Real Madryt - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
1 : 0

Casillas - Arbeloa(Nacho 83'), Ramos, Varane, Marcelo - Isco, Kroos, Modric, James(Bale 62') - Benzema(Chicharito 86'), Ronaldo
Mignolet - Manquillo, Kolo Touré, Skrtel, Alberto - Lucas(Gerrard 69'), Can(Coutinho 75'), Allen - Lallana, Borini(Starling 69'), Markovic

Mecze na żywo: Real Madryt - Liverpool

90+3'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio

90+2'
Ostatnia szansa LIverpoolu.

90+1'
Bale trafia do siatki jednak sędzia pokazuje spalonego.

90'
3 minuty doliczone.

86'
Zmiana w Realu: Javier Chciarito Hernandez w miejsce Benzemy.

85'
Strzał Bale z rzutu wolnego! Dużo problemów miał Mignolet z obroną.

84'
Moreno otrzymuję żółtą kartkę za faul na Bale. Walijczyk wychodził na czystą pozycję w polu karnym.

82'
Zmiana w Realu. Arbeloa schodzi a w jego miejsce Nacho.

81'
No prosze. Mignolet wyszedł z bramki do podania. Okiwał Ronaldo i zagrał dalej.

77'
Dośrodkowanie Ronaldo z prawej strony. Isco dopada do piłki jednak jego strzał zablokowany.

75'
Marcelo ukarany żółtą kartką.

74'
Ostatnia zmiana w Liverpoolu. Coutinho za Can'a

73'
Kolejny rożny dla Realu. Piłka wycofana do Kroos'a na 30 metr. Strzał niemca nieco nad bramką.

72'
Strzał Bale zablokowany. Rzut rożny dla Królewskich.

71'
17 metrów do bramki. Rzut wolny dla Realu. Ronaldo strzela jednak MIgnolet wybija piłkę.

70'
Strzał Bale'a trafia w poprzeczkę! Kolejne dośrodkowanie Marcelo z lewej strony.

69'
Zmiana w Liverpoolu: Marković oraz Lucas zejdą z boiska. W ich miejsce Sterling oraz Gerrard.

68'
Świetne dośrodkowanie Marcelo prosto na nogę Benzemy! Piłka o mały włos mija bramkę.

67'
Dwójkowa akcja Ronaldo i Benzemy. Strzał Portugalczyka zablokowany przez Toure. CR7 nadal bez gola w dzisiejszym meczu i nadal bez wyrównanego rekordu Raula.

66'
Real trochę odpuścił w drugiej połowie. Liverpool coraz częściej dochodzi do głosu.

65'
Strzał Moreno z ponad 30 metrów. Daleko od bramki.

62'
Dobre podanie w kierunku Boriniego. Spalony. Mogło być groźnie pod bramką Casillasa. Włochowi mało zabrakło do czystej pozycji.

61'
Zmiana w Realu. Bale w miejsce Jamesa.

60'
Piłka odbita od muru. Rzut rożny.

59'
Będzie okazja dla The Reds. Rzut wolny z 20 metrów przed bramką. Żółta kartka dla Ramosa

57'
Kolejna okazja Liverpoolu! Strzał Lallany z boku pola karnego mija bramkę o 2 metry.

55'
Nieliczny strzał na bramkę Realu. Alberto Moreno strzela z lini pola karnego. Pewnie piłkę łapie Casillas.

54'
Dośrodkowanie Jamesa z rzutu wolnego. Piłka wybita przez obrońców.

52'
Indywidualna akcja Markovicia środkiem pola! Zatrzymany faulem Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk ukarany żółtą kartką.

48'
Benzema wystawia piłkę do Ronaldo. Strzał zza pola karnego broni Mignolet.

46'
Skrtel ukarany żółtą kartką za faul na Ronaldo.

46'
Real spokojnie rozgrywa piłkę.

45'
Real od środka. Zaczynamy drugą połowę spotkania.

*'
Zawodnicy Realu już w tunelu. Za kilka chwil druga połowa.

45'

43'
Ładna akcja Realu kończy się strzał Isco sprzed pola karnego. Nad bramką.

42'
Real w ataku pozycyjnym.

39'
Real naciera! Zamknął Liverpool w ich własnym polu karnym. Królewscy dochodzą do sytuacji jednak dobrze jak do tej pory spisuje się Mignolet.

35'
Fantastyczna piłka od Varana w kierunku Benzemy! Francuz w towarzystwie 2 zawodników Liverpoolu przyjmuję piłkę. Kolo Toure w ostatnim momencie wybija piłkę.

34'
Strzał Portugalczyka w lewą stronę bramkę świetnie broni Mignolet.

34'
Broni Mignolet!

33'
Wolny dla Realu. Dobra okazja dla CR7. 30 metrów do bramki.

32'
Kontra Liverpoolu po raz kolejny rozbita o obrońców Realu.

30'
Real dominuje na boisku. Liverpool zamknięty na własnej połowie.

26'
wymiana podań w środku pola. Zagranie na dojście do Marcelo. Brazylijczyk dośrodkowuje w pole karne. Benzema. 7 metr. 1:0!

26'
BENZEMA!!!!

24'
Pomysłowa akcja Lallany kończy się jednak na Alvaro Arbeloi.

22'

17'
Drybling Ronaldo lewą stroną. Strzał z ostrego konta. Mignolet.

16'
Próba indywidualnej akcji Markovicia jednak Varane pewnie odbiera piłkę napastnikowi the Reds.

15'
Zamieszanie w polu karnym Liverpoolu. Kilka 3 strzały zablokowane przez obrońców. Piła wybita lecz nadal w posiadaniu futbolówki nadal Real Madryt.

14'
Rożny dla Realu.

13'
Dośrodkowanie Marcelo do CR7! Mignolet zdejmuję piłkę z głowy gwiazdy Realu.

9'
Błąd Skrtela! Benzema dopada do piłki przy linii końcowej. Oddaje piłkę Ronaldo. Portugalczyk strzela lecz interwencja Mignoleta ratuję Liverpool przed utratą bramki.

8'
Liverpool wychodzi z własnej połowy. Spotkanie rozgrywane w dobrym tempie meczowym. Liverpool skoncentrowany próbuję coś wywalczyć z Królewskimi.

6'
Real w ataku. Próbują rozbić obronę Liverpoolu.

*'
Ronaldo brakuje jeszcze 1 bramki żeby pobić rekord Raula (71 bramek) Tuż za jego plecami jest jednak Leo Messi z Barcelony (69)

3'
Szybka wymiana podań przed polem karnym i strzał Jamesa broni Mignolet! Real zaczyna swój marsz!

3'
Real już w posiadaniu piłki. Zamyka Liverpool na ich połowie.

1'
Liverpool w ataku pozycyjnym.

0'
Zaczynamy mecz! Od środka The Reds!

*'
Hymn Ligi Mistrzów UEFA!

*'
Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko. Za 5 minut zaczynamy!

*'
Real już dzisiaj może sobie zapewnić wyjście z grupy.Królewskim brakuje już tylko 1 pkt do awansu. Skład Liverpoolu daje dużo do myślenia. Wydaje się że mocno rezerwowy skład jest skazany na pożarcie przez Real jednak młoda krew niczego się nie boi! Już za 15 minut bardzo ciekawe spotkanie na Santiago Bernabeu w Madrycie!
Komentować dla Państwa to wydarzenie będzie Italianio.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Real Madryt - Liverpool.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online