Górnik Zabrze - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Chudy - Arnarson, Wiśniewski, Suarez (HT' Bochniewicz), Sekulić - Matuszek (75' Wolsztyński) - Mystakidis (62' Baidoo), Gvilia, Żurkowski, Jimenez - Angulo.
Pesković - Ferraresso, Helik, Dytiatjew, Siplak - Hernandez (75' Dąbrowski), Dimun, Gol, Hanca - Piszczek (63' Rapa), Cabrera (90' Strózik).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Goście mocno zbliżą się do czołówki tabeli, a górnicy nie wykorzystali szansy na odskoczenie od jej dolnej części.

90+4'
Fatalny kiks Bochniewicza, który kopnął się piłką w głowę, ale jednocześnie wyłożył futbolówkę Angulo, a ten z bliska spudłował.

90+3'
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy na połowie Cracovii.

90'
Pięć minut dodał do drugiej połowy arbiter.

90'
Trzecia zmiana w zespole ze stolicy Małopolski: Strózik zajął miejsce Cabrery.

88'
Źle, całkowicie nieudane podanie Cabrery w kierunku Dimuna. Gdyby napastnik z Półwyspu Iberyjskiego posłał lepsze podanie, to być może krakowianie zdobyliby drugiego gola.

86'

83'
Goście szczęśliwie wyekspediowali futbolówkę poza obręb szesnastki.

82'
Żurkowski zdobył kolejny róg dla Górnika.

81'
Pesković wybił piłkę w niepewnej sytuacji na korner.

80'
Coraz więcej wskazuje na to, że przyjezdni dowiozą korzystny dla nich rezultat do końca.

77'
żółta kartka Gol z "żółtkiem" za przewinienie taktyczne.

76'
13 431 ogląda to spotkanie na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

75'
Po jednej zmianie w obydwóch ekipach: w Górniku Wolsztyński wszedł za Matuszka, w Cracovii Dąbrowski zastąpił Hernandeza.

74'
żółta kartka Tak też się dzieje - zamiast wskazania na "wapno", będzie żółty kartonik za symulowanie dla Żurkowskiego.

73'
Sędzia Myć kieruje się do VARu - niemal na pewno będzie to oznaczało zmianę decyzji.

72'
"Jedenastka" dla miejscowych!
Siplak miał sfaulować Żurkowskiego - z powtórek nie widać podstaw do podyktowania rzutu karnego, bo przewinienia zwyczajnie nie było.

69'
Zagranie ręką Hernandeza przy przyjmowaniu futbolówki. Arbiter to zauważył i odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

66'
żółta kartka Ferraresso zobaczył kartonik w kolorze żółtym za niesportowe zachowanie.

66'
Bochniewiczowi nie udało się dojść do dogrania Gruzina. Zabrakło mu niewiele do zamknięcia centry.

65'
Żurkowski wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Dośrodkowywać będzie Gvilia.

63'
Korekta w składzie gości: Rapa w miejsce Piszczka.

62'
Roszada numer dwa w Górniku Zabrze: Baidoo za Mystakidisa.

60'
Krakowianie skutecznie zażegnali niebezpieczeństwo po tym kornerze.

59'
Rzut rożny dla zabrzańskiej ekipy.

59'
Helik doskoczył do centry Hernandeza, ale jego strzał głową wylądował w rękach Chudego.

57'
Nie ma rzutu karnego i żółtego kartonika dla Gola - arbiter anulował swoje pierwotne decyzje.

55'
Arbiter sprawdzi jednak jeszcze tę sytuację z VARem.

54'
Gol powalił Sekulicia w polu karnym Cracovii - arbiter dyktuje "jedenastkę" i pokazał żółtą kartkę piłkarzowi faulującemu.

52'
Matuszek przerwał szarżę Piszczka. Udana interwencja w defensywie gracza zabrzan.

50'
Do odbitej piłki dopadł Żurkowski i posłał fatalnej jakości strzał z dystansu.

49'
Rzut wolny dla miejscowych po przewinieniu na Sekuliciu niedaleko pola karnego rywala.

48'
Gospodarze od samego początku ruszyli do ataku, aby odrobić straty.

46'

*'
Zmiana w szeregach Górnika Zabrze: Bochniewicz za Suareza.

*'
Piłkarze powrócili na plac gry.

*'
Statystyki:

*'
Krakowianie zasłużenie prowadzą po pierwszej części meczu, gospodarze zaczęli dochodzić do głosu dopiero w ostatnim kwadransie. Obu drużynom brakuje skuteczności.

Przerwa.

45+3'
żółta kartka Piszczek ewidentnie sfaulowany taktycznie przez Matuszka. Kartka w kolorze żółtym została pokazana pomocnikowi Górnika.

