Korona Kielce - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Hamrol - Rymaniak, Kovacević, Marquez - Gardawski, Petrak, Żubrowski, Kosakiewicz - Arveladze, Pućko (86' Jukić) - Forbes (69' Soriano).
Burić - Gumny, Janicki, Vujadinović, Tomasik - Trałka, Gajos - Radut (67' Jóźwiak), Tiba (67' Jevtić), Makuszewski (83' Kostewycz) - Gytkjaer.

Arveladze (45+1.) żółta kartka
Gajos (16.) żółta kartka
Janicki (44.) żółta kartka
Trałka (47.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lech Poznań

*'
Dziękujemy Państwu za te wspólnie spędzone dziewięćdziesiąt trzy minuty.

90'
Sędzia Lasyk doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Kolejne niecelna próba Arveladze z kilkudziesięciu metrów. Wznowi grę Burić.

87'
Zbyt mocna centra Arveladze, czekający na futbolówkę Soriano nie miał szans na dojście do tego zagrania.

86'
Druga roszada w Koronie Kielce: Jukić zajął miejsce Pućki.

83'
Ostatnia zmiana w szeregach Kolejorza: Kostewycz zastąpił Makuszewskiego.

80'
Obydwa kluby chyba czekają już na końcowy gwizdek. Nie widać dużego zaangażowania, o piłkarskiej jakości już nie wspominając.

77'
Rymaniak bardzo łatwo poradził sobie z Makuszewskim pod polem karnym poznaniaków, ale jego późniejszy strzał pozostawił wiele do życzenia.

76'
Jevtić z dystansu, dobra próba, ale piłka i tak przeszła nad poprzeczką.

75'
8166 widzów zgromadzonych jest na stadionie w Kielcach.

73'

71'
Arveladze ładnie uwolnił się spod opieki graczy przyjezdnych i huknął z dystansu - chybił jednak dość znacznie.

69'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Soriano za Forbesa.

67'
Jest decyzja trenera Nawałki - roszady w składzie: Jóźwiak i Jevtić na placu gry, z murawy zeszli Radut i Tiba.

65'
Ani Korona, ani Lech nie prezentują nawet niezłej gry. Mimo to, żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się wciąż na zmiany personalne.

62'
Zaskakująca próba zza szesnastki Marqueza spowodowała, że Burić musiał instynktownie odbić piłkę przed siebie. Potem futbolówka została wybita przez stoperów Lecha.

61'
Poznański zespół nie oddał jeszcze celnego strzału.

60'
Blok Vujadinovicia zatrzymał zmierzające do bramki uderzenie rywala.

58'
Tomasik bardzo łatwo dał się przepchnąć Rymaniakowi na lewej flance. Na dodatek były gracz Jagiellonii Białystok jeszcze sfaulował swojego przeciwnika.

56'
Kosakiewicz przekroczył przepisy przy walce o futbolówkę z Buriciem. Gra przerwana.

55'
Gumny odczuł jakiś dyskomfort w jednym z palców prawej ręki. Sztab medyczny przyjezdnych przy bocznym defensorze.

53'
Centrostrzał Raduta przeszedł obok bramki Hamrola.

51'
Koroniarze nie wywołali jakiegokolwiek niebezpieczeństwa w polu karnym gości po tym kornerze.

50'
Gospodarze mają rzut rożny.

49'
Dziecinna strata Makuszewskiego nie skończyła się zagrożeniem pod bramką Kolejorza, ponieważ Arveladze sfaulował w ofensywie Gumnego.

47'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym ujrzał Trałka za przewinienie taktyczne.

46'
Burić na raty wyłapał piłkę po niezłym strzale zza szesnastki, jaki posłał Pućko.

46'

*'
Mało ciekawe spotkanie na Suzuki Arenie. Niewiele się dzieje na boisku, aktualny wynik wydaje się być sprawiedliwym, żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi nad drugą.

45+3'
Obyło się bez niebezpieczeństwa po tym kornerze.

45+2'
Będzie jeszcze róg dla Korony Kielce.

45+1'
żółta kartka Arveladze zobaczył "żółtko" za brzydkie przewinienie na Gytkjaerze.

45'
O sto dwadzieścia sekund potrwa dłużej pierwsza część meczu.

44'
żółta kartka Żółty kartonik dla Janickiego za faul taktyczny na Forbesie.

42'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

41'
Korner dla gości.

40'
Całkowicie nieudane górne podanie Gardawskiego na prawe skrzydło - piłka wyszła za linię końcową.

38'
Vujadinović trzyma się za twarz siedząc na murawie, chyba jednak obędzie się bez pomocy medyków Lecha Poznań.

36'
Bezpośredni strzał samego poszkodowanego trafił w mur.

35'
Trałka dał się nabrać na prosty zwód Arveladze i sfaulował Gruzina około dwudziestu pięciu metrów od własnej bramki.

