Austria - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Austria
Polska
0 : 1

Lindner – Dragović, Hinteregger, Woeber, Lainer – Grillitsch (84' Onisiwo), Baumgartlinger – Lazaro (81' Janko), Alaba, Sabitzer – Arnautović.
Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Grosicki (90+1' Pazdan), Krychowiak, Klich, Zieliński (59' Piątek) - Milik (HT' Frankowski), Lewandowski.

*'
Polacy wygrywają najprawdopodobniej najtrudniejsze spotkanie w fazie eliminacyjnej do zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Nie zagraliśmy wybitnego spotkania, choć i tak wyglądało to znacznie lepiej niż to, co można było zobaczyć jesienią.

90+3'
Kapitalna obrona Szczęsnego po potężnym uderzeniu Alaby! Golkiper Juventusu ratuje od straty gola wyrównującego. Poprawka Arnautovicia została zablokowana.

90+1'
Ostatnia zmiana w reprezentacji Polski: Pazdan wszedł, Grosicki opuścił plac gry.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej części meczu.

88'
Janko był o włos od wyrównania! Bereszyński nie upilnował rosłego napastnika, dzięki czemu doszedł on do główki, która minęła cel o milimetry.

86'
Glik wyczyścił niebezpieczną sytuację po centrze z lewej strony boiska.

84'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Onisiwo zajął miejsce Grillitscha.

82'
Krychowiak huknął z daleka, jednak nie zaskoczył Lindnera.

81'
Roszada w Austrii: Janko za Lazaro.

80'
żółta kartka Alaba z żółtym kartonikiem na koncie.

78'
Grosickiemu zabrakło niewiele do dojścia i wykończenia dośrodkowania Piątka.

77'
Rzut rożny dla podopiecznych Jerzego Brzęczka.

75'
Doskonała akcja polskiej ekipy powinna zamienić się na dwubramkowe prowadzenie! Piątek minimalnie chybił po kapitalnym podaniu Lewandowskiego.

73'
Klich posłał strzał, który mógł zamienić się w podanie-asystę posłane na nogę Piątka. Gracz mediolańskiego kluby nie zdążył jednak do futbolówki.

72'
Austriacy, czego się można było spodziewać, zaczynają intensywne działania, które mogłyby im przynieść wyrównanie.

70'

68'
0:1! Piątek dobił strzał Kędziory i dał prowadzenie polskiej kadrze! Boczny defensor doszedł do uderzenia po dograniu z narożnika, Lindner nie najlepiej odbił strzał, a z tego skorzystał snajper Milanu, który z bliska wpakował piłkę do siatki.

67'
Bezpośrednie uderzenie Arnautovicia przeszło tuż obok lewego słupka. Niewiele zabrakło do szczęścia graczowi West Hamu United.

66'
Lazaro został sfaulowany w okolicy trzydziestego metra przez Kędziorę. Rzut wolny.

64'
Kapitalne zagranie Frankowskiego do Piątka, napastnik doskonale zgrał piłkę do Grosickiego, ale ten nie zdążył do piłki przed Woeberem.

63'

61'
Frankowski zastopowany na prawej flance. Po chwili oddał strzał z dystansu Klich - pomocnik Leeds United został zblokowany.

59'
Jego miejsce zajął Piątek.

58'
Zieliński ucierpiał w jednym ze starć. Gracz Napoli nie jest w stanie kontynuować gry.

56'
Bomba Arnautovicia z dystansu na nasze szczęście przeszła obok celu, jakim była bramka.

55'
Sabitzer otrzymał podanie od Alaby i uderzył bez przyjęcia. Minimalnie chybił.

54'
żółta kartka Bereszyński popełnił faul na Lazaro bardzo blisko polskiego pola karnego. Kartonik w kolorze żółtym dla obrońcy Sampdorii.

52'
Frankowski zaprzepaścił szansę na stworzenie zagrożenia pod bramką Lindnera - bardzo niedokładnie zagrywał w szesnastkę.

51'
żółta kartka Zieliński nieprzepisowo zatrzymany przez Dragovicia. Stały fragment gry dla zespołu trenera Brzęczka i żółty kartonik dla stopera z Austrii.

50'
Goście poradzili sobie z tym rzutem rożnym.

49'
Będzie róg dla miejscowych.

48'
Faulowany Alaba przez Krychowiaka na wysokości pola karnego Polski. Rzut wolny.

46'

*'
Będzie zmiana w szeregach reprezentacji Polski: Frankowski zastąpił Milika.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'

*'
Bez bramek w Wiedniu. Rezultat dość dobrze oddaje boiskowe wydarzenia.

45'
Lewandowski popełnił przewinienie przy próbie utrzymania piłki.

43'
Obyło się bez niebezpieczeństwa, Austriacy wyekspediowali piłkę poza gorący obszar.

42'
Jeszcze jeden w tym spotkaniu rzut rożny - dla polskiego zespołu.

