Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Cierzniak - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha (65' Wieteska) - Antolić, Martins (74' Stolarski) - Kucharczyk, Hamalainen, Szymański (78' Radović) - Carlitos
Kelemen – Guilherme, Runje, Mitrović, Kadlec – Kwiecień (79' Adamec), Imaz (83' Poletanović), Romanczuk, Wójcicki, Pospisil – Klimala

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa nie dała przyjezdnym z Białegostoku. Dużo lepsza skuteczność w ofensywie okazała się kluczowa do odniesienia finalnego sukcesu. Gospodarzom udało się zmniejszyć dystans do trzech punktów, do Lechii Gdańsk.

Koniec meczu w Warszawie!

90+3'
Jagiellonia ambitnie próbuje szukać "gola honorowego". W tych próbach brakuje, jednak, większej dynamiki.

90+1'
Kasper Hamalainen spróbował powiększyć swój stan bramkowy. Fiński pomocnik nieznacznie się pomylił w znakomitej okazji bramkowej. Piłka przeleciała ciut nad poprzeczką bramki.

90'
Arbiter Szymon Marciniak dorzucił cztery minuty "EXTRA".

89'
Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

86'
Trzy gole nie wystarczają piłkarzom Legii. Dążą oni do podwyższenia już i tak bardzo wysokiego rezultatu.

85'
Radosław Cierzniak nie mógł skapitulować przy sygnalizowanym strzale głową. Patryk Klimala chce wpisać się na listę strzelców w tej batalii ligowej.

83'
Zmianę zrealizował Ireneusz Mamrot. Marko Poletanović w miejsce Jesusa Imaza.

81'
Radosław Cierzniak pewnie wychwycił nieprzyjemne uderzenie, oddane przez Jesusa Imaza. Były zawodnik Wisły Kraków próbował swojego szczęścia z głębi szesnastki.

79'
Martin Adamec zameldował się na płycie boiska. Bartosz Kwiecień już poza grą.

78'
Miroslav Radović wszedł na boisku. Sebastian Szymański poszedł na ławkę rezerwowych.

77'
Marian Kelemen po raz kolejny uratował swój klub przed utratą kolejnych bramek. Doświadczony goalkeeper świetnie wyszedł do Kaspra Hamalainena, który nie miał pomysłu na zakończenie wyśmienitego podania na wolne pole.

75'
Ofsajd. Sebastian Szymański nie dał rady pokonać obrońców Jagiellonii.

74'
Kolejna zmiana w składzie Legii Warszawa. Andre Martins zastąpiony na boisku przez Pawła Stolarskiego. Jest to druga zmiana przygotowana przez trenera Vukovicia.

73'
Radosław Cierzniak poradził sobie z techniczną próbą zza pola karnego. Martin Kostal usiłował wkręcić futbolówkę do prawego okienka bramki.

71'
Marian Kelemen fenomenalnie wyszedł z bramki, i skrócił kąt strzelającemu napastnikowi Legii. Michał Kucharczyk powinien lepiej skonkretyzować sytuację w szesnastce Jagiellonii Białystok.

70'
Oglądamy otwarty mecz.

69'
Centro strzał Michała Kucharczyka. Piłka poleciała daleko od światła bramki Mariana Kelemena.

67'
Gooooooool! Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Stare porzekadło skrzywdziło Jagiellonię. Andre Martins podwyższył wynik, poprzez genialny strzał w prawy, dolny róg bramki. Ogromna precyzja w wykonaniu wspomnianego pomocnika.

65'
Luis Rocha został przywołany przez sztab szkoleniowy. Mateusz Wieteska wprowadzony na plac gry.

64'
Radosław Cierzniak znajduje się w objęciach kolegów z klubu! Bramkarz gospodarzy kapitalnie wyczuł intencje Guilherme.

63'
Rzut karny dla gości tego spotkania! Było zagranie piłki ręką. Domagoj Antolić dostał żółty kartonik.