34'
Radut przerwał podanie Forbesa na prawą flankę.

32'
Nie jest to porywające widowisko - postronni kibice mogą narzekać na małą liczbę podbramkowych okazji.

30'
Świetna interwencja Buricia po celnym i mocnym uderzeniu Forbesa z ostrego kąta.

28'
Niecelne uderzenie Forbesa z daleka. Stratę na rzecz ekipy z Kielc zaliczył Radut.

27'
Nie było również interwencji VARu. Gra jest kontynuowana.

26'
Piłkarze gości sygnalizują zagranie ręką Rymaniaka przy centrze Gajosa. Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

25'
Gumny powalony nieprzepisowo na ziemię niedaleko pola karnego Korony. Rzut wolny dla podopiecznych Adama Nawałki.

24'

22'
Sprytne podanie Tiby do Makuszewskiego, później "Maki" posłał wrzutkę wprost do obrońców zespołu z województwa świętokrzyskiego.

21'
Stały fragment gry dla przyjezdnych na połowie Korony.

19'
Forbesowi zabrakło niewiele do wykończenia okazji stworzonej poprzez mocne wstrzelenie piłki w szesnastkę.

18'
Tragikomiczna centra Trałki - doświadczony zawodnik żenująco źle próbował dogrywać w pole karne rywala.

16'
żółta kartka Gajos obejrzał żółtą kartkę za tamto wejście.

15'
Ostre starcie pomiędzy Gajosem i Petrakiem, to gracz Kolejorza faulował w tej sytuacji. Sztaby medyczne przy poszkodowanych piłkarzach.

14'
Poznaniacy sprawiają wrażenie, jakby chcieli wywieźć z Kielc remis.

13'
Po blisko kwadransie gry lepiej zaprezentowali się kielczanie. Lechici starają się atakować, ale nie wychodzi im to najlepiej.

11'
Zbyt ostre wejście Forbesa w nogi Makuszewskiego. Arbiter Lasyk odgwizdał rzut wolny dla gości na ich połowie.

10'
Strzał z dystansu Tiby został zablokowany.

8'
Dziecinne pomyłki Makuszewskiego i Vujadinovicia na ich szczęście nie skończyły się okazją podbramkową dla gospodarzy.

6'
Błąd w tamtej sytuacji popełnił Janicki, który nie zorientował się, gdzie była futbolówka.

5'
Kovacević fatalnie spudłował w dogodnej okazji! Defensor miał przed sobą tylko Buricia po zblokowanej główce Petraka, ale uderzył kilka metrów obok lewego słupka.

4'
Rymaniak wywalczył rzut rożny dla Korony Kielce.

3'
Kosakiewicz zagrał ręką w pobliżu pola karnego, ale sędzia główny nakazał grać dalej.

2'
Lechici powoli wymieniają na swojej połowie.

1'
Zaczęli!

*'
Obydwie drużyny wychodzą na płytę boiska.

*'
Arbitrem zawodów będzie Piotr Lasyk z Bytomia.

*'
Rezerwowi zespołu Gino Lettieriego: Miśkiewicz, Malarczyk, Bjelica, Kallaste, Jukić, Skrzecz, Soriano.

*'
Zestawienie miejscowych jest już znane.

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Putnocky, De Marco, Rogne, Jevtić, Kostewycz, Jóźwiak, Wasielewski.

*'
Goście zaczną rywalizację w powyższym składzie personalnym.

*'
Trener kielczan nie będzie mógł desygnować do gry Marcina Cebuli, leczącego kontuzję.

*'
Adam Nawałka, szkoleniowiec przyjezdnych, na pewno nie skorzysta dzisiaj z usług Tomasza Cywki, Tymoteusza Klupsia, Filipa Marchwińskiego, Joao Amarala oraz Timura Żamaletdinowa. Wychowankowie Kolejorza oraz Rosjanin decyzją trenera zostali w Poznaniu, a pozostali gracze są kontuzjowani.

*'
W dwóch ostatnich meczach w Kielcach, dwukrotnie komplet punktów zdobyli koroniarze. Przed meczem trudno znaleźć przesłanki, aby poznaniacy mieli odwrócić tę niekorzystną serię.

*'
O ile kielczanie poprawili swoją grę od dotkliwej porażki z Wisłą Kraków aż 2:6 i pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok 3:1, o tyle lechici grają coraz gorzej. Po przegranej z Miedzią Legnica 2:3, dali się rozbić Górnikowi Zabrze, na dodatek na własnym stadionie, trzema golami, nie odpowiadając ani jednym.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia spotkania na żywo, które rozpocznie się o 20:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Arcyciekawe starcie w stolicy województwa świętokrzyskiego - Korona Kielce podejmie Lecha Poznań. Wynik końcowy tego starcia będzie miał wpływ nie tylko na kształt tabeli, ale być może również na sztab trenerski siedmiokrotnych mistrzów ligowych z Wielkopolski.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online