40'
Szybki atak Austrii nie zakończył się powodzeniem. Od bramki zacznie Szczęsny.

39'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

38'
Bardzo złe podanie Krychowiaka zakończyło się stratą. Jest rzut rożny dla gospodarzy.

36'
Krótkie rozegranie, po którym dogranie Zielińskiego wylądowało w rękach Lindnera.

35'
Centra Grosickiego przyniosła reprezentacji Polski korner.

33'
Tempo meczu nieco spadło w ostatnich minutach. Gra toczy się głównie w okolicach środka pola.

31'
Bezpośrednio strzelał Alaba, próba piłkarza Bayernu Monachium poszybowała wysoko nad poprzeczką.

30'
Faulowany Sabitzer przez Kędziorę niedaleko polskiej szesnastki. Może być groźnie.

28'
Następny rzut rożny, jaki nie przyniósł reprezentacji Polski jakiegokolwiek zagrożenia pod polem bramkowym kadry austriackiej.

27'
Lindner doskonale odbił mocny strzał Grosickiego. Kolejny róg.

26'
Fantastyczny rajd Grosickiego zakończył się fatalnym dośrodkowaniem tego skrzydłowego.

24'
Glik celnie główkował, ale trafił wprost w Lindnera.

23'
Woeber nie zachował zimnej krwi i prostej sytuacji wybił piłkę na korner.

22'
Dragović fatalnie zagrał na lewą stronę boiska. Futbolówka wyszła poza boisko.

21'
Nieudane uderzenie z dystansu w wykonaniu Alaby.

19'
Nie wyszła ta akcja w końcowej fazie Polakom. Dośrodkowanie Grosickiego świetnie zgrał głową Lewandowski do Milika, były gracz Ajaxu odegrał do Zielińskiego, a ten oddał strzał, ale został zblokowany. Dobijać próbował Milik i Grosicki, jednak żaden z nich nie zdążył dojść do piłki.

17'
Bez zagrożenia po tym rzucie rożnym pod bramką Szczęsnego.

16'
Korner dla gospodarzy.

15'
Znakomite podanie Lewandowskiego do Zielińskiego, ten drugi dobrze oszukał rywali na lewym skrzydle, ale jego zagranie zostało wybite przez Hintereggera.

14'
Znakomita akcja Austriaków, po której do strzału w polu karnym doszedł Arnautović. Próba piłkarza West Hamu United na szczęście został przyblokowana przez Bednarka.

12'
Przyjezdni poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry. Później przeprowadzili kontratak, który jednak został zepsuty przez niedokładne podanie z prawej flanki.

11'
Miejscowi zdobyli rzut wolny na połowie kadry Jerzego Brzęczka.

10'
Kędziora skutecznie zblokował dogranie Alaby. Reprezentacja Austrii rozgrywa na razie lepszy mecz.

9'
Wrzutka Alaby po rykoszecie wylądowała w rękach golkipera Polski.

8'
Znakomita parada Szczęsnego po groźnym uderzeniu Sabitzera! Bramkarz turyńskiego Juventusu ratuje polski zespół od straty gola.

6'
Centrował gracz Hull City, ale centra popularnego "Grosika" padła łupem austriackich defensorów.

5'
Grosicki wywalczył rzut rożny.

4'
Bednarek świetnie wyczuł, gdzie spadnie dośrodkowanie Alaby. Stoper Southampton wyekspediował futbolówkę.

3'
Długa piłka do Milika, napastnika Napoli uprzedził jednak Lindner.

2'
Lepszy początek gospodarzy, Austria wysoko naciska naszych zawodników.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Czas na hymny obu państw.

*'
Piłkarze meldują się na placu gry.

*'
Sędzią głównym zbliżającej się rywalizacji będzie Grek, Anastasios Sidiropoulos.

*'
Rezerwowi: Strebinger, Stankovic, Ulmer, Posch, Ilsanker, Prodl, Zulj, Kainz, Laimer, Onisiwo, Janko, Schlager.

*'
Zestawienie Austriaków zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych gości: Skorupski, Fabiański, Pazdan, Jędrzejczyk, Cionek, Góralski, Linetty, Reca, Błaszczykowski, Kądzior, Frankowski, Piątek.

*'
Znamy wyjściowy skład reprezentacji Polski.

*'
W XXI wieku obydwie kadry zmierzyły się ze sobą trzykrotnie. Ostatni raz, kiedy doszło do pojedynku polsko-austriackiego padł bramkowy remis. W pozostałych przypadkach zwyciężyli Polacy.

*'
Austria wygrała trzy takie spotkania, po jednym także przegrała i zremisowała, natomiast Polska zwyciężyła tylko raz, a dwukrotnie poległa oraz podzieliła się punktami.

*'
W Wiedniu zmierzą się dwie drużyny, które w ostatnich pięciu meczach zanotowało zupełnie nieróżny bilans.

'

Mecz Austria - Polska na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu eliminacji Euro 2020 Austria - Polska na żywo. Początek o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Austria - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online