Freiburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Freiburg
1 : 1

Schwolow - Stenzel, Schlotterbeck, Heintz, Gunter - Hofler, Abrashi - Frantz (70' Streich), Haberer, Grifo - Holer (80' Gulde)
Ulreich - Kimmich, Boateng (73' Sule), Hummels, Rafinha - Thiago, Goretzka - Müller (55' Gnabry), James, Coman (74' Ribery) - Lewandowski

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Wielka sensacja we Freiburgu. Bayern Monachium nie potrafił dzisiaj udokumentować swojej znacznej przewagi na placu gry. Remis bardzo kosztowny, ponieważ BVB wygrała swój mecz z Wolfsburgiem (2:0) i to ona w tej chwili zajmuje 1. miejsce w ligowej stawce. Przypominamy, że za tydzień w sobotę odbędzie się starcie Bayernu Monachium z Borussią Dortmund.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Leon Goretzka obił prawy słupek bramki! Klasowe strącenie futbolówki głową! Wielkie szczęście przy gospodarzach.

90+2'
Cała jedenastka gospodarzy w pobliżu swojej szesnastki.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Arbiter dorzucił trzy minuty.

90'
Robert Lewandowski rozczarował kibiców na stadionie! W stuprocentowej sytuacji na gola, Polak nieudolnie uderzył piłkę szczupakiem. Z najbliższej odległości, bez presji ze strony obrońców.

89'
Jerome Gendorf zastąpił Vinzenzo Grifo.

89'
Borussia Dortmund wyszła na prowadzenie. Paco Alcacer zdobył bramkę, która unieszczęśliwiła sympatyków klubu z Monachium.

87'
Robert Lewandowski zablokowany. Napastnik próbował efektownie obrócić się z futbolówką w polu karnym przeciwnika. Zakończyło się na zablokowanym uderzeniu.

86'
Każda sekunda pracuje na ostateczny sukces gospodarzy. Coraz więcej frustracji na twarzach Bayernu Monachium.

84'
Piłka krąży od kilkunastu metrów w pobliżu szesnastki Freiburga. Bayern robi wszystko, aby z tego jakże trudnego terytorium wywieźć komplet oczek.

83'
Gospodarze skupieni na obronie dostępu do swojej bramki. Coraz większy nacisk kładą zawodnicy Niko Kovaca.

81'
Alexander Schwolow popełnił do tej pory osiem skutecznych interwencji.

80'
Dobry występ za Lucasem Holerem. Napastnik został zmieniony przez Manuela Gulde.

78'
Robert Lewandowski otrzymał piłkę, którą musiał zamienić na gola! Polak przegrał rywalizację z Alexandrem Schwolowem, który znakomicie prawą ręką zatrzymał efektowną podcinkę.

77'
Franck Ribery zahaczył przeciwnika o nogi. Sędzia przyznał drużynie gospodarzy rzut wolny.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego wymiaru czasu gry.

74'
Trzecim zmiennikiem w ekipie Bayernu Monachium okazał się Franck Ribery. Francuski skrzydłowy za Kingsley'a Comana.

73'
Jerome Boateng wylądował na ławce rezerwowych. Nicklas Sule zajął jego miejsce.

72'
Alexander Schwolow po raz kolejny bohatersko uchronił swoją ekipę przed utratą bramki. Goalkeeper zatrzymał szarżę Kingsley'a Comana. Skrzydłowy wybornie zabawił się z rywalami, a następnie soczyście przymierzył z głębi szesnastki.

70'
Zmiana w składzie gospodarzy. Christian Streich ma pomóc w utrzymaniu dobrego wyniku, Gian Frantz udał się na ławkę rezerwowych.

69'
Alexander Schwolow umiejętnie nogami zatrzymał kąśliwą próbę, oddaną z bardzo ostrego kąta. Serge Gnabry, silnym uderzeniem chciał zmieścić piłkę w lewym, dolnym rogu bramki.

67'
Alexander Schwolow znów pokazał, że jest wybitnym bramkarzem. Wspomniany gracz kapitalnie sparował bardzo niebezpieczny strzał z dalszej odległości, który zaprezentował Jerome Boateng.

66'
James Rodriguez mógł w bardzo efektownym stylu zaskoczyć bramkarza ekipy przeciwnej. Centro-strzał z lewej flanki boiska prawie nie przelobował goalkeepera gospodarza.

64'
żółta kartka Arbiter główny powrócił do wcześniej popełnionego przewinienia w wykonaniu Dominiqua Heintza.

63'
Joshua Kimmich posłał mierne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Jego dogranie bez żadnego kłopotu zneutralizowała para stoperów Freiburga.

61'
Za długo z decyzją o oddaniu strzału wahał się Lucas Holer. Obrońcy Bayernu, którzy byli blisko ustawieni, błyskawicznie zażegnali niebezpieczeństwo.

59'
Ponownie dużego dystansu nie przestraszył się Vinzenzo Grifo. Mocno kopnięta futbolówka przez niego przeleciała nad poprzeczką.

56'
Obie strony usiłują wypracować sobie dobre sytuacje strzeleckie, ale jak na razie, kończy się tylko na chęciach.

55'
Czas na pierwszą zmianę w dzisiejszym widowisku. Serge Gnabry zastąpił kompletnie bez polotu dzisiaj Thomasa Mullera.

