Arsenal Londyn - Anderlecht online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Anderlecht
3 : 3

Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs - Arteta, Ramsey - Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Alexis - Welbeck
Proto, Deschacht, Mangulu, Borre, Conte - Kljestan, Najar, Praet, Tielemans, Acheampong - Cyriac

-'
Dziękuję za uwagę oraz do następnej relacji ;)

94''
Sędzia kończy spotkanie!

93''
Żółta kartka dla Vanden Borre za brzydki faul na Sanchezie.

93''
Kibice i piłkarze Arsenalu nie mogą w to uwierzyć, że dali sobie strzelić 3 bramki mimo prowadzenia już 3:0

90''
GOOOOL!!! 3:3!!! Coś niesamowitego! Wrzutka Najara z prawej strony, natomiast Mitrović kończy to pięknym strzałem w krótki róg i Szczęsny znów musi wyciągać piłkę z siatki!

89''
Robi się ostro. Żółta kartka dla Kljestana. Nie wiadomo, czy za faul na Sanchezie, czy za rozmowę z sędzią.

88''
Ramsey wysoko nad poprzeczką.

87''
Fauluje Kljestan i mamy rzut wolny dla Arsenalu. Dobra pozycja do zdobycia bramki.

85''
Mógł być remis! Po zamieszaniu w polu karnym Londyńczyków, Acheampong oddaje groźny strzał tuż nad poprzeczką!

82''
Druga i od razu trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Oxlade Chamberlain, za niego wchodzi Tomas Rosicky oraz schodzi Danny Welbeck, a za niego Lukas Podolski.

81''
Kibice, którzy przyszli w dzisiejszy wieczór na Wembley, na pewno nie żałują.

78''
Szczęsny bez kłopotów wyłapuje strzał piłkarza gości.

77''
Faul Chamberlaina blisko pola karnego Arsenalu

76''
Ależ nam się rozgrzał mecz! Strzał Cazorli pewnie wybroniony przez Proto, a piłkarze Anderlechtu natychmiast atakują z kontry!

75''
Monreal dostał żółtą kartkę za to zagranie

73''
GOOOOL!!! 3:2!!! Co za mecz! Monreal popełnia faul w polu karnym, niczym MMA i teraz Kanonierzy mają problem. Vanden Borre strzela bezbłędnie rzut karny w prawy róg i Wojciech Szczęsny znów bez szans.

72''
Rzut karny dla Anderlechtu!

70''
Świetna centra Flaminiego z rzutu rożnego, wprost na głowę Welbecka ten jednak główkuje wprost pod nogi Proto, ten broni strzał z trudem.

67''
"Fiołki" wykorzystali już wszystkie 3 zmiany. W 62 minucie boisko opuścił Cyriac, a za niego wszedł Mitrović, natomiast w tej samej minucie w drużynie Arsenalu Flamini wszedł za Mikela Artetę.

66''
Mogło być już 3:2! Kolejna, tak samo wypracowana akcja, jak przy bramce na 3:1. Przerzucenie na drugą flankę, zejście skrzydłowego do autu bramkowego i natychmiastowe zagranie na piąty metr. Tym razem górą obrona Kanonierów.

62''
Dlaczego Kanonierzy stali jak wmurowani w obronie? Odpowiedź jest prosta. Bramka padła ze spalonego, ale sędzia i tak bramkę zaliczył.

61''
GOOOL!!! 3:1!!! Szybka odpowiedź Anderlechtu. Po świetnej akcji w polu karnym Arsenalu, piłka wędruje na piąty metr, a Vanden Borre nie myli się i pakuje piłkę do pustej bramki.

58''
GOOOOL!!! 3:0!!! Fatalny błąd Kljestana w środku pola, piłka wędruje do Chamberlaina, który "poszybował" z niesamowitą szybkością lewą flanką i umieszcza piłkę w prawym rogu bramki Proto!

55''
Zmiana w drużynie Anderlechtu. Schodzi Mbemba, a za niego wchodzi Dendoncker

54''
Przerwa w grze. Mbemba Mangulu nabawił się kontuzji.

