Lech Poznań - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

3 : 2

Burić – Gumny, Rogne, Vujadinović, Kostewycz – Klupś (55' Makuszewski), Trałka (82' Gajos), Tiba, Jevtić (79' Marchwiński) – Jóźwiak – Gytkjaer.
Załuska – Stec, Fojut, Malec, Nunes – Podstawski, Majewski – Delew (63' Izumisawa), Kowalczyk (59' Hostikka), Guarrotxena – Buksa (62' Żyro).

Mecze na żywo: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
90+4'
Koniec meczu. Lech pokonał Pogoń 3:2.

90+4'
żółta kartka Jóźwiak ukarany żółtą kartką.

90+2'
Gajos z rzutu wolnego z 18. metrów uderzył obok bramki.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

89'
Goool! Izumisawa nalepiej odnalazł się w polu karnym w sporym zamieszaniu i pokonał Buricia. 3:2!

88'
Bardzo nieudany strzał Nunesa.

86'
Gool! 3:1! Majewski przebiegł z piłką i zagrał do Guarrotxeny, który z pola karnego pokonał bramkarza Lecha.

85'
Hostikka zdecydował się na strzał z dużej odległości, ale piłka przeleciała daleko obok bramki.

82'
Gajos zastąpił Trałkę.

81'
Niecelnie z pola karnego uderzał Gytkjaer.

79'
Marchwiński zastąpił Jevticia.

77'
Groźnie z pola karnego uderzał Jevtić, ale Załuska odbił piłkę.

76'
7 112 kibiców pojawiło się na stadionie.

72'
Burić bez problemów obronił strzał głową Steca.

69'
Lech przeważa, ale brakuje sytuacji.

66'
Tiba uderzył z 20 metrów, ale trafił w obrońcę.

63'
Izumisawa zastąpił Delewa.

62'
Żyro zastąpił Buksę.

60'
żółta kartka Buksa ukarany żółtą kartką.

59'
Hostikka zastąpił Kowalczyka.

58'
Jevtić oddał groźny strzał z rzutu wolnego, ale świetnie interweniował Załuska.

55'
Makuszewski zastąpił Klupsia.

54'
Goool! 3:0! Klupś świetnie wypatrzył Jóźwiaka, którego strzał z pola karnego odbił się od Steca, co zmyliło Załuskę. Drugi gol młodego pomocnika Kolejorza.

53'
żółta kartka Trałka ukarany żółtą kartką.

49'
Pogoń mogła zdobyć bramkę. Najpierw Burić odbił piłkę po strzale Delewa, a po chwili świetnie uderzał Stec i znów błysnął bramkarz Lecha.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Pogonią 2:0.

45'
Goool! Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego, a Vujadinović szczupakiem pokonał Załuskę. 2:0.

42'
żółta kartka Tiba ukarany żółtą kartką.

38'
Z rzutu wolnego tuż obok bramki uderzył Majewski.

36'
Nieudany strzał Delewa z narożnika pola karnego.

34'
Jevtić wygrał pojedynek z obrońcą, ale jego strzał z 15 metrów został zablokowany.

28'
Spokojny fragment meczu.

24'
Goool! Lech ładnie rozegrał piłkę, Jevtić podał prostopadle do Jóźwiaka, który z pola karnego pokonał Załuskę w sytuacji sam na sam. 1:0 dla Lecha!

21'
Kibice Lecha wyrazili co sądzą o kilku osobach z klubu.

20'
Mocny strzał Klupsia z narożnika pola bramkowego przeleciał nad bramką.

17'
Na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Kowalczyk. Piłka przeleciała obok bramki, ale wcześniej odbiła się od któregoś z lechitów.

14'
Obrońcy Lecha po raz kolejny odpuścili krycie Guarrotxeny. Tym razem jego strzał głową był celny, ale dobrze ustawiony był Burić i złapał piłkę.

10'
Znakomita okazja dla Guarrotxeny. Jego strzał głową przeleciał tuż obok bramki.

9'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie głową uderzał Malec.

6'
Mogło być 1:0 dla Lecha! Strzał Gytkjaera z bliskiej odległości trafił w Załuskę.

1'

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Rezerwowi Pogoni: Bursztyn, Bartkowski, Matynia, Hostikka, Izumisawa, Żyro, Benyamina.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Gajos, Żamaletdinow, Makuszewski, Janicki, Marchwiński, Tomasik.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online