Lechia Gdańsk - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kuciak - Mladenović, Augustyn, Nalepa, Nunes - Łukasik, Kubicki, Makowski, Haraslin (67' Fila), Mak (59' Sobiech) - Paixao (90+3' Arak)
Plach – Konczkowski, Korun, Czerwiński, Kirkeskov – Pietrowski (71' Mat. Mak), Dziczek, Jodłowiec (82' Badia), Felix, Hateley - Parzyszek (74' Papadopulos)

Augustyn (6.)
Nalepa (33.)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Lechia Gdańsk umocniła się na pozycji lidera LOTTO Ekstraklasy. Znakomita skuteczność okazała się kluczem do zgarnięcia trzech oczek w bardzo ważnym sprawdzianie.

Koniec meczu w Gdańsku!

90+6'
Dusan Kuciak fantastycznie zareagował na linii! Strzał głową Michala Papadopulosa należał do wysoce efektownych.

90+5'
Piast próbuje zdobyć "kontaktowego" gola. Wciąż brakuje szczęścia w polu karnym "Biało - zielonych".

90+4'
Gerard Badia mocno niecelnie kropnął zza linii pola karnego. Strzał z pół woleja miałby szanse powodzenia, gdyby Hiszpan lepiej się złożył.

90+3'
Flavio Paixao został zdjęty z boiska. Jakub Arak w jego miejsce.

90+2'
Wzajemne przebitki. Mocno chaotycznie na placu boiska.

90'
Sędzia główny doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć Arturowi Sobiechowi, który próbował wykończyć wyborne, prostopadłe zagranie. Kąśliwe uderzenie zostało wybronione nogami przez bramkarza Piasta Gliwice.

88'
Sędzia przerwał grę. Dwie piłki znajdowały się na murawie.

87'
Dużo niedokładności w ostatnich minutach po obu stronach.

85'
Dusan Kuciak pewnie wyłapał piłkę, która została wybita od rzutu wolnego. Michel Kirkeskov zagrał ją zbyt głęboko.

83'
Dusan Kuciak wyciągnął wybitnie sygnalizowany strzał z dalszej odległości.

82'
Doszło do ostatniej zmiany u gości. Gerard Badia zastąpił Tomasza Jodłowca.

81'
Sędzia główny nie musiał jeszcze zastosowywać kar indywidualnych wobec graczy na boisku.

79'
Obaj trenerzy mogą dokonać jeszcze po jednej zmianie.

78'
Michal Papadopulos udanie głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Złe dośrodkowanie posłał Daniel Łukasik.

77'
Jeden z obrońców Piasta zagrał piłkę ręką. Złamanie przepisów nastąpiło tuż przed polem karnym.

76'
15073 widzów znajduje się na gdańskim stadionie.

75'
Krótko po wejściu na boisko okazję strzelecką dostał Michal Papadopulos. Czeski napastnik, jednak, źle trafił w piłkę głową. Futbolówka przeleciała daleko od prawego słupka bramki.

74'
Michal Papadopulos w linii napadu Piasta Gliwice wymienił Piotra Parzyszka.

72'
Filip Mladenović został przypadkowo uderzony łokciem. Gracz Lechii walczył z przeciwnikiem o górną piłkę.

71'
Mateusz Mak dał zmianę za byłego zawodnika Lechii Gdańsk, Marcina Pietrowskiego.

70'
Mateusz Mak jest awizowany do wejścia na boisko.

69'
Trener Waldemar Fornalik szykuje więcej niż jedną zmianę.

67'
Karol Fila jest drugim zmiennikiem, który wejdzie na plac gry. Lukas Haraslin został zesłany na ławkę rezerwowych.

66'
Obaj szkoleniowcy przygotowali zmiany. Za kilka chwil powinniśmy je ujrzeć.

64'
Gospodarze liczą na wyprowadzenie kontry. Lechia cofnęła się do głębszej defensywy.

63'
Piłkę częściej przy nogach mają goście, lecz nie potrafią oni przełamać bloku defensywnego gdańskiej Lechii.

61'
Ewidentnie za koszulkę pociągany był Martin Konczkowski. Sędzia zatrzymał akcję.

60'
Celne strzały: 3-2.

59'
Michał Mak poszedł na ławkę rezerwowych. Artur Sobiech otrzymał swoją szansę.

57'
Dusan Kuciak znów na medal! Słowacki bramkarz na refleks wyciągnął strzał z bardzo bliskiej odległości Tomasza Jodłowca! Chwilę później próbował skutecznie dobić Piotr Parzyszek, ale jego zagranie pofrunęło nad poprzeczką.

55'
Jorge Felix poturbowany przez dwóch przeciwników. Przewinienie miało miejsce w środkowej części boiska.

54'
Mocno ofensywne zapędy prezentują gracze z Gliwic. Muszą gonić bardzo niekorzystny dla siebie rezultat.

52'
Masa szczęścia przy piłkarzach gdańskiej Lechii! Piotr Parzyszek idealnie znalazł się w jej polu karnym! Silny strzał z dziesiątego metra obił lewy słupek bramki!

50'
Po raz kolejny w tym widowisku na pozycji spalonej uchwycony został Flavio Paixao. Gra musiała zostać przerwana.

49'
Dusan Kuciak efektownie przeciął groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Słowak nabawił się chyba jakiegoś urazu.

47'
Frantisek Plach wykonał przepiękną paradę bramkarską! Genialnie rzucił się na piłkę, posłaną przez Daniela Łukasika! Ten próbował swoich sił zza pola karnego.

46'
Rozpoczęła się II połowa meczu w Gdańsku!

Pierwsza część potyczki dobiegła końca.

45'
Paweł Raczkowski przedłużył I odsłonę o jedną minutę.