62'
Sędzia Szymon Marciniak skorzysta z analizy systemu VAR. Piłkarze Jagiellonii reklamowali zagranie piłki ręką w wykonaniu Antolicia.

61'
Jesus Imaz przedarł się przez linię obrony Legii Warszawa. Napastnik Jagiellonii mocno kropnął z ostrego kąta, jednakże klasowym piąstkowaniem futbolówki popisał się Radosław Cierzniak.

60'
Na zegarze wybiła godzina gry. Legia Warszawa kontroluje wydarzenia na płycie murawy.

58'
Carlitos szuka swojego gola w tych zawodach. Hiszpański napastnik zanotował niezłe uderzenie z linii pola karnego. Bardzo dobrze ustawił się na linii bramkowej Marian Kelemen.

56'
Sytuację w swoim polu karnym wyjaśnił Marko Vesović. Jagiellonia konkretnie zagroziła po akcji na lewej flance placu gry.

55'
Obaj szkoleniowcy dalej ufają zawodnikom, którzy rozpoczęli dzisiejsze spotkanie.

53'
Jagiellonia, przy ewentualnej porażce w dzisiejszym meczu, spadnie z górnej ósemki.

51'
żółta kartka Bartosz Kwiecień jest kolejnym piłkarzem Jagiellonii, którego nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej. Za brzydki wślizg ten gracz dostał żółtą kartkę.

50'
Jakub Wójcicki został zahaczony przez Sebastiana Szymańskiego. Pan Marciniak otrzymał podstawy, aby odgwizdać przewinienie.

50'
Patryk Klimala znalazł się na pozycji spalonej. Ofensywną akcję Jagiellonii Białystok przerwał arbiter liniowy.

49'
Gol na 3:0 mógł być bardzo prawdopodobny! Marian Kelemen błysnął fantastyczną interwencją nogami, po mocnym uderzeniu Carlitosa. Hiszpański snajper miał sporo czasu i miejsca do skutecznego rozwiązania akcji ofensywnej.

47'
Do drugiej części gry obie ekipy przystąpiły w niezmienionych składach personalnych.

46'
II połowa spotkania przed Nami!

Szymon Marciniak zasygnalizował gwizdkiem koniec I części gry w Warszawie.

45'
Pierwsza odsłona tego widowiska potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Sędzia techniczny za kilka sekund powinien przedstawić wymiar dodatkowego czasu.

42'
Gooooooool! Legia szybko podwyższyła stan tego meczu! Sebastian Szymański ograł obronę przeciwnika, a potem kapitalnie podciął piłkę nad interweniującym Marianem Kelemenem.

41'
żółta kartka Luis Rocha otrzymał żółtą kartkę. Defensor ewidentnie się spóźnił z atakiem na piłkę.

40'
Radosław Cierzniak odebrał brawa, w pełni zasłużone. Goalkeeper Legii ładnie sparował nieprzyjemną próbę, z głębi pola karnego. Duży refleks.

39'
Jesus Imaz wybił piłkę od rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała wprost na głowę jednego z obrońców warszawskiej Legii.

38'
Będzie rzut wolny. Być może niezłą okazję Jagiellonii sprokurował William Remy.

37'
Gooooooool! Legia Warszawa na prowadzeniu! Mariana Kelemena zaskoczył Kasper Hamalainen, który popisał się wybitny strzałem głową. Strzał z chirurgiczną precyzją wpadł w lewy, dolny róg.

35'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Bartosz Kwiecień przyłapany na pozycji spalonej.

34'
Bardzo dobrze zagrożenie od swojej bramki oddalił głową Marko Vesović. Jagiellonia usiłowała kilkoma podaniami zbliżyć się do bramki Radosława Cierzniaka.

32'
Michał Kucharczyk wybornie doszedł do znakomitej wrzutki na szesnastkę. Skrzydłowy zdołał uderzyć futbolówkę głową, a Marian Kelemen idealnie sparował strzał. Chwilę potem Kucharczyk próbował skutecznie dobić, jednakże się nieznacznie pomylił, lokując piłkę obok światła bramki.