45'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Angulo złapany na wyraźnym ofsajdzie.

43'
żółta kartka Hanca zobaczył żółty kartonik za ostry faul na Żurkowskim.

41'
Sekulić! Defensor gospodarzy świetnie doszedł do wrzutki Gvilii, ale główkował prosto w golkipera.

39'
żółta kartka Siplak nieprzepisowo zatrzymał Mystakidisa i obejrzał za to przewinienie "żółtko".

37'
Mystakidis znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale skierował futbolówkę wprost w ręce Peskovicia.

35'
Nieudany strzał Angulo z szesnastki - piłka przeszła daleko obok celu, jakim była bramka.

33'
Angulo trafił w słupek! Hiszpan zazwyczaj takich okazji nie marnuje - doświadczony snajper wyszedł do świetnego zagrania z głębi pola, wygrał pojedynek z Peskoviciem, ale przegrał z obramowaniem bramki.

32'
Nic nie wynikło z tego wznowienia gry z narożnika boiska.

31'
Rzut rożny dla piłkarzy prowadzonych przez trenera Brosza.

28'
Gvilia zagrał do Sekulicia, który, jak dostrzegł sędzia liniowy, był na ofsajdzie.

27'

26'
Bardzo ładny strzał z powietrza Mystakidisia przeleciał nad bramką Peskovicia.

24'
Na pozycji spalonej został złapany Angulo.

23'
Brzydkie wejście Piszczka w nogi Arnarsona. Tutaj jednak arbiter nie pokazał winowajcy napomnienia.

21'
Decyzja o golu podtrzymana - sędzia główny nakazał wznowienie gry od środka boiska.

20'
Arbiter sprawdza jeszcze tę sytuację na VARze.

19'
0:1! Cabrera wykończył strzał-podanie głową Piszczka! Hiszpan skorzystał z asysty swojego kolegi i z najbliżej odległości nie dał szans golkiperowi Górnika.

17'
Podopieczni Michała Probierza nie dopuścili do niebezpieczeństwa po centrze Gvili ze stojącej futbolówki.

16'
Jimenez wywalczył rzut wolny w pobliżu pola karnego przeciwnika.

15'
Bramkarz przyjezdnych ucierpiał w starciu z Jimenezem przy akcji z dwunastej minuty. Sztab medyczny opatruje poszkodowanego gracza.

14'
Faul Angulo na Siplaku w ofensywie. Sędzia Myć przerwał grę.

12'
Lob Jimeneza w sytuacji sam na sam przeszedł tuż obok bramki Peskovicia! Hiszpan minimalnie chybił po znakomitym podaniu prostopadłym od Żurkowskiego.

10'
Piszczek mocno naciskał golkipera zabrzan, który nie mógł się zdecydować, do którego partnera posłać zagranie, ale Słowak nie popełnił błędu.

9'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Chudego po tym stałym fragmencie gry.

8'
Korner dla Cracovii.

7'
Niezłe dośrodkowanie Dimuna dotarło do Helika, a ten oddał strzał głową. Niecelny, bo stoper przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

6'
Udany przechwyt Ferraresso przerwał atak gospodarzy i po chwili Brazylijczyk został sfaulowany przy próbie wyprowadzenia akcji.

4'
żółta kartka Ostre przewinienie Sekulicia na Hernandezie. Zasłużona żółta kartka dla bocznego obrońcy Górnika.

2'
Ferraresso złapany na niewielkim ofsajdzie po podaniu z połowy gości.

1'
Początek meczu!

*'
Gracze pojawili się na murawie. Za chwilę początek starcia.

*'
Sędzią głównym będzie Wojciech Myć z Lublina.

*'
Rezerwowi: Bielica, Bochniewicz, Wolsztyński, Zapolnik, Baidoo, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz.

*'
Zestawienie miejscowych zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych krakowian: Stępniowski, Rapa, Datković, Serafin, Strózik, Dąbrowski, Cecarić.

*'
Znamy skład gospodarzy.

*'
Przyjezdni w ostatnim swoim spotkaniu przegrali co prawda z Wisłą Kraków, ale to oni byli stroną lepszą z gry i zabrakło im skuteczności. Tamtą rywalizację przegrali jednak 2:3.

*'
Gospodarze koncertowo pokonali Lecha Poznań w poprzedniej serii gier. Wynik końcowy to 3:0. To stawia zespół Marcina Brosza w świetnej sytuacji przed dzisiejszymi zawodami.

*'
Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagrają dzisiaj Mateusz Matras (Górnik) i Mateusz Wdowiak (Cracovia).

*'
Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Zapraszamy do śledzenia spotkania pierwszej kolejki po reprezentacyjnej przerwie. Na Górnym Śląsku zabrzański Górnik podejmie Cracovię.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online