedliwych werdyktów sędziowskich.

*'
Na ławce rezerwowych Cracovii Michał Probierz pozostawił taki zestaw graczy: Stępniowski, Siplak, Dimun, Piszczek, Budziński, Datković, Cecarić.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Klemenz, Wojtkowski, Palcić, Śliwa, Plewka, Słomka.

*'
Hit 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy zostanie rozegrany na stadionie Wisły Kraków. Ostatnia potyczka pomiędzy tymi klubami zakończyła się wyjazdowym zwycięstwem "Białej Gwiazdy" 2:0.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z "Wielkich Derbów Krakowa", które rozpoczną się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online