Polska - Łotwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Polska
Łotwa
2 : 0

Szczęsny - Kędziora, Glik, Pazdan, Reca - Grosicki (83' Frankowski), Klich (62' Błaszczykowski), Krychowiak, Zieliński - Piątek (87' Milik), Lewandowski.
Steinbors - Dubra, Oss, Maksimenko, Laizans - Rakels, Isajevs, Karasausks (85' Tobers), Ikaunieks - Gutkovskis (69' Uldrikis), Savalnieks (79' Gabovs).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Polacy wygrali, choć gra była naprawdę słaba. Zdobycie pięciu punktów w tym starciu daje naszej kadrze pierwsze miejsce w tabeli grupy G.

Koniec spotkania.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Nieudany bezpośredni strzał Lewandowskiego. Kapitan polskiej kadry przestrzelił znacznie.

88'
Milik zdobył rzut wolny w okolicy trzydziestu metrów od bramki gości.

87'
Ostatnia korekta w wyjściowym zestawieniu Polski: Milik wszedł na murawę, opuścił boisko Piątek.

85'
Trzecia zmiana w Łotwie: Tobers w miejsce Karasausksa.

84'
2:0! Glik wykorzystał wrzutkę Błaszczykowskiego!
Stoper idealnie wyszedł do dogrania z narożnika i pokonał golkipera.

84'
Jak tego nie wykorzystał Frankowski? Skrzydłowy Chicago Fire otrzymał doskonałe podanie od Lewandowskiego, ale z dwóch metrów trafił w Steinborsa.

83'
Druga zmiana w zespole polskim: Frankowski za Grosickiego.

81'
Przyjezdni, w trochę nieudolny sposób, starają się odrobić straty i doprowadzić do wyrównania.

78'
Roszada w Łotwie: Gabovs zajął miejsce Savalnieksa.

76'
1:0! Lewandowski w końcu otworzył wynik tego spotkania! Dobra centra Recy wprost na głowę wbiegającego snajpera monachijskiego Bayernu i zdobył swojego pięćdziesiątego szóstego gola w reprezentacji Polski.

74'
Strzał Lewandowskiego z rzutu wolnego trafił w mur.

73'
żółta kartka Ikaunieks obejrzał żółty kartonik za przewinienie na Zielińskim bardzo blisko szesnastki Łotwy. Będzie okazja na uderzenie.

71'
żółta kartka Potężny strzał z dystansu Karasausksa przeszło tuż obok prawego słupka. Było groźnie. Kędziora zobaczył chwilę wcześniej kartkę w kolorze żółtym.

70'

69'
Miejsce kontuzjowanego piłkarza zajął Uldrikis.

68'
Gutkovskis ucierpiał w starciu z Kędziorą. Najprawdopodobniej będzie konieczna zmiana.

67'
Po raz kolejny korner nie przynosi gospodarzom jakiejkolwiek korzyści pod łotewską bramką.

66'
Grosicki dał reprezentacji Polski kolejny rzut rożny.

64'
Piątek znalazł się w dogodnej na zmianę wyniku okazji, minął golkipera, ale jego strzał wylądował tylko na bocznej siatce.

62'
Korekta w składzie gospodarzy: Błaszczykowski za Klicha.

61'
Steinbors na raty wyłapuje futbolówkę po główce Grosickiego.

60'
Polacy domagają się podyktowania rzutu karnego po ręce Maksimenki - słuszne pretensje, bo Łotysz faktycznie zagrał nieprzepisową częścią ciała piłkę.

58'
Karasausks omal nie wyprowadził Łotwy na prowadzenie... Polscy obrońcy zdążyli z udaną interwencję, naprawiając tym samym swój wcześniejszy błąd w ustawieniu.

57'
Wolej Zielińskiego przeleciał wysoko nad poprzeczką.

56'
Rzut rożny dla Polski.

54'
Zagranie ręką Grosickiego przy przyjęciu piłki nie umknęło uwadze sędziego głównego.

53'
żółta kartka Maksimenko z żółtym kartonikiem na koncie za spóźnione wejście w Zielińskiego.

52'
Golkiper gości świetnie wybronił strzał głową Piątka. Żaden z biało-czerwonych nie zdążył z dobitką.

51'
Faulowany Zieliński na wysokości pola karnego przyjezdnych.

49'
Zespołowi Łotwy udało się zblokować uderzenie Lewandowskiego z linii pola karnego.

48'
Problemy Steinborsa przy strzale Grosickiego, po chwili skrzydłowy próbował dogrywać na środek szesnastki, ale jego podanie przejęli defensorzy.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy obydwóch kadr powrócili na plac gry.

*'

*'
Bardzo słaby mecz podopiecznych Jerzego Brzęczka. Konkretniejsi są rywale z nadbałtyckiego państwa, którzy stworzyli sobie sporo niezłych okazji na zmianę rezultatu.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

44'
Ikaunieks zastopował Lewandowskiego, który starał sobie znaleźć miejsce do oddania strzału.

42'
Niezrozumiałe górne podanie Glika - nie wiadomo komu chciał dograć piłkę były gracz włoskiego Torino.

40'
Łotyszom udało się zablokować strzał Lewandowskiego z szesnastki.

39'
Zieliński złapany na spalonym.