51''
Widać, że Arsene Wenger nakazał swoim podopiecznym nie spieszyć się z wyprowadzaniem akcji. Spokojnie wyczekują na swoją szansę.

49''
Arsenal utrzymuje się przy piłce, spokojnie wymieniając podania.

48''
Kolejny rajd prawym skrzydłem Chamberlaina i mamy rzut rożny

46''
Zaczynamy drugą połowę

46''
Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45''
Rzut wolny dla Arsenalu. Świetne dośrodkowanie Cazorli, jednak nic z tego. Skończyło się na zamieszaniu w polu karnym.

44''
Uraz Ramseya, po zderzeniu się z zawodnikiem Anderlechtu.

41''
I szybka odpowiedź Arsenalu. Welbeck wychodzi w świetnej sytuacji podbramkowej, ale Proto nie dał mu się zaskoczyć.

41''
Po akcji Acheamponga, dośrodkował w pole karne, jednak na posterunku Szczęsny

39''
Tym razem Welbeck wyprowadził akcję. Zagrał do Ramseya, ten piętką do Chamberlaina, uderzył, jednak młody Anglik daleko chybił od celu.

37''
Oxlade Chamberlain zdecydowanie piłkarz meczu. Znów wyprowadził akcję skrzydłem, dośrodkował, jednak Danny Welbeck nie dosięgnął piłki.

36''
Piłką operuje drużyna z Londynu. Piłkarze Anderlechtu czekają na własnej połowie, na kontry.

34''
Świetna akcja Anderlechtu. Praet zaczarował obroną Arsenalu, ale został zablokowany. Rzut rożny dla "fiołków"

33''
Bliski zdobycia brami był Per Mertesacker, niestety został zablokowany.

32''
Kolejny rajd Chambarlaina. Zatrzymany przez obrońcę drużyny z Brukseli i mamy rzut rożny.

31''
Skończyło się tylko na zamieszaniu w polu karnym i przy piłce znów Arsenal.

31''
Stały fragment gry dla Anderlechtu.

30''
Dwa szybkie ciosy Arsenalu.

28''
GOOOOOL!!! Alexis Sanchez uderza w mur z rzutu wolnego, ale dobitką nie dał już szans bramkarzowi Anderlechtu! Piękna bramka!

25''
GOOOL!!! Pewny strzał Artety z rzutu karnego. Hiszpan uderza prosto w środek bramki, miękką podcinką.

25''
Głupi faul Mbemby Mangulu na Welbecku

24''
Rzut karny!

22''
Mecz stał się na prawdę wyrównany. Cios za cios.

22''
Groźny strzał Alexisa z ostrego kąta, jednak obok bramki

17''
Kolejna groźna akcja Anderlechtu! Po błędzie obrony Arsenalu, Cyriac wyszedł sam na sam z Wojtkiem, ale nasz bramkarz wykazał się świetnym fachem!

15''
Świetny rajd Chamberlaina, dośrodkował w pole karne, jednak nikt nie pojawił się, by zakończyć akcję.

12''
Popularne "Fiołki" udowadniają, że łatwo zwycięstwa nie oddadzą

9''
Anderlecht postraszył! Po strzale Dennisa Praeta piłka została odbita od obrońcy Arsenalu i przeleciała zaraz obok słupka, myląc Szczęsnego

8''
Groźny strzał Alexisa, jednak tuż obok bramki.

6''
Nic z tego. Na posterunku Wojciech Szczęsny, pewnie wyłapuje piłkę.

5''
Pierwszy rzut rożny w tym meczu. O dziwo, dla Anderlechtu

3''
Arsenal dyktuje warunki gry

1'
Zaczynamy!

0'
Po wysłuchaniu hymnu Ligi Mistrzów, przyszedł czas na przywitanie zawodników

0'
Obie drużyny już wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy!

0'
Już za niespełna 10 minut rozegrany zostanie kolejny mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do Londynu zawita drużyna z Brukseli, by zmierzyć się z miejscowym Arsenalem. Czy popularni Kanonierzy zdołają pokonać Anderlecht na własnym podwórku? O tym przekonamy się już niebawem.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Arsenal Londyn - Anderlecht. Początek we wtorek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Anderlecht, to zapraszamy do śledzenia meczu online