44'
Michał Mak źle posłał piłkę z prawej flanki boiska. Flavio Paixao nie zakończył dobrze obiecującej się akcji ofensywnej.

42'
Dusan Kuciak świetnie zaprezentował się na przedpolu! Słowacki goalkeeper wyciągnął kapitalny strzał Piotra Parzyszka, który został obsłużony idealnym zagraniem na wolne pole.

40'
Michel Kirkeskov nieudolnie wybił rzut wolny. Jego dośrodkowanie pofrunęło za plecy klubowych partnerów.

39'
Lukas Haraslin zwija się z bólu. Marcin Pietrowski nie patyczkował się ze swoim przeciwnikiem. Zakończyło się tylko na słownej reprymendzie.

36'
Sędzia odgwizdał faul. Daniel Łukasik nieprzepisowo przetrzymywał rywala za jego koszulkę.

35'
"Piastunki" starają się szybko odpowiedzieć na wydarzenia boiskowe, jednakże nie wychodzą próby w ofensywie.

33'
Goooooooool! Stały fragment gry przyniósł zawodnikom Piotra Stokowca gola! Michał Nalepa nie pomylił się głową z najbliższej odległości! Obrona gości kompletnie się pogubiła.

32'
Blisko pola karnego Piasta Gliwice zobaczymy rzut wolny. Wślizg na nogi Lukasa Haraslina.

31'
Powstrzymany został strzał Jarosława Kubickiego, który podjął wyzwanie z ponad dwudziestu metrów od bramki Piasta.

30'
Za Nami i piłkarzami już pół godziny gry. Nie możemy narzekać o słaby poziom piłkarski.

28'
Twarda rywalizacja o każdy metr murawy w Gdańsku. Przed chwilą doszło do przewinienia na Danielu Łukasiku.

26'
Błażej Augustyn głową zablokował silne uderzenie z dystansu.

25'
Zawodnicy Lechii umiejętnie przesuwają się w pobliżu swojej szesnastki.

23'
Przewagę optyczną mają podopieczni trenera Waldemara Fornalika. Dużo więcej udziału w posiadaniu piłki, ale brakuje wciąż tej jakości w ofensywie.

21'
Piotr Parzyszek dobrze wyszedł do centry z prawego skrzydła boiska. Zabrakło napastnikowi lepszego ułożenia się do strzału głową. Piłka poleciała nad poprzeczką.

20'
Michał Mak dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Pomocnik kopnął piłkę wprost pod nogę rywala.

19'
Filip Mladenović przeciągnął swoją wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

17'
Kirkeskov świetnie uprzedził nadbiegającego Maka. Pomocnik gospodarzy próbował przechwycić crossowe zagranie.

16'
Lukas Haraslin zdecydował się na zbyt długą szarżę w pobliżu szesnastki rywala. Skrzydłowy Lechii nie zdołał stworzyć większego zagrożenia pod bramką Franciska Placha.

14'
Przyjezdni są zdeterminowani, aby jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Zbyt nerwowo, jednak, postępują na wysokości pola karnego gdańskiego klubu.

13'
Gospodarze wybronili się z centry od kornera.

11'
Flavio Paixao zarzekał się, że nie był na pozycji spalonej. Arbiter liniowy był kompletnie innego zdania.

10'
Tomasz Jodłowiec oddał niezły, płaski strzał zza pola karnego. Dusan Kuciak końcówkami palców zbił piłkę na korner. Było wielkie ryzyko, że uderzenie "wejdzie" do bramki gospodarzy.

8'
Na boisku zobaczymy sztab medyczny Piasta. Kirkeskov został poturbowany w powietrznej rywalizacji.

7'
Po bardzo krótkiej analizie z systemem VAR, sędzia główny uznał bramkę Lechii Gdańsk.

6'
Goooooool! Błażej Augustyn zaskoczył wszystkich na stadionie. Stoper Lechii Gdańsk pokazał przepiękny strzał z okolic dwudziestego metra. Futbolówka poleciała w lewy, dolny róg.

5'
Lukas Haraslin wybił korner. Piłka minęła jego kolegów z klubu.

4'
Piotr Parzyszek uderzył z pierwszej piłki. Piast świetnie rozprowadził kontrę na prawym sektorze placu gry. Napastnik, z 11. metra, ulokował piłkę daleko od prawego słupka bramki.

3'
Piotr Parzyszek nieudolnie trafił w piłkę, w polu karnym Lechii. Jej obrońcy kompletnie zlekceważyli dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

2'
Kirkeskov nie zdołał minąć Nunesa, na lewej flance boiska. Gracz Piasta zbyt mocno rozrzucił sobie futbolówkę. Nową akcję rozpocznie Dusan Kuciak.

1'
Goście z Gliwic rozpoczęli dzisiejszy pojedynek.

*'

*'
Zawodników już widzimy na placu gry.

*'
Pan Paweł Raczkowski będzie rozjemcą głównym meczu, który rozpocznie się za dwadzieścia minut.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośredniej potyczce pomiędzy tymi drużynami, zobaczyliśmy remis 1:1.

*'
Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Sokołowski, Mak, Badia, Mokwa, Byrtek, Papadopulos.

*'
Ławka rezerwowych Lechii: Alomerović, Vitoria, Fila, Lipski, Michalak, Arak, Sobiech.

*'
Na stadionie w Gdańsku odbędzie się starcie aktualnego lidera, Lechii Gdańsk, z trzecią ekipą LOTTO Ekstraklasy - Piastem Gliwice.
Nadchodzące widowisko traktowane jest przez wielu ekspertów, jako "HIT" 27. kolejki tego sezonu polskiej Ekstraklasy.

*'
Poniżej wspomniany mecz rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji na żywo z Gdańska, gdzie miejscowa Lechia zmierzy się z Piastem Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online