38'
Gdyby tylko Gutkovskis lepiej uderzył po indywidualnej szarży lewą stroną boiska, to nie wiadomo, czy Szczęsny poradziłby sobie z tym strzałem.

36'
Uderzenie głową Piątka poszybowało nad bramką.

35'
Słupek po strzale Lewandowskiego! Napastnik finezyjnym strzałem z obrębu szesnastki prawie dokręcił futbolówkę do bramki. Zabrakło mu bardzo niewiele.

34'
Co teraz zrobił Zieliński? Pomocnik Napoli, po zagraniu w pole karne ze strony Lewandowskiemu, uderzył w taki sposób, że zagrożeni mogli się czuć kibice, a nie bramka.

33'
Tragikomiczne dośrodkowanie Recy w pole karne Łotwy.

31'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie - piłka w rękach Steinborsa.

30'
Korner po akcji Grosickiego.

29'

28'
Uciekła piłka Lewandowskiemu po podaniu Piątka z kombinacyjnej akcji.

25'
żółta kartka Steinbors wygrał pojedynek z Lewandowskim w groźnej sytuacji! Dobijać strzał "Lewego" próbował Piątek, po czym starał się wymusić rzut karny, co dostrzegł arbiter i ukarał go żółtą kartką.

24'
Wciąż czekamy na pierwszą składną akcję Polaków na połowie przyjezdnych.

23'
Taktyczne przewinienie Kędziory na Karasausksie.

21'
Rakels posłał fatalne podanie do Gutkovskisa. Gdyby nie to, Łotwa miałaby świetną okazję na zmianę wyniku.

20'
Jeszcze jedna wrzutka Grosickiego na tyle zła, że żaden z jego kolegów nie był w stanie dojść do piłki.

19'
Nakładka jedno z Łotyszy w walce o futbolówkę z Klichem - arbiter daje rzut wolny gospodarzom.

18'
Lewandowski huknął z okolicy dwudziestego metra - niestety niecelnie.

17'
Gracze prowadzeni przez Jerzego Brzęczka wcale nie poprawiają swojej gry. Bardzo źle to wygląda na tle takiego rywala, jakim jest Łotwa.

16'
Następne wznowienie gry od boku boiska dla Polski.

15'
Reca przekroczył przepisy w ofensywie, arbiter odgwizdał rzut wolny dla Łotwy.

14'
Nic nie wynikło z tej wrzutki z rogu. Chwilę później Krychowiak został sfaulowany niedaleko pola karnego przeciwnika.

13'
Zblokowane uderzenie Piątka przyniosło korner polskiemu zespołowi.

12'
Stoper AS Monaco ucierpiał przy tym starciu - za chwilę powinien jednak wrócić do gry.

11'
Dubra przeskoczył Glika w polu karnym i doszedł do centry z narożnika, ale jego główka była niskiej jakości - piłka opuściła pole gry kilka metrów od celu.

10'
Łotysze wywalczyli rzut rożny.

9'
Ładnie przedarł się lewą flanką Lewandowski, jego późniejsze dogranie zostało jednak przyblokowane.

8'
Bramkarz reprezentacji Polski spokojnie zatrzymał celne uderzenie z daleka Karasausksa.

7'
Przewinienie Lewandowskiego na Dubrze. Snajper Bayernu Monachium przegrał pojedynek fizyczny.

6'
Polacy na razie prezentują się co najwyżej przeciętnie. To goście pokazali więcej na boisku.

5'
Bezpośrednia próba Rakelsa z rzutu wolnego przeszła obok lewego słupka.

4'
Karasausks faulowany przez Kędziorę na wysokości szesnastki Polski. Stały fragment gry dla Łotwy.

3'
Nieczysty strzał posłał sprzed pola karnego Maksimenko - bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

2'
Gutkovskis z dystansu zmusiła Szczęsnego do ogromnego wysiłku - golkiper Juventusu skutecznie sparował futbolówkę do boku.

1'
Rozpoczęła Polska.

*'
Czas na hymny obu państw.

*'
Piłkarze meldują się na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie.

*'
Rola arbitra głównego przypadła pochodzącemu z Azerbejdżanu, Aliyarowi Aghayevowi.

*'
Rezerwowi: Vanins, Ikstens, Kurakins, Gabovs, Rugins, Sabala, Tobers, Zujevs, Tarasovs, Jagodinskis, Uldrikis, Cernomordijs.

*'
Wyjściowy skład przyjezdnych jest już znany.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Fabiański, Skorupski, Cionek, Gumny, Jędrzejczyk, Błaszczykowski, Frankowski, Góralski, Kądzior, Linetty, Szymański, Kownacki, Milik.

*'
Szkoleniowiec polskiej kadry postawił na wyżej wymienionych graczy.

*'
Łotysze w swoim pierwszym meczu przegrali z Macedonią Północną 1:3, przez co zajmują ostatnią lokatę w tabeli grupy G.

*'
Polacy, po pokonaniu zdecydowanie najsilniejszego rywala w swojej grupie - Austrii, na dodatek na wyjeździe w Wiedniu, mają teraz pojedynek z dużo słabszym przeciwnikiem - Łotwą.

*'
Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się w drugim spotkaniu fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku.

'

El. Euro 2020: Polska - Łotwa na żywo

Zapraszamy na godzinę 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Łotwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online