52'
Cios za cios. Vinzenzo Grifo podjął ambitne wyzwanie z dalszej odległości. Silne uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

51'
Robert Lewandowski postanowił poszukać swojego drugiego gola w tym starciu. Dobrze obiecujący się strzał w wykonaniu polskiego napastnika poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki.

49'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu, Borussia Dortmund bezbramkowo remisuje z Wolfsburgiem.

48'
W obu drużynach nie doszło do zmian personalnych.

46'
II połowa tego meczu!

Sędzia główny zaprosił Wszystkich na przerwę.

45'
Arbiter techniczny pokazał na tablicy elektronicznej, że I odsłona potrwa o dwie minuty dłużej.

44'
Ostatnie akty w pierwszej części gry.

42'
żółta kartka Za próbę wymuszenia rzutu wolnego żółtą kartkę otrzymał Abrashi.

41'
Przewinienie taktyczne zrealizował Thiago Alcantara. Arbiter nie miał, jednak, podstaw do zastosowania kary indywidualnej.

40'
W ostatnich minutach oglądaliśmy piłkarskie szachy. Nikt nie chce nikomu zrobić wielkiej krzywdy na placu gry.

38'
Jak dotąd nie doświadczyliśmy wielu wymuszonych przerw.

37'
Sven Ulreich popełnił kolejną dobrą interwencję w tym pojedynku. Goalkeeper wyśmienicie sparował nieprzyjemne uderzenie w prawy sektor bramki, autorstwa Lucasa Holera.

35'
Za krótkie dośrodkowanie z prawej flanki boiska posłał Rafinha.

34'
Statystyka posiadania piłki: 34% - 66%.

32'
Zawodnicy gospodarzy zaczynają się gubić na swojej połowie boiska. Wysoki pressing w wykonaniu gości może zaowocować sporymi korzyściami.

30'
Leon Goretzka dopadł do dośrodkowania z lewego narożnika boiska. W chwili oddawania strzału głową był bez żadnego krycia. Efektowna próba poleciała obok lewego słupka bramki.

29'
Stenzel po raz kolejny w tym meczu wystąpił w negatywnej roli. Brzydki faul na nogi Comana.

28'
Schwolow zgarnął zbyt głęboką centrą. Lewandowski delikatnie strącił futbolówkę głową, ale zbyt słabo, aby zmienić rezultat dzisiejszych zawodów.

26'
Mats Hummels wysoko wyszedł do centry z rzutu wolnego, jednakże nie zdołał on dobrze złożyć się do strzału głową. Wynik nie uległ zmianie.

25'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Guntera. Ten gracz dopuścił się faulu blisko swojej szesnastki.

24'
Gospodarze próbują bardzo wysoko atakować obrońców Bayernu Monachium.

22'
Gol pobudził podopiecznych Niko Kovaca do odważniejszej gry w ofensywie.

20'
Goooooooool! Robert Lewandowski doprowadził do wyrównania wyniku we Freiburgu! Polski napastnik popisał się wyśmienitym uderzeniem z pół obrotu. Wielka klasa.

18'
Thomas Muller stracił równowagę w polu karnym rywala, w kulminacyjnej części akcji ofensywnej. Gdyby wygrał walkę o pozycję, to przyjezdni stanęliby przed idealną okazją strzelecką.

17'
Sven Ulreich uratował gości przed utratą drugiej bramki! Wyborna interwencja nogami na refleks zasłużyła na spore uznanie.

15'
Do poważnej ofensywy wyruszył Bayern Monachium.

13'
Robert Lewandowski jest kryty przez dwóch obrońców. Bardzo mało miejsca i czasu ma polski napastnik.

11'
Centymetrów zabrakło, aby wślizg Roberta Lewandowskiego trafił w piłkę, i wpakował ją do bramki. Minimalnie spóźniony Polak miał czego żałować.

10'
Stenzel delikatnie odepchnął rywala. Sędzia główny wszystko doskonale wychwycił.

9'
Wyraźną przewagę mają piłkarze gospodarza. Nie o takim scenariuszu marzyli sympatycy Bawarczyków.

7'
Na vivat uderzył z rzutu wolnego Grifo. Futbolówka powędrowała na wysokie rejony trybun.

6'
żółta kartka Mats Hummels już z żółtą kartką. Faul taktyczny. Złe ustawienie obrońcy było decydujące.

5'
Leon Goretzka soczyście przymierzył z odległości dwudziestu metrów od bramki przeciwnika. Piłka minęła prawy słupek bramki bardzo nieznacznie.

4'
Gooooooool! Co za początek w wykonaniu gospodarzy! Freiburg na prowadzeniu, po przepięknym i precyzyjnym strzale głową Lucasa Holera! Snajper był bez większego krycia ze strony obrońców Bayernu.

2'
Jerome Boateng został sfaulowany w swoim polu karnym. Defensor nadział się na nakładkę ze strony przeciwnika.

1'
Mecz rozpoczął się z małym "poślizgiem", ponieważ na murawie znajdowały się serpentyny.

*'

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na plac gry. Kibice wstali ze swoich krzesełek.

*'
Pan Christian Dingert poprowadzi spotkanie we Freiburgu.

*'
Dzisiejszy pojedynek zostanie rozegrany w ramach 27. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium na tym etapie rozgrywek przewodzi w stawce.

*'
W pierwszym składzie aktualnych mistrzów Niemiec zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego usłyszymy o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji na żywo z meczu: Freiburg - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Freiburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online