30'
Gwizdek arbitra. Bartosz Kwiecień dośrodkował w pole karne rywala, ale chwilę wcześniej piłka wyszła już za linię końcową.

29'
Artur Jędrzejczyk sfaulował swojego przeciwnika w powietrznej rywalizacji.

27'
Szymon Marciniak udzielił Marko Vesoviciowi słownej reprymendy. Dał mu znać, że kolejne przewinienie może spotkać się z karą indywidualną.

26'
Kibice warszawskiej drużyny mocno dopingują.

24'
żółta kartka Martin Pospisil nie wystąpi w kolejnym meczu ligowym. Nakładka w jego wykonaniu została wyceniona na żółtą kartkę.

23'
Carlitos został uchwycony na pokaźnym ofsajdzie. Hiszpan sygnalizował kontrowersję, ale powtórki telewizyjne pokazały, że pozycja spalona była ewidentna.

21'
Gospodarze dominują w ostatnich minutach. Gol na 1:0 wisi w powietrzu.

20'
Odważna szarża Martina Pospisila. Pomocnikowi udało się minąć dwóch przeciwników, potem próbował ograć jednego z ostatnich obrońców Legii, ale na przeszkodzie stanął błąd techniczny. Piłka wyszła za linię końcową.

18'
Ivan Runje przerwał zagraniem głową groźną centrę w kierunku Carlitosa. Legia się rozpędza.

16'
Andre Martins długo zawiesił futbolówkę od rzutu wolnego. W sporym zamieszaniu najlepiej zachowali się defensorzy zespołu przyjezdnych.

15'
W stolicy Polski nadal bezbramkowy remis.

14'
Szymon Marciniak przyznał "Wojskowym" rzut wolny. Doszło do przewinienia na ich połowie boiska.

12'
Korner dał Legii sposobność na zdobycie bramki. Do piłki na trzynastym metrze dopadł Carlitos i oddał strzał. Futbolówka, która nie została czysto trafiona przez Hiszpana, poleciała obok prawego słupka.

11'
Legia uzyskała rzut rożny po akcji Sebastiana Szymańskiego na lewej flance boiska.

10'
Kolejna interwencja na koncie Radosława Cierzniaka. Patryk Klimala umiejętnie wypracował sobie przestrzeń do oddania groźnego uderzenia z dwudziestego metra.

8'
Radosław Cierzniak wielce efektownie rzucił się na lecącą futbolówkę. Taras Romanchuk bardzo dobrze wyskoczył do wrzutki z lewego narożnika boiska.

7'
William Remy miał świetną okazję na otworzenie wyniku tego meczu. Obrońcy Legionistów zabrakło zimnej krwi pod bramką przeciwnika, przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Marian Kelemen popisał się dużą czujnością.

5'
Sebastian Szymański nieudanie zagroził bramce rywala. Jego nieprzygotowany strzał z dalszej odległości nie mógł znaleźć drogi do bramki.

4'
Patryk Klimala przerwał akcję Legii. Uczynił to wbrew powszechnie obowiązującym przepisom gry.

3'
Sprytnie rzut wolny wybił Guilherme. Zamiast dośrodkowania, to pokusił się ten zawodnik o bezpośrednią próbę. Piłka powędrowała blisko prawego słupka bramki.

1'
Pierwszą próbę, z ostrego kąta, podjął Jesus Imaz. Bardzo silne uderzenie z niełatwej pozycji poszybowało na trybunę.

1'
Popularna "Jaga" rozpoczęła.

*'

*'
Na stadionie gospodarzy odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Ostatnia batalia pomiędzy tymi klubami padł remis 1:1.

*'
W hicie 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozjemcą głównym będzie Pan Szymon Marciniak.

*'
Legię Warszawa w dzisiejszym starciu z Jagiellonią poprowadzi duet trenerów: Marek Saganowski - Aleksander Vuković.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Początek starcia - godz. 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online